Novoroční manikúra 2019: originální nápady na nehty

Na Silvestra se každá dívka chce podívat na 100 procent. Vzhledem k tomu, manikúra hraje důležitou roli v jakémkoli obrazu, měli byste se o to postarat jako první. Každý kosmetický salon vám nyní může nabídnout obrovské množství možností pro novoroční manikúru 2019 s různými nápady na design nehtů. Ale jak si vybrat nápady z celé navrhované řady fotografií, které budou pro Nový rok vypadat opravdu relevantní? Budeme o tom mluvit.

Hlavní trendy

2018 byl bohatý na různé nové trendy v oblasti manikúry a designu. Nový rok je nádherné období shrnout všechny nové položky, a to nejlepší z nich se používají ve vašem novoročním manikúru. Více o hlavních trendech se můžete dozvědět podle názoru odborníků níže.

Kamifubuki

Pro ty, kteří jsou unavení z banálních ozdob v podobě kamínky a jiskry, se doporučuje, aby mistři služby nehtů věnovali pozornost novému trendu - kamifubuki. V podstatěKamifubuki jsou barevné konfety různých velikostí a tvarů, které dodají každému manikúru radost. Manikúra s kamifubuki často činí transparentní i barevnou. V každém případě to vypadá elegantní a výhodné.

Kamínky mohou být také vloženy nad design s kamimifukas jako další dekorace. Hlavní věc není přehánět to, jinak vaše manikúra bude vypadat směšně. A také, pokud jste se již rozhodli udělat manikúru s kamifubuki, pak je lepší ne kreslit žádné další prvky, takže když se podíváte na nohy, pozornost se nerozptýlí.

Viz také

Zdobení láhve šampaňského pro nový rok: mistrovská třída

Můžete si udělat krásný dárek přátelům a rodině z tradičních atributů zimní dovolené. Velkolepé nápady ...

Skutečnost!

Pokud chcete, aby design kamifubuki vypadal úhledněji, konfety mohou být umístěny na nehty ne náhodně, jak to často dělají mistři, ale v určitém pořadí, čímž vytvářejí krásné vzory.

Rub in

S pomocí rub-inu může i ten nejmocnější mistr vytvořit krásnou novoroční manikúru 2019.

Existuje několik druhů rubů, z nichž každá je svým způsobem odlišná:

 • perla;
 • zrcadlo;
 • holografický.

K vyzvednutí barvy laku vhodného k vmíchání, snadno. Hlavní věc je, že není příliš světlá. A také je žádoucí, aby lak měl pastelový odstín - tedy manikúrubude vypadat nejen originální a slavnostní, ale i ženský.

Není nutné třít celý hřebík. Pokud provádíte manikúru na dlouhých nehtech, pak se třepání může aplikovat pouze na polovinu platinového hřebíku a druhý hřebík se může nechat zcela bez otírání. Obecně řečeno, dejte volnou ruku své fantazii a pak budete mít velmi krásnou a originální novoroční manikúru.

To je zajímavé!

Manikúra s rubem bude důležitá jak pro novoroční svátky, tak pro každodenní nošení, protože vypadá docela zdrženlivě a esteticky.

Viz také

Nápady na zdobení bytu na Nový rok 2019

Pokud máte zájem o to, jak vyzdobit byt pro Nový rok 2019 vlastníma rukama, měli byste zvážit nejoblíbenější nápady. V ...

Pásy

Minimalismus a jednoduchost byly v průběhu roku 2018 v módě a pruhy pomohly řemeslníkům vytvořit na nehtech estetické minimalistické vzory bez velkého úsilí. Někdo řekne, že manikúra s pruhy je pro Nový rok příliš nudná volba, ale milovníci jednoduchosti se jim určitě líbí.

Aby se manikúra stala slavnější, mohou být proužky natřeny stříbrným nebo zlatým lakem, vyrobeným z kamínků, fólie nebo dokonce v tomto případě. Mimochodem, zlaté nebo stříbrné pruhy budou vypadat velmi výhodné na červený lak.

Důležité!

Pásy na nehtech lze snadno kreslit tenkým kartáčkem. Ale jestli je tvoje ruka stálenení plný, a vy se bojíte udělat někde chybu, pak můžete použít speciální šablony. Vytváření pásků s nimi zabere více času, ale výsledek je zaručen dokonalý.

Yuuki Flakes

Tento design je něco zcela nového v průmyslu nehtů, takže pokud si pro Nový rok uděláte takové nehty, bude na vás nasměrováno mnoho nadšených pohledů. Od japonštiny se yuki překládá jako sníh. A ve skutečnosti je název poněkud podobný materiálu samotnému. Takzvané vločky mohou být krásně položeny na nehty s talíři, a můžete je vmíchat do jemné drobky s lehkým pohybem ruky a použít jako otěr. To je obrovské množství popsaného materiálu.

