Od kterého data je nový měsíc v březnu 2019

Fenomén lunárního kalendáře je založen na nejstarších studiích pohybu měsíce po obloze. Při pozorování různých fází měsíce dospěli lidé k závěru, že mnoho přírodních jevů závisí na současné měsíční fázi. O století později, tyto závěry vědců starověkého světa byly prokázány moderní vědou.

Pohyb fází Měsíce ovlivňuje nejen přirozenou atmosféru, ale i energii lidí. Z článku se dozvíte, od jakého data bude nový měsíc v březnu 2019, a jak naplánovat důležité záležitosti na jaře podle vlivu měsíční energie.

Proč je třeba Lunární kalendář

Pokud jste zvyklí na přidělení všech důležitých úkolů pro příští měsíc předem, pro produktivnější a úspěšnější práci, doporučujeme vám zjistit informace o fázích měsíce, které mají pozitivní nebo negativní vliv na náš stav.

Dobrou pomocí při plánování vašich záležitostí bude lunární kalendář, ze kterého můžete zjistit:

  • ke kterému dni mohou být úkoly dokončeny s minimální škodou na čase a úsilí;
  • který měsíční den měsíce bude příznivý nebo nepříznivý.

Lunární měsícJedná se o časový interval mezi dvěma novými měsíci, obvykle je to 29-30 dní. Během tohoto období prochází satelit Země několika fázemi, které se nazývají čtvrtě. Každý trvá asi týden.

Viz také

Vánoční příspěvek 2018-2019 rok: jaké datum, jak jíst

Zatímco většina obyvatel čeká na Nový rok, věřící se připravují na Advent. Co ...

Pozor!

Měsíční měsíc nemá přesný soulad s kalendářem a měsíční den se sluneční energií. Odpoledne podle Lunárního kalendáře je uvažováno časové období od vzestupu po nastavení Měsíce.

První polovina lunárního měsíce se také nazývá spojení měsíce a slunce, druhá polovina - konfrontace. Během druhé fáze konfrontace lidé často pociťují napjatý psychologický stav, zhoršení zdraví, zhoršení chronických onemocnění.

Pro využití různých fází měsíce pro vlastní prospěch je nutné dodržet lunární kalendář. Řekne vám, kdy potřebujete posílit své zdraví a imunitu, zkuste ovládat své emoce. To vám pomůže cítit se morálně i fyzicky mnohem lépe v nepříznivých i příznivých fázích.

Tipy pro dobrý začátek jara 2019 na lunárním kalendáři

Březen 2019 začne 26. Lunárním dnem, čtvrtou fází Klesajícího Měsíce a satelitem v souhvězdí Kozoroha.

Během čtvrté fáze se životní procesy zpomalují. Podmínkalidé jsou více apatičtí, objeví se rychlá únava. V této době byste neměli spouštět důležité obchody a provádět dramatické změny v životě, je lepší analyzovat již dokončené případy a přivést projekty do konce.

Viz také

Nejpřesnější horoskop pro rok 2019 podle znamení zvěrokruhu a podle roku narození

To, co pro nás v roce 2019 připravuje žluté prasečí prase, bude horoskopu ukazovat znamení zvěrokruhu a let narození. Důležité je, že ...

Tip!

Nedoporučuje se také investovat velké množství peněz, protože existuje vysoké riziko ztráty. V komunikaci také stojí za to být opatrný - během tohoto období se zvyšuje možnost konfliktů.

Čtvrtá fáze měsíce je však vhodná doba na vyčištění domu a na odstranění dalších věcí před Novým Měsícem. Stojí za to dělat své zdraví. Pokud je operace nezbytná, je lepší ji provést v této fázi, pak bude riziko komplikací minimální. Nezapomeňte také na osobní péči a sportovní cvičení, jejich účinek bude v tuto chvíli maximální.

Při přání si naplánujte a začněte jednat v březnu 2019 podle fází měsíce

.

Nový měsíc

6. března Příznivé dny: Nový měsíc je dobrý časza účelem zdraví, očistit tělo od škodlivých účinků vnějšího prostředí. Během tohoto období si udělejte kurz lékařského půstu a vzdejte se špatných návyků. Vytvořte si podmínky malého pasivního odpočinku. Neužívejte náročnou práci, lépe si naplánujte své podnikání do budoucna. Ale drobné úkoly současného času odložit se ještě nestojí za to.
Nepříznivé dny: Není třeba zahájit nové záležitosti související s rozsáhlou prací. Během tohoto období také nestojí za to měnit rozsah činností a přijímat globální práce. Velké peněžní výdaje by měly být odloženy, aby nedošlo ke ztrátě získané částky. Buďte opatrní s kosmetickými operacemi a velkou fyzickou námahou.

Úplněk

21. března Příznivé dny: V této fázi se nedoporučuje odkládat na pozdější malé úkoly a realizaci kreativních nápadů. Postarejte se o domácí práce - je to čas na všeobecné čištění nebo opravu. Pokud se rozhodnete změnit obrázek, můžete v tento den navštívit kadeřníka. Čištění celého těla bude přínosem pro vaše zdraví v den úplňku.
Nepříznivé dny: Nezačínají velké projekty, s výjimkou realizace kreativních nápadů. Změna pracoviště také stojí za odložení. Buďte opatrní při hotovostních transakcích a kosmetických procedurách. Je lepší neplánovat cesty v této době, nemusí se ukázat v nejpříjemnějším způsobem.

Měsíc voskování

březen 7-20 Příznivé dny: Ale doba rostoucí měsíc je považován za nejvýhodnější pro začátek nových velkých podniků a projektů, uzavření důležitých transakcí, realizace spoustu práce na domě. Noví známí v tomto období mohou být velmi úspěšní. Navštivte salon krásy a aktualizujte svůj obrázek. Milujte se - zbavte se špatných návyků, starejte se o svou pleť, jděte do sportu, očistěte své tělo od toxinů. Pěstování Měsíce je nejlepší čas začít nový život, pokud jste ho už dávno naplánovali.
Nepříznivé dny: Ale provádění rutinních úkolů může být v této době velmi obtížné. Při návštěvě kosmetického salonu se vyhněte čištění obličeje a odstraňování tělesných vlasů.

Ubývající měsíc

1. - 5. března

22. - 31. března

Příznivé dny: V období Ubývajícího Měsíce můžete provádět komplexní úkoly, dokončit velké projekty, které byly zahájeny, a provést inventuru provedené práce. Pokud jste unaveni ze svého pracovního místa, je čas to změnit. Nezapomeňte na drobné domácí práce. Postarejte se o sebe: vytvořte účes, pečujte o své tělo, přidejte do svého života trochu fyzické aktivity. Cestování stojí za to plánovat přesně na Waning Moon, pak dostanete maximální množství pozitivních emocí ze zbytku.
Nepříznivé dny: Neplánujte a nezačínejte něco nového a neobchodujte, je lepší dokončit všechny dostupné práce a odpočinek.

A nechť je Měsíc jen na vaší straně!