Šablony na oknech pro Nový rok 2019, aby se snížily: myšlenky

Nový rok je hlavní svátek, na který se těší jak dospělí, tak děti, protože každý hluboce věří v pohádku. Dlouhodobé tradice této zábavné oslavy se každoročně zachovávají. Každý také připravuje překvapení pod stromem, oblékne si masky a ozdobí dům ve slavnostním stylu. Tematické kompozice - vytáhnout na oknech do nového 2019, se staly tradicí v zdobení prostor pro dovolenou. Jednoduchá manipulace pro řezání formátu A4 pomocí jednoduchých šablon snadno změní jakýkoliv povrch na báječný obraz.

Práce se vzorníkem

Technika výkresů šablon nemá žádné omezení tvaru a velikosti polotovarů. Předtím, než se dostanete do práce, musíte připravit vše, co potřebujete, takže se nemusíte rozptýlit a vytvořit dekorace, která je blízko zdroje.

Materiály a nástroje:

 • řezací zařízení: kuchyňský ostrý nůž nebo speciální papírenské zboží, nůžky na nehty;
 • pinzety (potřebné pro prolamované šablony nebo šablony s jemnými detaily na výkresu);
 • povrch pro práci (to může být kuchyňské dřevěné desky, překližky list nebo jakýkoli hustý materiál,na které můžete řezat);
 • barevný nebo bílý papír A4 (pro vyřezávání šablon);
 • mýdlo, jako prostředek upevnění vzorů na skle;
 • papírnictví, které bude aplikováno kresbou (barvy, fixky, akvarel tužky, umělý sníh, zubní pasta, třpytky).

Popis postupné práce:

 • Pro usnadnění práce je lepší vytvořit kreslicí kompozici předem (pokud se skládá ze dvou nebo více čísel). Pro přesné umístění prvků můžete na sklo aplikovat štítky.
 • Hotové šablony se snadno vyhledávají na internetu a jednoduše je tisknou nebo kreslí přenesením obrázku na list papíru. Řezání vyžaduje péči, zejména pokud jsou malé a jemné části. Aby nedošlo k záměně, je lepší malovat přes ty části, které mají být řez s jednoduchou tužkou. Pro usnadnění těchto namáhavých akcí je lepší použít pro přenos obrazu na obrazovce hustší typ papíru. Pak bude nebezpečí odříznutí něčeho navíc menší.

 • Pro připevnění šablony ke sklu můžete použít několik metod: lepicí pásku, maskovací pásku nebo mýdlový roztok. Poslední nástroj je snazší a dostupnější než ostatní. Je třeba ředit mýdlo v jakékoliv nádobě s malým množstvím vody.
 • Namočte houbu do roztoku a dobře ji vytlačte (tak, aby netekla), přidržte ji po povrchu šablony a ihned ji naneste na sklo. Pokud je výkres naplánován barevně nebo bíle, pak se pro upevnění dílů použijíbarva nebo zubní pasta.
 • Po úplném vysušení můžete odstranit šablonu a zbarvit zbývající obrázek na sklo libovolným způsobem.
Viz také

Šablony pro nový rok 2019 pro řezání oken: nápady s šablonami

Na Silvestra se mnozí snaží vyzdobit domov, kancelář, školní třídy nebo skupiny mateřských škol. To posiluje ...

Zajímavé!

U těchto metod je možné ozdobit nejen okna, ale i jiné povrchy (dveře, stěny, nábytkové dveře, zrcadla). Princip je zachován: vzor, ​​vazba, dekorace.

Symbol nového roku 2019 - žluté prase

Není vůbec nutné být umělcem a mít talent ve výtvarném umění. Stačí připravit vzor figurky nebo vzoru, který se vám líbí, připevnit jej ke sklu a zahrnout do designu obrobku trochu představivosti, a zázrak vyrobený vlastními rukama potěší během prázdnin.

Každý rok má své totemové zvíře. Čínský horoskop tak učil další tradici. A symbolem v nadcházejícím roce 2019 bude žluté prase. Chcete-li přilákat štěstí a štěstí mezi prvky výzdoby, musí být obraz prasete, který přitáhne do domu pozitivní, blaho a naplnění ctěných tužeb.

Ať už se jedná o prase, prase nebo roztomilé prase - každý se rozhodne sám za sebe. Nesmíme ale zapomenout, že Nový rok je zábavná dovolená pro celou rodinu, a proto by dekor neměl být realistický a vážný.