Pozor!

Aby bylo možné jasně vyjádřit krásu tohoto materiálu, naneste jej na černý lak. Nebojte se, že kvůli této manikúru bude příliš tmavá na dovolenou. Podívejte se na níže uvedenou fotografii a ujistěte se, že tomu tak není.

Gradient

Gradient na nehtech není novým trendem pro gelové leštění. Navzdory tomu však zůstává stále relevantní a v blízké budoucnosti se jednoznačně nevzdá svých pozic. Technika vytváření gradientu je velmi jednoduchá a stačí mít několik barev laku a speciální houbu.

Obvykle je gradient sám o sobě velmi zajímavý a není doplněn žádnými ozdobnými prvky, ale protože se chystáme na slavnostní manikúru, můžeme bezpečně přidatjeho kamínky, krystaly nebo malé dovolené kresby.

Viz také

Jak vyrobit svícen ze skla vlastníma rukama na Nový rok 2019

Svíčky jsou základním atributem novoročního interiéru. Zvláště krásné vypadají v uměleckém ...

Pletený design

Je těžké si představit útulnější a zimní design než manikúra s pletenými prvky. Nehty budou vypadat ještě slavnější, pokud je vzor vyroben sametově. Neexistuje žádná tradiční šablona, ​​pro kterou je třeba kreslit pletený vzor, ​​protože každý mistr vytváří kompozici svým vlastním způsobem, čímž je každá manikúra individuální. Můžete si pletený vzor na všechny nehty, a to jen na pár. Zbytek zdobí kresby, jiskry a kamínky.

Důležité!

Servisní pracovníci na nehty nedoporučují, aby manikúra s pleteným vzorem byla příliš světlá, protože tato myšlenka ztrácí svou podstatu. Pastelové a matné odstíny budou nejvýhodnější a nejvhodnější.

Manikúra "Kočičí oko"

Tento neuvěřitelně krásný design nehtů je vytvořen pomocí speciálního polštáře pro kočičí oči a magnetem, který pomáhá distribuovat kovové třpytky v požadované sekvenci.

Až donedávna byla taková manikúra prováděna pouze v tmavých barvách, ale v roce 2018 se mistři nehtových služeb rozhodli experimentovat a vytvořit krásné možnosti v následujících barvách:

 • tmavě červená;
 • zelená;
 • modrá;
 • fialová;
 • tmavě hnědá;
 • třešeň;
 • růžová.

Pro ty, kteří preferují méně odvážné barvy a účinky na nehty, existuje řešení - manikúra „kočičího oka“ s matným efektem. Vypadá ženský, neobvyklý a stylový.

Skutečnost!

Pokud chcete, aby byl efekt kočičího oka výraznější a jasnější, pak před vytvořením návrhu zakryjte nehty černým gelem.

Novoroční francouzská manikúra

Dokonce i nejběžnější francouzská manikúra může být vyrobena z Nového roku pomocí kamínků, zlata a třpytů. Pro změnu obvyklého designu mohou být špičky nehtů potaženy bílou barvou, ale například červeným nebo modrým lakem. Ta část nehtu, která je obvykle pokryta béžovým lakem, může být zcela pokryta třpytkami.

A také vytvoření novoročního designu pomůže různým výkresům, jako například;

 • sněhové vločky;
 • vánoční stromky;
 • pletené vzory;
 • vánoční ozdoby;
 • jelen;
 • sněhuláci, atd.

Poradenství!

Pokud máte rádi klasiku, pak není vůbec nutné nějakým způsobem silně měnit francouzskou manikúru v novém roce. Můžete jednoduše přidat několik drahokamů nebo elegantní krajkový vzor, ​​čímž se vaše nehty příliš světlé a oko-lov, ale zároveň vytváří slavnostní manikúru.

Viz také

Je možné zahrnout vepřové maso do nabídky pro nový rok 2019

Mnozí tomu věříprasata jsou všežravá zvířata, tak to je, ale nezapomeňte, že je také vybíravá o potravinách. Takže ...

Novoroční manikúra

Tento klasický design je vyroben na Nový rok na stejném principu jako francouzština: na některých místech jsou přidány kamínky, na některých místech jsou přidávány vzory a na některé nehty jsou kresleny atributy nového roku. Opět, spousta možností. Hlavní věc není přehánět to, jinak vaše manikúra bude vypadat směšně.

Při vytváření tohoto designu máte úplnou volnost při výběru barvy: můžete použít jemné nebo matné odstíny, nebo se můžete zaměřit na světlé prvky. V každém případě bude manikúra elegantní a estetická.

