Popis prostředku „Laska“ pro mytí, návod k použití

V obchodech s chemikáliemi v domácnostech najdete velké množství pracích prostředků. Ale mezi nimi stojí za to zdůraznit prací prostředek Laska, který má vynikající vlastnosti, nejlepší cenu a stal se rozšířeným mezi ženami v naší zemi.

Co se skládá z

Stejně jako všechny ostatní látky určené k čištění oděvů, i lasice se v první řadě skládají z povrchově aktivních prvků. Oni jsou v nějakém prášku, ale v Lask oni jsou používáni v mírně jiné formě.

Tento gel navíc obsahuje speciální tekuté mýdlo s příjemnou vůní. Rozdíl v gelu spočívá v jednoduchosti vymytí všech látek v něm obsažených. To je plus pro alergie.

Aby si věci zachovaly svou barvu, přidal výrobce do Lasky speciální barviva (v závislosti na barvě oděvu). Mohou obnovit poškozené položky v bílé, černé a barevné odstíny.

Výrobek obsahuje také enzymy, které jsou dnes považovány za ideální látku pro čištění různých typů kontaminantů. Vůně v Lusku má výrazný charakter - dává příjemnou vůni, která se nevymyje.

Odrůdová látka látky

Přípravek Weasel Cleanser je k dispozici v několika variantách, takže si můžete vybrat přesně gel, který je vhodný pro určitý typ látky a barvy. Rozlišujte:

 • "lesk bílé barvy" - pro čištění bílých věcí;
 • „Záření černé barvy“ - pro obnovu černého prádla;
 • „Barevná magie“ - pro mytí barevných oděvů;
 • „hedvábí a vlna“ - pro vlněné a hedvábné tkaniny;
 • „3D efekt obnovení barev“ - pro poškozené položky.


Existuje další Laska gel - Active & amp; Čerstvý, který je určen speciálně pro mytí sportovního oblečení. Včetně membrány.

Jak používat Lasku

Jak se aplikuje náprava v závislosti na barvě tkaniny a jejím typu.

Vlna a hedvábí

Tyto tkaniny obsahují více vláken typu bílkovin, která vyžadují zvláštní péči a čištění. V žádném případě není nutné tyto tkaniny příliš často umývat, protože mohou ztratit svůj vzhled.

Běžné prášky jsou pro ně obzvláště nebezpečné. Ale v Lusku "Vlna a hedvábí" existují speciální látky - které mohou tyto látky čistit se zvláštní péčí. Jak používat nástroj:

 • S ručním mytím. Na 10 litrů. voda se přidá 80 ml. gel;
 • Pro pračku. Na každých 5 kg. věci - 120 ml. látky;
 • Je-li voda příliš tvrdá. Dále se přidá 35-40 ml. gelu.

Suché oblečení by nemělo být vystaveno přímému slunečnímu záření a různým topným zařízením. JinakV případě vlny a hedvábí vybledne a posadí se.

Sportovní oblečení

Aktivní a gel Čerstvé se používají výhradně k čištění sportovního oblečení, které je vyrobeno z materiálů jako:

 • polyamid;
 • polyester;
 • Bavlna;
 • Fleece;
 • Mikrovlákno;
 • membránová tkáň;
 • Smíšené druhy tkanin.

Gel se nalije do prostoru pro praní prášku v závislosti na stupni znečištění, například:

 • Vysoce znečištěné. 120 ml;
 • Střední kontaminace. 90 ml;
 • Lehce znečištěné. 60 ml.

Poškozené a otevřené tkáně

U poškozených předmětů nebo předmětů z velmi jemných tkanin vyrábí výrobce Lasky speciální balzámový kondicionér „3D efekt obnovy barev“. To vám umožní vrátit věci stejné barvy a měkkosti.

Je lepší umývat věci tímto balzámem ručně. Nebo umístěte nejjemnější režim praní na stroj psacího stroje. Otáčky jsou minimální, spinning je zakázán.

Bílé a černé věci

Bílé věci znečišťují rychleji než kdokoliv jiný. A pokud použijete obyčejný prací prostředek, nebude se nejen vyrovnávat s bělením, ale nemusí být schopen otřít nečistoty vůbec. Ale, Laska "Zářící bílá" dokonale zvládá tento úkol.

Pro ruční mytí je nejlepší použít nejjemnější vodu. K tomu přidejte sodu a zřeďte ji. Pokud jsou věci vymazány v psacím stroji, pak můžete nalít 250 gramů přímo do bubnu. soda

Gel nejenže můžeumyjte bílou tkaninu, ale také ji chráňte před výskytem šedivosti a žloutnutí. A speciální pigmenty, které jsou v Lask, učiní věci měkčími a lesklejšími.

