Originální dárky pro nový rok 2019

Pro mnohé je Nový rok 2019 magickou dovolenou, takže na takovou dovolenou si každý přeje získat zvláštní dar. Nápady na dárky mohou být velmi odlišné, vše závisí na pohlaví, věku a stupni příbuznosti. Ale hlavní věc, kterou musíte dát přátelům a příbuzným, je radost, štěstí a dobrá nálada.

Originální dárky pro všechny: seznam nápadů

Před zařazením nápadů na dárky do nového roku byste měli zjistit, že za takovou dovolenou nestojí za to. Tyto zbytečné dary zahrnují suvenýry a pokrmy ve formě symbolu roku - je to nudné, banální a pro nikoho nezajímavé. Také nekupujte příliš intimní věci, jako je spodní prádlo, kosmetika nebo parfémy. Zde si prostě nemůžete přát s chutí, barvami nebo udělat chybu s velikostí.

Tip!

Je-li dar určen milované osobě, je lepší předložit osvědčení o koupi kosmetiky nebospodní prádlo. Takže si může vybrat, co mu nejlépe vyhovuje a líbí se mu.

Volba užitečných a originálních novoročních darů stojí v závislosti na pohlaví a věku:

 • můžete dát své sestře večerní spojku, sadu kosmetiky, hudební skříňku nebo stojan na prsteny;
 • Švagrová nebo bratranec by měli zvážit možnosti, jako jsou šperky, šátek nebo šátek;
 • Táta může dát sadu nástrojů nebo chytrých hodinek;
 • dědeček: brýle, opasek velbloudí;
 • tchyně nebo babička: krásná halenka, pás, časovač do kuchyně;
 • bratr: organizátor, držák, horizontální tyč, USB flash disk.
 • tete: Turek pro přípravu kávy, lampu, vonnou koupel;
 • Strýček: chytrý pohár, sada šroubováků, ionizátor, svítilna napájená sluneční energií.

Kolegové pro nový rok by si měli vybrat stejné firemní dárky, tak levné, že si můžete koupit postavy se symbolem roku, kalendáře, mýdlo. Ženy mohou být prezentovány s poznámkovým blokem, aroma medailonem nebo magnetickým stojanem. Pro muže, flash disky, pera, podložky pod myš nebo dobrý alkohol může být dobrý dárek. Šéf může dát obrázek, sadu brýlí, hodiny nebo elektronický fotorámeček.

Viz také

Volba originálního suvenýr jako dárek pro příbuzné

Dělat dárky je příjemná tradice, která vám umožní nejen vyjádřit vaši pozornost, ale také překvapit člověka.

Pro přátele stojí za tovybrat dárky s chladným, ale originálním záměrem, odrážejícím dobrá přátelství. Muž může být předložen s rakev, vyhřívaný hrnek, stolní vodopád nebo přenosná meteorologická stanice. Takové nápady na dárky, jako jsou ručně vyráběné šperky nebo certifikát v nejlepším kosmetickém salonu, vyřeší problém toho, co dát pro nový rok 2019 přítelkyně.

V nedávné době se stále častěji objevují vlastní dary, které mohou být pro Nový rok 2019 předloženy nejbližším a nejbližším. Některé nápady na dárky:

 • fotorámeček, který může být zdoben nášivkou, ořechy, mincemi;
 • vyšívané ubrousky a polštáře;
 • oblázková masážní podložka;
 • novoroční plyšová hračka;
 • krásný dort nebo jiné sladkosti.

Seznam nejlepších dárků pro rodinu na Nový rok 2019

Při výběru dárku pro Nový rok 2019 by rodina měla věnovat pozornost skutečnosti, že všichni její členové budou mít rádi například něco zajímavého a užitečného pro domácnost nebo interiér.

Velké nápady na dárky:

 1. Původní lampa. Pokud je dům zařízen v klasickém stylu, můžete darovat vintage stojací lampu nebo si vybrat moderní 3D lampu v podobě ptačí, zvířecí, květinové, lodní nebo architektonické struktury.
 2. Stylová váza. Dnes můžete najít zajímavé nápady na vázy s ručně malovanými, s osvětlením, můžete si také objednat vázu s rytinou.
 3. Sada fotorámečků. Můžete si koupit sadu rámů různých velikostí, ve formě jakéhokoliv tvaru nebo rodinystrom.
 4. Svícen. Dnes, mnoho rodin je osvětlení svíčky na Nový rok, takže tento dárek bude relevantní pro zimní dovolenou.
 5. Figurky. Pokud rodina sbírá zajímavé domácí dekorace, pak si můžete vybrat krásnou sošku, aby vyhovovala jejich vkusu.