Nechte mumps být oblečený v novoroční čepici ve tvaru čepice, posetý sněhové vločky, a oblečený v legrační světlé sukni. Vše, co je zde, je zcela závislé na letu fantazie a šablonách, které budou použity.

Pro přenesení obrázku do okna bude vhodná jakákoli šablona pro řezání obrazu prasete, který je velmi snadno vyrobitelný z papíru A4. Pro jeho upevnění na sklo je dostačující držet ho mokrým kusem mýdla, které se poté otře obvyklou vlhkou houbou.

Aby bylo možné načrtnout nákres pro Nový rok 2019, můžete použít barvy, které určitě najdete doma. To, co budou, nezáleží - bude dělat jak akvarel, tak kvaš.

Viz také

Vánoční svícen z plechovky vlastních rukou

Silvestr - nejromantičtější a nejkrásnější roku, bez povinného atributu - svíčky. I když ...

Sněhuláci

Sněžná žena nebo sněhulák je dalším zimním zázrakem, který se objevuje v každém dvoře s prvním sněhem, který padá a je chráněn, chrání dům a jeho obyvatele před zlými duchy a negativními vlivy.

Není to nic za to, že i ve starověku byli považováni za dobré duchovní dobro, což by mělo rozhodně pomoci přežít těžké mrazy a chlad. Vše v lidové mytologii naznačuje, že tito sněhuláci byli vždy respektováni. Konec konců, i leden bývá nazýván prostě „sněhulák“.

Sněhulák je mimo jiné vždynavštěvoval slavnostní družinu Santa Clausa. On mohl být viděn na novoročních kartách, on byl člen mateřské školy maškarní.

S pomocí šablon se může magický sněhulák objevit nejen ve dvoře, ale i v jakémkoli okně, aby potěšil každého uvnitř i vně domu.

Viz také

Vytynanki pro nový rok 2019: šablony, jak postupovat

Na Silvestra 2019 můžete na vánoční stromeček zavěsit takové ozdoby do domu, nalepit ho na okno, na stěny a strop, můžete ho ozdobit ...

Vánoční stromek

A samozřejmě, hlavní novoroční krásou je vánoční stromeček. Objevuje se v každém domě, městě a vesnici, zdobí hlavní náměstí a ulice dlouho před příjezdem samotné dovolené.

Jaká je výzdoba okna bez hlavního symbolu oslav nového roku. Jednoduchá schématická kresba zubní pasty, značkovačů nebo něco jiného může zobrazovat smrk bez větších obtíží, zejména proto, že nepotřebuje další dekorace, protože je sama o sobě ozdobou.

Aby se však vytvořil skutečný pohádkový strom, je lepší uchýlit se k použití šablon, které usnadní práci a pomohou vytvořit elegantní krásu i pro dítě.

Zajímavé!

Chcete-li dát novoroční zimní kouzlo, kolem smrku, můžete přidat plachtící lesklé sněhové vločky, které přinesou do kresby náznak magie a tajemství. Pokud je okno velké, můžete si udělat další tanec pohádkových postavs vánoční stromeček.

Mrazík a Sněhurka

Otec Frost a jeho okouzlující vnučka Sněhurka vždy byli a zůstávají veliteli každé novoroční dovolené, ať jsou kdekoliv, a ať jsou její účastníci, děti nebo dospělí. To je důvod, proč nemohou být přehlíženy při dekoraci oken.

Vzory a šablony na oknech pro Nový 2019 usnadní tvorbu siluet a představivost a kreativní dovednosti pomohou oživit kresby. Pozadím kompozice mohou být jakékoliv jiné atributy (vánoční koule, hračky ve formě zvířat, sněhové vločky, konfety nebo serpentiny).

Doprovodné dekorace, vánoční dárky a roztomilé suvenýry

Novoroční svátky přicházejí jen jednou za rok, takže byste se neměli omezovat nějakým rámcem. Nechte vše kolem svítit a třpytit se. Vánoční strom může být zdoben různými způsoby. Nechte ho být zdobeny velkými a malými kuličkami různých velikostí, papírovými girlandami s hořícími světly.

Papírové vločky na oknech nevyžadují šablony nebo šablony. Tuto jednoduchou dekoraci může provést kdokoliv. Stačí skládat kus papíru a řezat postavy podle přání. Můžete před-přenos vzor nebo vzor, ​​pak sněhová vločka bude otevřenější a neobvyklé. Materiál pro tuto dekoraci pro Nový 2019 může být bílý nebo barevný papír, fólie nebo tkanina. Třpytky uložené na fragmentech kompozice přidají lesk a lesk.