Negativní prostor manikúry

Mnozí mistři nehtových služeb věří, že manikúra ve stylu Negative Space je hlavním trendem roku 2018. Podstata této konstrukce spočívá v tom, že část nehtu zůstává „holá“, to znamená, že se na ni nanáší pouze transparentní lak, zatímco druhá část je vyplněna lakem ve formě různých geometrických tvarů. Mimochodem, nejvíce módní a často používané barvy v této manikúru jsou červená, bílá, černá a zlatá.

To je zajímavé!

I když uděláš manikúru Negative Space bez jakýchkoli vánočních obrázků a kamínků, bude to stále vypadat zajímavě a slavnostně. Ale pokud ještě chcete přidat něco zvláštního, pak kamínky a jiskry nikdy nebudou zbytečné.

Manikúra se symbolem roku

Pokud chcete vytvořit na nehtech něco, co je skutečněbude personifikovat nadcházející 2019, pak novoroční manikúra s prase, fotografie, která je uvedena níže, bude vynikající volbou pro vás.

Prasátko namalované na kreslené nehty bude vypadat velmi roztomilé a vtipné. Pokud si myslíte, že taková manikúra je příliš dětinská a frivolní, pak vás urychlíme, abychom vás odradili. Pokud zvolíte správné odstíny a další dekorativní prvky na nehtech, pak můžete vytvořit spíše elegantní manikúru.

Manikúra ve žlutých a zlatých barvách

Vzhledem k tomu, že ztělesněním nadcházejícího roku bude žluté prase, je symbolické vytvořit manikúru ve žluté nebo zlaté barvě. Žlutá manikúra bude dokonale kombinována s kamínky, jiskrami a stříbrným nebo černým vzorem. Nicméně to nebude vypadat ponuré nebo směšné.

Zlaté třpytky jsou jedním z hlavních prvků novoroční manikúry 2019. Podívejte se na fotografii níže uvedených nehtů, které manikérky navrhují pro své klienty na Nový rok, a ujistěte se, že zlaté třpytky vypadají velmi esteticky, žensky a zároveň jasně.

Důležité!

Bílý, černý a světle růžový lak vypadají velmi elegantně v kombinaci se zlatem.

Manikúra "Rozbité sklo"

Tento design manikúra je ideální pro milovníky třpytu a neobvyklých nápadů. Taková originální krása je vytvořena pomocí speciálního filmu, který si nakrájíte na kousky sami, podobně jako kousky rozbitého skla, a pak se nalepí nanehty Zdá se, že takový přímočarý design, ale vypadá to, že je všech 100.

Skutečnost!

Nejčastěji se Broken Glass vyrábí přes černý lak, ale pokud chcete vyzkoušet něco nového, můžete experimentovat s barvami. Takový design by byl zajímavý například při pohledu na modrý, tmavě zelený a dokonce bílý lak.

Manikúra z mramoru

V roce 2018 se mramor stal hlavním trendem v mnoha oblastech a manikúra nebyla výjimkou. Nehty zdobené mramorem jsou nejen elegantní a moderní, ale také velmi ženské.

Vzor mramoru na nehtech lze vytvořit dvěma způsoby:

 • se speciálními nálepkami;
 • nakreslete obrázek sami.

Kreslení imitace mramoru na vlastní pěst je mnohem obtížnější než pouhé nalepení samolepek, ale pokud se naučíte to udělat, budete mít velmi realistickou kresbu. Trochu praxe a budete úspěšní!

To je zajímavé!

Aby se mramorová manikúra stala novorozencem, mohou být některé nehty pokryty flitry nebo na nich nemůžete malovat napodobeninu mramoru, ale vytvořit na nich nějaký druh sváteční skladby kamínků a sněhových vloček.

Zvířecí tisk

Zbožňujete leopardí výtisky na všechno nebo chcete napodobovat hadí kůži na nehtech? Moderní neyl-průmysl vám umožní snadno realizovat tyto touhy. Stačí zakoupit speciální samolepky nebo tenký kartáč.nakreslete například leopardí zbarvení sami. Možná, mnozí, na rozdíl od všech tužeb, by v každodenním životě neudělali takovou manikúru, takže prázdniny na to jsou nejvhodnější okamžik.

Ve skutečnosti existuje tolik možností pro novoroční manikúru v roce 2019 a to dokazuje fotografie nehtů uvedená v našem článku. Na Nový rok se nemůžete bát experimentů a provádět své nejdivočejší a nejjasnější nápady. Kombinujte návrhy, přidejte něco svého vlastního a pak pro Nový rok budete mít jedinečnou dovolenou manikúru. Veselá dovolená!