Můžete také dát rodině pohovku polštář s jejich fotografií nebo symbolem nadcházejícího roku, stejně jako soubor slavnostní ubrusy a ubrousky.

Dárky pro mladou rodinu

Pokud plánujete oslavu svátku s mladou rodinou, pak s výběrem dárků na Nový rok 2019 to nebude tak obtížné, protože rodina ještě neměla čas na to, aby si všechno, co potřebují pro domácí zlepšení.

Tak můžete zvážit takové nápady na dárky a darovat:

 1. Kniha původu s prázdnými stránkami. V takové knize bude mladá rodina schopna vložit své nejlepší fotografie a zaznamenat nejlepší okamžiky svého rodinného života.
 2. Foto rodiny, vyryté ve skle, bude také originálním dárkem.
 3. Dvojitá přikrývka s rukávy, pokud mladá rodina nemá děti, nebo je-li, pak si koupí celou sadu pro dospělé a děti.
 4. Originální sada ložního prádla. Takový dárek bude obzvláště potěšen mladá hospodyňka. Ale mladý majitel bude mít rádi držáky na láhve, vyrobené v neobvyklé formě.
 5. Exkluzivní pochoutka. Pouze zde je potřeba něco opravdu neobvyklého, například vyléčeného masa grónského polárního žraloka (Haucarl) nebo švédského konzervovaného sleďa (Surströming).

Tip!

Mladé rodině mohou být také poskytnuty takové užitečné věci, jako jsou nádobí, příbory, kuchyňské spotřebiče nebo jiné předměty nezbytné pro domácí zlepšení.

Viz také

Vánoční dárkové tašky: magisterské kurzy 2019

Při prezentaci novoroční přítomnosti budou mít krásně navržené obaly zvláštní úlohu. Papírový obal, ...

\ t

Dárky rodinám dospělých

Pokud se novoroční svátek koná v kruhu již vyspělé rodiny, bude volba dárek o něco složitější. Existuje však několik nápadů, které stojí za zvážení:

 1. Malba - zde si můžete objednat portrét rodiny na plátně nebo na krajině přímo z fotografie as přírodním kamenem nebo kamínky Swarovski.
 2. Župany a pantofle se jmény.
 3. Krásný ruský samovar - bude vynikajícím prvkem interiéru a dobrým důvodem pro rodinný čaj.
 4. Pozemky na Měsíci nebo nominální Hvězda jsou v poslední době velmi populární.
 5. Vstupenky na koncert, kino, divadlo nebo výstavu.

Pokud se vám nepodařilo rozhodnout o dárku, můžete si koupit sadu špičkové kávy nebo čaje, dobrého alkoholu nebo koše s cukrovinkami.

Dárek pro starší rodinu

Při výběru dárku pro starší rodinu mohou také nastat obtíže, zejména pokud je patrný věkový rozdíl mezi osobou, která dar předloží. Ale když posloucháte nějakou radu, můžeteVyberte si dobrý dárek pro takovou rodinu:

 • pletené ponožky nebo teplé pantofle pro domácnost;
 • elegantní a krásná krabice na čaj;
 • domácí biofire;
 • digitální fotorámeček s již načtenými fotografiemi;
 • vinobraní gramofon pro poslech starých melodií;
 • krásný klíč;
 • bluetooth - nálepky pro nalezení ztracených předmětů;
 • domácí meteorologická stanice.

Tip!

Starší lidé si často stěžují, že se nudí trávit čas doma, takže divadelní, muzejní či zajímavé události mohou být dobrým dárkem.

Dárek pro velkou rodinu na Nový rok 2019

Pokud je volba programu pro rodinu, ve které je dítě, a ne jedna, na programu, pak stojí za to vybrat si dárek, který bude příjemný pro děti i rodiče. Dobré nápady pro velkou rodinu pro Nový rok 2019 zahrnují:

 • soubor vánočních ozdob se jmény všech členů rodiny je krásný, originální a velmi roztomilý novoroční dárek;
 • hodinky s fotografiemi všech členů rodiny, jakož i hlavní data jejich života;
 • velké fotoalbum;
 • Soubory cookie nový rok, vánoční stromeček ze sladkostí nebo krásné a chutné karty na marshmallow;
 • venkovní nebo stolní hra pro celou rodinu;
 • čokoládová fontána nebo zařízení pro výrobu cukrové vaty.

Také velká a přátelská rodina může dát lístek do zoo, cirkusu,Delfinárium a jiné rodinné zábavné akce.

Nejlepší dárek pro mámu

V životě každého člověka je matka nejdražší a drahou osobou, což znamená, že novoroční dar pro ni by měl být zvláštní, a ne ten, který byl koupen ve spěchu.

