Od kterého data je úplněk v únoru 2019

V únoru 2019, stejně jako v každém kalendářním měsíci roku, není úplněk ani jeden den, jak si lidé myslí, není věnován jemnostem procesu, ale až tříměsíčnímu. úplněk a další den poté, co byl disk Měsíce přístupný pozemským pozemkům ve všech jeho okouzlující kráse. Navzdory skeptikům, rozumný člověk uznává, že satelit planety má značný vliv na všechny procesy. Pozorně sleduje, kdy, od jakého data a také, jak dlouho bude nepříznivý dopad úplňku trvat.

Je nemožné a možné - astrologové o úplňku

Můžete přesně zjistit, kdy bude úplněk v každém měsíčním kalendáři. Tyto kalendáře byly nedávno sestaveny pro různé potřeby. Používají se k určení příznivých dnů v jejich obtížné práci zahradníci, podle této tabulky se můžete dozvědět o dobrý čas na účesy, práci, kariéru a osobní život.

V únoru 2019 se můžete dozvědět stejným způsobem, když se očekává událost, která je schopna ovlivnit lidi a rostliny a jak dlouho vydrží.

Přečtěte si také

Od kterého dne je úplněk v březnu 2019

Úplněk je nejoblíbenější a nejzáhadnější fází Měsíce. Toto je čas vlkodlaků a vytí vlků, nebo obdobívýkonný ...

Důležité! V tomto období věnují zvláštní pozornost lidé, kteří si všimli vlivu měsíce na zdravotní stav. Koneckonců, úplněk má negativní vliv na jádra a hypertenzní pacienty, osoby trpící duševními poruchami a náchylné k depresi, na ty, kteří jsou závislí na počasí (snižování a zvyšování atmosférického tlaku, poklesy teploty, srážky).

Měsíc se s ohledem na svou planetu každodenně mění, ale při monitorování může být omezen na 4 orientační body:

 • 5. února 2019 se obyvatelům země objeví nový měsíc;
 • první čtvrť měsíce přijde 13. února 2019;
 • Úplněk nebo úplněk je lokalizován na obloze 19. února 2019;
 • třetí čtvrtletí začíná dne 26. února 2019.

Viz také

Nový měsíc v březnu 2019: jaké datum, měsíční fáze

Fenomén lunárního kalendáře je založen na nejstarších studiích pohybu měsíce po obloze. Pozorování různých fází měsíce, ...

Tabulka úplňkové trojice je následující:

Datum Fáze Měsíce
5. února 19 - úterý New Moon
13. února 19 - středa 1 čtvrtletí
02.19.19 - úterý Úplněk
02.26.19 - úterý 3 čtvrtletí

Zajímavé!

Narozdíl od prvních dvou dnů významné trojice, když se doporučuje zdržet se finančních transakcí, měsíc již nenísouhvězdí Leo, a v souhvězdí Panny. Proto astrologická prognóza doporučuje seriózní a promyšlený přístup k měnovým záležitostem a uskutečnění transakcí, které ve třetí den úplňku mohou přinést poměrně vysoké zisky v každém směru.

Interdikce

Astrologové nedoporučují v těchto dnech věnovat pozornost mnoha důležitým záležitostem a tomuto by se měla věnovat zvláštní pozornost. Není to ani otázka pověry, ale duševního stavu, není náhodou pozorováno, že exacerbace duševních nemocí se vyskytují na úplněk docela často.

Skutečnost! Přitažlivost měsíce ovlivňuje lidské tělo, stejně jako odliv a proudění, zejména v noci. Zvýší se v 17:16 a v 8 hodin půjde za horizont, ale i když vědí přesný čas, neměli byste hlavně naději na východ a západ slunce, protože Měsíc ovlivňuje všechny tři dny.

Proto by se měl od 18. do 20. února zdržet následujících akcí a závazků: ​​

 • neučinit žádné kroky směrem ke kardinálním změnám v životě, ať už jde o práci, peněžní transakce nebo osobní vztahy;
 • hádky a hádky s nadřízenými, blízkými lidmi nebo plánování komplexních jednání;
 • podávat žádosti orgánům nebo členům domácnosti - to ještě nepřinese úspěch;
 • pít alkohol nebo si dopřát hazard;
 • provádět léčbu, počínaje zuby a končící chirurgickými operacemi;
 • angažovat se ve změnách vzhledu - stříhání a barvení vlasů, manikúra, pedikúra, účastkosmetické salony (pro to jsou příznivé dny, které si můžete prohlédnout ve speciální tabulce);
 • provádět velké nákupy (a skutečně jiné než ty nejpotřebnější);
 • zabývat se zahradnickými postupy, s výjimkou čištění na místě nebo odstraňování nečistot z ní.

Pro informaci!

Poslední zákaz se nevztahuje na rybolov a sběr léčivých rostlin - některé druhy léčivých surovin je třeba sbírat během úplňku, kdy mají speciální šťávu, a rybolov v těchto dnech je často více než úspěšný.

Viz také

Datum nového měsíce v lednu 2019: kdy

Nový rok začne 26. den měsíce, kdy je měsíc v sestupné fázi. To bude trvat do 01/05/19, do 03:29. Dokončení ...

To neznamená, že by se v těchto třech dnech v únoru mělo zastavit veškeré obživy. Existuje celá řada doporučení, která lze použít přesně v úplňku.

Příznivé akce

18. února můžete bezpečně začít připravovat různé akce, počínaje prezentací a firemním večírkem až po sportovní soutěže. V počátečním období Měsíce můžete své projekty přesouvat, ale s pečlivou přípravou a plným uvážením.

A v den úplňku a den před tím, a další, pečlivé sledování duševního stavu a nálady vám umožní vyhnout se chybám, které budou snadno způsobeny nestabilním emocionálním pozadím neboCítíte se dobře. V této triádě můžete snadno uspět a stejně snadno ztratit všechny předchozí práce.

Tip!

Je nutné upustit od alkoholu a špatných myšlenek, omezit impulzivitu, podrážděnost a špatnou náladu, ne rozlití na kolegy a blízké.