Novoroční představení v Kazani 2018-2019

Zimní dovolená poskytuje rodinám vynikající příležitost pobavit se a navštěvovat řadu rekreačních aktivit. Prožijte nezapomenutelnou atmosféru dovolené na každoročních vánočních stromcích, interaktivních vystoupeních, okouzlujících představeních na ledu a zápalných muzikálech. V tomto článku se zabýváme tím, jaké novoroční představení pro rok 2018-2019 jsou určeny pro děti v Kazani.

Program cirkusové přehlídky bratrů Zapašných

Novoroční pohádka z Velkého moskevského cirkusu a slavní trenéři osloví nejen děti, ale i jejich rodiče. Výstava „Designer“ kombinuje nejlepší počet cirkusových umělců a novoroční představení s účastí jejich oblíbených postav. Diváci čekají na vzrušující vystoupení lanovek, akrobatů a leteckých gymnastek, vtipných klaunských čísel a úžasných iluzionistických představení.

Varování!

V aréně se ujistěte, že máte vycvičená zvířata a vrcholem programu bude kolekce obřích postav z konstruktéra.

 • Místo konání:Tatneft Arena, uliceChistopolskaya, 42, Tel .: (843) 527-85-85.
 • Čas:od 2. do 6. ledna.
 • Náklady:z 500 rublů.

Novoroční představení v muzeu

V Kazaně budou divákům v Muzeu přírodní historie Tatarstánu nabídnuty celou řadu zajímavých a informativních novoročních představení pro žáky. Můžete se dotknout světa magie a dobrodružství návštěvou hry „Novoroční dobrodružství v muzeu“. Oblíbený Dědeček Frost a Sněhurka na dovolené se dostanou do potíží, které lze řešit pouze s pomocí pravých přátel, odvahy a vynalézavosti.

U zvědavých žáků se v muzeu uskuteční nová výstava „Tajná laboratoř Santa Clausa“. Diváci čekají na magické transformace, stejně jako vědecké experimenty a spoustu užitečných a zajímavých informací. Během prezentace se děti budou moci seznámit s zábavným světem vědy a podílet se na tvorbě malých novoročních divů.

Důležité!

Vzdělávací aktivity budou vyhovovat dětem od sedmi let. Od tohoto věku se mladí vědci budou moci podílet na interaktivních produkcích a vědeckých experimentech.

 • Místo konání:Kreml, Kremlevskaya Street, 5, Tel .: (843) 292-22-71.
 • Čas:od 29. prosince do 13. ledna.
 • Náklady:ze 100 rublů.

Ice Show „Louskáček a myš“

Slavný klasik, dotýkající se srdcí s dramatickým dějem a živými postavami, byl přemístěn na led mistrem svého řemesla Ilya Averbukh.Ambiciózní projekt umožňuje divákům dostat se do opravdové pohádky díky pestrým kostýmům, moderním dekoracím a profesionálním umělcům. Slavní bruslaři se doslova vznášejí nad ledovou arénou a potěší hosty nezapomenutelnou podívanou. Přehlídka jistě osloví děti každého věku.

 • Místo:Tatneft Arena, Chistopolskaya Street, 42, Tel .: (843) 527-85-85.
 • Čas:od 6. ledna do 7. ledna.
 • Náklady:od 600 rublů.

Hudební vystoupení „Novoroční dobrodružství Buratina“

Novoroční představení vždy přitahují diváky se zvláštními scénami, barevnými kostýmy a slavnostní atmosférou. Hudební přehlídky v sérii zimních představení se vyznačují přítomností kreativních představení. Na základě dobrodružství milované postavy vytvořili umělci Tatarské státní filharmonie úžasný příběh.

Viz také

Kam jít 31. prosince 2018 v Moskvě: billboard událostí

Silvestr přichází, ve kterém i nejskeptičtější člověk najde víru v pohádku a zázrak.

Jak se příběh vyvíjí, na jevišti se objeví iluzionisté, animační mistři a vtipní klauni. Diváci také čekají na vystoupení tanečního souboru „Salavat Cooper“ a tvůrčí skupiny dětí.