Aby maminka měla opravdu rád dárek, měli byste přemýšlet o tom, co potřebuje. Možná, že její oblíbený kuchyňský spotřebič se zlomil, nebo už dlouho snila, aby si něco koupila od nejnovějších modelů kuchyňských přístrojů. Nebo možná maminka miluje pít kávu a dlouho snila o tom, že se snaží ochutnat vzácný nápoj, který není prodáván v běžném obchodě.

Každá matka, bez ohledu na svůj věk, chce zůstat vždy mladá a krásná. Proto může být sada kosmetiky pro ni dobrým dárkem. Dnešní kosmetické boxy jsou ve zvláštní poptávce - to jsou původně navržené boxy se sadou přírodní kosmetiky.

Kromě sad kosmetických přípravků pro péči o obličej existují krásné sady pro péči o vlasy: šampony, kondicionéry, balzámy, oleje. Nebo můžete jednoduše darovat certifikát k návštěvě salónu krásy. Je pravda, že mnoho maminek chce zůstat vždy v nejlepším stavu, což znamená, že nejlepším dárkem bude předplatné fitness centra.

Některé matky se chtějí naučit něco nového, takže pro ně bude předplatné na vaření, vyšívání nebo pletení dobrým a příjemným překvapením.

Ženy prostě zbožňují krásnédekorace a, bohužel, ne všichni muži dopřát jim takové dary. Proto, na Nový rok, můžete dát své matce krásný šperk.

Dárek - mnoho matek také ocení dojem, protože mnoho z nich si jednoduše nedokáže představit svůj život bez jasných okamžiků. Zde je volba prostě obrovská: od účasti na čajovém obřadu a profesionálním focení až po tematické putování po městě nebo mimo něj.

Ale a pokud máma ráda tráví večer sledováním dobrého filmu, pak jí můžete dát teplou róbu nebo útulnou deku s rukávy.

Přečtěte si také

Pohlednice pro Nový rok 2019 to udělejte sami se symbolem roku Prase

Máte-li zájem o otázku, co dát milovanému člověku do Nového roku 2019, musíte si udělat pohlednici s vlastními ...

​​

Výběr novoročního dárku pro tátu

Muži také milují přijímání darů, proto by se měl k volbě novoročního dárek pro tátu přistupovat se zvláštní odpovědností. Při výběru dárku pro muže stojí za to vycházet z oblasti své činnosti, hlavních vlastností charakteru, koníčků a koníčků, jakož i jejich vztahu k tvůrčím překvapením.

Možnosti vítězství pro novoroční dárky zahrnují:

 1. Příslušenství pro počítače, notebooky, smartphony a tablety. Zde můžete darovat chladicí podložku, nový headset, originální USB flash disk nebo se dotknout rukavic.
 2. Pokud má člověk koníček, pak také od svých koníčkůMůžete si vybrat užitečný dárek: rybářské potřeby, grilovací soupravy, vinařství, doplňky pro lov.
 3. Parfumerie nebo pánská kosmetika. Můžete si také zakoupit speciální soupravy pro péči o vousy a kníry, pokud je samozřejmě váš táta má, nebo sbírat kosmetický balíček s přírodní kosmetikou.
 4. Pokud má tatínek vysokou pozici, můžete si vybrat dárek, který zdůrazní jeho status, například manžetové knoflíčky, signet, hodinky nebo pero známé značky, jakékoliv kožené doplňky nebo dřevěný organizér.
 5. Pokud otec miluje originální dárky, můžete mu koupit telefon s památným rytím nebo minipivovarem.

Jak potěšit dědečka na Nový rok?

Dědeček je člověk, který žil dlouhý život, dokázal v něm dosáhnout a získat ho. Proto, když si vyberete dárek, stojí za to zvážit jeho koníčky a vybrat si dárek, který bude pro něj praktický nebo překvapivý.

 • Pokud by dědeček rád cestoval a šel kempovat, můžete darovat mini-gril, termosku, baňku a další doplňky pro turistiku.
 • Pokud dědeček stále řídí auto, pak mu můžete představit jako dárek termočlánek, opěrku hlavy, masér na mys a další příslušenství, které mu umožní pohodlný a bezpečný výlet autem.

 • Pletená šála a rukavice, vyhřívané pantofle a další roztomilé věci, které zpříjemní život dědečka.
 • Fotoalbum srodinné fotografie, vyrobené vlastními rukama, se dotýkají i těch nejpřísněji dědečků.
 • Houpací křeslo může být velkým darem.
 • Pokud je dědeček plný energie a je aktivní, můžete mu předplatit bazén.

