Skvrny od potu na oblečení: pár tajemství vysvobození

Člověk se potí různými částmi těla, ale pro každý z nich můžete použít malý trik - a vždy si udržet nový vzhled.

Potné skvrny v podpaží

Snad nejvíce "bolestivé" místo v těle, pokud jde o pocení. Chcete-li se zbavit znatelných ošklivých skvrn potu, je lepší zvolit antiperspirant pro osobní hygienu, která specificky snižuje pocení. Ve večerních hodinách aplikujte přípravek lépe, pokožka by měla být čistá a suchá.

Nohy

Některé ženy trpí nadměrným pocením v oblasti nohou. Páchnou, ale ne dost - nadměrné pocení v oblasti nohou může vést k rozvoji plísňových onemocnění.

Speciální léky na hyperhidrózu, které jsou nyní v obchodech, pomohou tomuto se zbavit.

Pocení těla

Velké ženy jsou z první ruky obeznámeny s takovým neštěstí: v horkém počasí jsou mezi stehny zarudlá a dokonce bolestivá podráždění. Kvůli tomu, v létě, mnoho být nucený nosit kalhoty, a toto je horké a významně redukuje množství krásného oblečení.

Ne každý si však uvědomuje, že deodorant lze aplikovat nejen v „typických“ oblastech, ale také mazat vnitřním povrchem stehen. Šaty a sukně pak znovu vstoupí do letního šatníku.

Připevněná plocha

V horkém počasí byste neměli používat make-up s tlustou vrstvou, protože kapky stínů nebo očních linek vypadají velmi neuspořádané. Je lepší omezit přetrvávající řasenku a matnou rtěnku. Pak bude možné ve správný čas osvěžit a opravit make-up. A stále pomáhají matovat ubrousky na kůži - mohou odstranit nepříjemný lesk.

Tipy pro výběr oblečení

Ne všechny oděvy jsou stejně citlivé na barvení. V teple stojí za to nosit věci z přírodních tkanin a ze syntetických materiálů na odpad, a to platí i pro spodní prádlo.

Skvrny můžete také skrýt od jiných lidí, pokud nosíte oblečení, které je tmavší nebo více nasycené. Velmi lehké tkaniny, bohužel, jasně "rozdávají" skvrny, které se objevily.