Věnujte pozornost!

Mladí hosté budou moci nejen vidět zajímavý výkon, ale také se zúčastnit masových her, tančit se Sněhurkou aSanta Claus, a dělat neuvěřitelné vzory tvář malování.

 • Místo konání:Filharmonie. G. Tukaya, st. Pavlyukhin, 73, Tel .: (843) 277-18-22.
 • Čas:27. a 29. prosince.
 • Náklady:z 300 rublů.

Novoroční představení „Alenka v zemi bublin“

V nadcházejícím prázdninovém období připravila neobvyklá show koncertní sál pro hosty „Hermitage“. Dobrodružství malé holčičky v magické zemi nenechají nikoho lhostejného. Pořadatelé nabídnou sledovat příběh v nové interpretaci doplněné úžasnými speciálními efekty. Doprovodné akce hlavního hrdiny budou tisíce bublin, které se nejen objeví na jevišti, ale také padají shora.

Zajímavé!

Součástí představení budou profesionální umělci, kteří budou divákům představovat neuvěřitelné kousky. Také organizátoři slibují během představení mnoho nečekaných překvapení.

 1. Místo konání:KC Hermitage, Fatykh Amirkhan Ave., 1b, Tel .: (843) 526-56-56.
 2. Čas:od 5. do 6. ledna.
 3. Náklady:od 300 rublů.

Nový rok z programu KidSpace

V předvečer magické dovolené chtějí děti nejen vidět novoroční představení, ale také prožít vzrušující dobrodružství. Tato příležitost poskytuje mladým návštěvníkům Dětského města "KidSpace". Účastníci novoroční akce čekají na neuvěřitelné questy.

Každé zadání je připraveno.zejména pro slavnostní program a láká účastníky od prvních minut hry. Organizátoři připravili pro mladé hosty spoustu překvapení a dárků, protože pod novoročními zázraky by se měly stát. Po hlavním programu si můžete objednat herní stanice nebo banket.

Viz také

Šablony pro nový rok 2019 pro řezání oken: nápady s šablonami

Na Silvestra se mnozí snaží vyzdobit domov, kancelář, školní třídy nebo skupiny mateřských škol. To posiluje ...

Zajímavé!

Dětské město „KidSpace“ je speciální profilová dílna, na které se děti učí více než 50 profesí, učí se novým dovednostem a odhalují svůj talent.

 • Místo konání:Kazan Arena, Yamashev Avenue, 115a.
 • Čas:od 14. prosince do 8. ledna.
 • Náklady:od 650 rublů.

Fixi-show „Operace nový rok“

Nejlepší dárek pro děti bude setkání s vašimi oblíbenými kreslenými postavičkami, které vypráví o mnoha užitečných věcech a pomáhají lidem v obtížných životních situacích. Známý téměř každé dítě a dospělý Fiksiki, se objeví před publikem v vzrušující a zábavný příběh o uložení oblíbené dovolené.

Mladí fanoušci postav čekají na fascinující příběh, spoustu překvapení a dárků. Jako obvykle bude každá z jejich akcí doprovázena užitečnými informacemi, takže hra bude nejenfascinující, ale také informativní.

 • Místo konání:KSK „Unix“, ul. Profesoři Nuzhina, 2/27. Tel: (843) 292-70-06.
 • Čas:29. prosince.
 • Náklady:od 600 rublů.

Fascinující události pro batolata jsou připraveny prakticky všemi divadly a koncertními sály. Novoroční představení pro děti v letech 2018-2019 v Kazani se bude konat také v ICC Gaidar, v Muzeu dělového dvora, v kině Mir a v loutkovém divadle Ekiat. Události se liší svým pojetím, hodnotou a publikem. Pohádky s účastí vašich oblíbených postav jsou vhodnější pro děti do 5 let, starší děti se rádi zúčastní interaktivních představení, vzdělávacích výstav a úkolů.