Jaké překvapení představit babičce na novém roce 2019

Pozornost dětí a vnoučat je nejlepším dárkem pro každou babičku. Nejvíce laskavým a starostlivým babičkám na světě lze tyto dary představit:

 • čaj, med a džem v krásném slavnostním balení;
 • teplá deka, krásné šálky s fotografickým potiskem, krásné ložní prádlo - takové dárky jsou vhodné pro ty babičky, které si cení pohodlí a útulnosti;
 • mobilní telefon s jasnými ovládacími prvky a velkými tlačítky;
 • e-kniha s již staženými pracemi každé babičky;
 • soubor kosmetických přípravků pro stáří.

Každá babička má svůj vlastní vzrůst, takže si můžete vybrat dárek vztahující se k jejímu koníčku. Mohou to být:

 • vyšívací soupravy;
 • soupravy pro pletení (pletací jehlice, háčky, příze);
 • sady výkresů podle čísel.

Mnoho babiček zbožňuje pěstování květin nebo zahradnictví, což znamená, že pro ně bude dobrý dar:

 • originální květináče;
 • hlízy, semena, sazenice;
 • literatura pro pěstování květin v domácnosti;
 • veškeré příslušenství pro péči o domácnost.

Babička, stejně jako každá hosteska, bude vždy ráda každému kuchyňskému asistentovi, aby mohladát odšťavňovač, pekárna, pomalý sporák nebo kuchyňský spotřebič, o kterém dlouho snila.

A je důležité si uvědomit, že dar je projevem péče a pozornosti a jeho prezentace je příležitostí k společnému trávení času a k socializaci v rodinném kruhu.

Přečtěte si také

Decoupage láhve šampaňského pro nový 2019: mistrovská třída

Láhve Decoupage pro Nový rok budou skvělým dárkem pro přátele a rodinu. Aniž byste trávili čas hledáním dárku, můžete ...

Ideální novoroční dar pro tchýně

Mnoho vtipů a ditties hravě popisuje obtížný vztah mezi tchyně a zaťem. Takové příběhy se ne vždy shodují se skutečným životem a mnoho tchyně se stalo druhou pečující matkou. Aby se udržely vřelé vztahy s tchýní nebo naopak, měli bychom jim poblahopřát k svátku a představit dárek.

Pokud svokra žije v jiném městě a často se s ní nestýká, můžete si vybrat nezapomenutelný dárek, například dát stylovou podlahovou vázu, porcelánovou figurku, obrázek slavného mistra nebo její osobní portrét.

Pokud tchýně miluje jen praktické věci, může jí být předložena krásná jídla, krásné ložní prádlo nebo domácí spotřebiče.

Neočekávaným darem pro tchýně může být vstupenka do divadla nebo na jinou zajímavou událost. Stejně jako fascinující mistrovská třída od slavných mistrů nebo šéfkuchaře.

Každá tchyně potřebuje péči apozornost, proto je dobrou volbou pro ni dar, který přinese její jediný prospěch. To může být vlněná přikrývka, teplý svetr, vyhřívané pantofle, masér, výlet do lázní nebo výlet do sanatoria.

Poradenství!

Košík s cukrovinkami, lahůdkami, čajem nebo kávou může být příjemným dárkem pro tchýně.

A tak, že tchánka se jí dar líbila, při výběru novoročního dárek byste měli vzít v úvahu její zájmy. Tolik tchyně raději tráví hodně času v zemi, takže se jí bude líbit jakékoli příslušenství pro zahradnictví. Jestli je tchýně švadlena, pak jí můžete dát jakýkoliv materiál pro její kreativitu. Dobrý dárek může být kniha, která odhaluje všechna tajemství velkých mistrů.

Jaký dar překvapí tchána

Mnozí tchýni čelí skutečnosti, že nevědí, co mají svému zetě za nový rok 2019 vědět. V takových situacích stojí za to zvážit univerzální nápady na dárky:

 • dobrý alkohol - zde si můžete vybrat klasické nápoje (whisky, vodku, brandy) nebo zvážit exotické možnosti (absint, sambuca, saké);
 • sklenice pro váš oblíbený nápoj s personalizovaným rytím, neobvyklým pivním sklem nebo chladnou sadou zásobníků;
 • teplý šátek nebo svetr;
 • peněženku nebo funkční peněženku pro uložení karet z drahého materiálu;
 • stolní častá meteorologická stanice nebo jakékoli příslušenství pro pracovní plochu, pokud zetě pracuje v kanceláři.

Poradenství!

Původně zdobená čokoláda může být takéMůžete dát test na Nový rok, můžete si vybrat sladké předměty ve formě zbraní, klíčů a dalších položek souvisejících s jeho prací nebo záliby.

Každý může dát novoroční dar, ale pro splnění drahocenného snu je mnohem obtížnější. Pro děti jsou tedy prodávány barevné formuláře pro dopisy Ježíškovi, ale dospělí mohou jít na speciální stránky, vyplnit seznam přání a poslat ho přátelům.