Černý lesk hladí funguje podobným způsobem, ale používá se pro černé věci. Stojí také za mytí v měkké vodě. Režim praní je normální, můžete použít odstředění.

Barevné tkaniny

Hlavním problémem při mytí barevných oděvů je louhování pigmentů, které barvené textilní vlákna barvily. V poslední době se jednalo o obrovský problém, protože prostě neexistovalo žádné speciální prádlo na barvu.

Laska „Kouzlo barvy“ však může nejen zachovat barvu výrobku, ale také nepoškozuje jeho vlákna a strukturu. Jak používat:

 • První věci jsou tříděny podle barvy - to je „zlaté pravidlo“. V opačném případě dojde k výměně barviva. Pokud tedy načtete do bubnu, řekněme černé, modré a zelené věci, ani Laska nebude schopna "pochopit", kde je barva. To znamená, že věci mají zaručenou ztrátu svého dřívějšího vzhledu;
 • Při praní barevného prádla je nejlepší nastavit teplotu v rozsahu 35-45 stupňů v závislosti na stupni znečištění výrobku. Pokud jsou věci velmi špinavé, pak si můžete vzít šanci - vložte 55-60 stupňů;
 • pro běžné mytí barevných předmětů v prostoru pro pračku pračky je vhodné přidat pouze 40 ml. gel 4-5 kg. prádlo.

Gel „Magic of Color“ dokonale otírá a udržuje všechny světlé (modré, žluté, červené, zelené atd.) Barvy.Ale pro bílou a černou, to není vhodné.

Tipy pro použití masky

Aby se dosáhlo maximálního účinku při mytí věcí jakékoli barvy s pomocí Laskiho, stojí za to si poslechnout radu zkušených žen v domácnosti, které své dovednosti již „zdokonalily“ při aplikaci tohoto konkrétního gelu.

Zde jsou:

 • V nádobce na prášek pračky stojí za to nalít přesně tolik gelu, kolik je doporučeno. Je-li látka malá - produkty se nesmývají, pokud je jich hodně, dojde k prázdné spotřebě lasice;
 • Prostředky mohou být vylévány nejen do prostoru pro prášek, ale také přímo do bubnu pračky. Všechny účinné látky Laska se aktivují ihned po zahájení mytí;
 • Stojí za zmínku, že Laska není zahrnuta v řadě nástrojů, které se vypořádávají s obtížným znečištěním. Proto musí být před umytím takových věcí předem vyčištěny jinými látkami;
 • Černý oděv by měl být opláchnut 3-4 krát tak, aby na něm nebyly žádné skvrny;
 • Je důležité vybrat pohlazení v závislosti na typu tkaniny. Nejprve si přečtěte návod na obalu.

Je to důležité ! Pamatujte, že domácí chemikálie by měly být uchovávány mimo dosah dětí a domácích zvířat. Jinak mohou být otráveny.

Lasky na mytí gely jsou velmi populární mezi ruskými ženami v domácnosti. Částečně je to způsobeno poměrem cena /kvalita. Tyto látky mají mnoho výhod a existuje pouze jedna nevýhoda - nemohou se vyrovnat s těžkým znečištěním.

Recenze

Anastasia, 23, město Arkhangelsk

„Před jarem jsem se rozhodl, že si umyju kabát na bíle zbarvené syntetické tabuli. Jako obvykle nalila prášek do stroje a zapnula prádlo. Ano, stalo se to stejné, ale velmi ošklivé rozvody byly patrné. A ve švech byly vůbec granule prášku ... Chtěl jsem to opláchnout rukama - po vysušení byl zpravidla zděšen žlutými skvrnami ... V naprostém zklamání jsem „koupil“ reklamu a získal Lasku za bílou. Výsledek právě zasáhl! Srst navíc velmi příjemně voněla - vůně byla zachována téměř 2 měsíce! Řeknu vám jedno tajemství, které mi řekl soused. Před umytím bílé prádlo by měla Laska namočit věc do vody s přídavkem doslova pár ml. Bělost. Pak bude výsledek ještě lepší. “

Nikolay, 40 let, Moskva

„Já jsem hospodář, žiju sám a nikdy jsem nepoužil žádné speciální prostředky k mytí konkrétních věcí. Vzal si obvyklý levný prášek - a to je ... Ale jakmile jsem narazil na problém - společně, hloupostí, umyl jsem si barevné a černé košile ... Všechny věci byly jen zkažené. Po přečtení recenzí na internetu jsem si koupil dva Laski: pro černou a barevnou. Upřímně - opravdu doufat v výsledek, ale! K mému překvapení, s obvyklým praním, podle pokynů, každá věc po sušení byla nová. Doporučuji! “