Girlandy zsněhové vločky budou také vhodné v designu, zejména proto, že jejich výroba nevyžaduje další dovednosti a spoustu času. Dostatečně zbarvené sněhové vločky nabraly na vzorech v brilantním dešti.

Přemění se na zcela odlišný pohled. S pomocí nitě, jako je déšť, mohou být sněhové vločky zavěšeny nad oknem tak, aby „plávaly“ ve vzduchu a vytvářely atmosféru magických a pohádkových příběhů.

Nelze zapomenout na lesního jelena, jinak se slavnostní nálada nepřenese na skutečnou.

Krása přípravy na tento svátek spočívá v tom, že neexistují normy a požadavky, můžete zapomenout na rámec a omezení. Nechť je všechno přesně tak, jak chcete a uvidíte, bez instrukcí a tradic. Nechte představivost a kreativní možnosti vést k vytvoření nejneobvyklejší a originální scenérie pro hlavní oslavu roku.

Skvělý nápad by bylo vymýšlet dekorace pro dům s dětmi a staršími členy rodinného týmu - to je vždy zajímavější a zábavnější.

Viz také

Řemesla pro nový rok 2019 všeho druhu věcí

Řemesla pro Nový rok 2019 může být vyrobena ručně se všemi druhy věcí, s použitím materiálů, které se ukázaly být ...

Sněhová vločka baleríny může přidat originalitu a exkluzivitu. V jeho výrobě nejsou žádné obtíže: stačí, když vyříznete siluetu tanečnice z tlustého kartonu a obléknete ji do sukně z krásné sněhové vločky.

Různé balerínyzcela závisí na představivosti a materiálech, které jsou na skladě. Předpokladem pro takovou dekoraci by bylo, že by měla být zavěšena (nejlépe na okno vedle otevíracího okna). Sněhová vločka baletky potěší každého, kdo se na festivalu zúčastní svými tanci.

Výkresy na oknech s trubkou zubní pasty

Výkresy zubní pasty jsou nejlevnějším způsobem, jak ozdobit okenní sklo. Kromě toho může tento proces zahrnovat děti, protože takové umění se snadno odstraní, a to pouhým omytím vodou. Existují dva způsoby, jak vytvořit mistrovská díla pro kreslení A4.

K tomu potřebujete:

 • obyčejná houba, která myje nádobí;
 • bílá zubní pasta;
 • voda;
 • jakékoli kapacity;
 • lepicí páska;
 • šablony plánovaných obrázků;
 • párátka nebo zápalky.

Nástroj pro kreativitu je vyroben z houby a skotské - štětce. K tomu je třeba odříznout část pěnové gumy, navinout ji, dát jí tvar kartáče a upevnit konstrukci lepicí páskou. Ve schopnosti ředit zubní pastu malým množstvím vody - to bude „barva“ pro kreslení.

Namočením přenosného kartáče do výsledné kapaliny můžete vytvářet obrazy s nebo bez šablon. Když jsou všechny obrázky suché, opravte a nakreslete detaily se zápalkou nebo párátkem.

Poznámka!

Jsou-li v kompozici vánoční ozdoby, pak se struny k nim přidají tenkým štětcem pro kreslení.

Druhá metoda je poněkud odlišná, v souboru pro potřebnou kreativitu:

 • zubní pasta;
 • voda;
 • starý zubní kartáček;
 • šablony.

Tato metoda je vhodná nejen pro výzdobu skla na oknech, ale také pro zrcadla v domě. Zde jsou jistě použity papírové šablony, které si můžete zdarma stáhnout na internetu. Mohou to být sněhové vločky, zvířecí postavy, silueta sněhuláka, jelen nebo jakýkoli jiný symbol nového roku. Šablona navlhčená vodou je nalepena na sklo. Nadměrná vlhkost je blotována hadříkem.

„Paint“ vzniká smícháním těstovin a vody, jako v předchozí metodě. Zubní kartáček by měl být dobře ponořen do směsi a přinesen na místo aplikace obrázku. Tato jednoduchá a neobvyklá technika zahrnuje zakrytí obrazu postříkání, pro které jsou štětiny starého kartáčku dokonalé. Přetažením prstů po povrchu štětin musíte vytvořit sprej ve směru šablony. Výkres musí být vyplněn po celém povrchu.

Stojí za to čekat, až umění úplně vyschne, a teprve pak vzor odstraní. Tak bude možné vyhnout se rozmazání vzoru.

Nechť tvůrčí proces vytváří nezapomenutelnou prázdninovou atmosféru v domě, jednotu v rodině a skvělou předvánoční náladu.