Tato metoda poskytne spodnímu prádlu sněhobílý vzhled.

V šatníku každé ženy je bílé prádlo, které se pohodlně nosí za jasných věcí, zejména v létě, a nevypadá vulgárně. Vysoce kvalitní a krásné spodní prádlo dává ženě jistotu, i když ji dnes nikdo nevidí. Některým ženám je navíc obtížné vybrat si sadu, protože mají nestandardní velikost nebo náročnou chuť.

Často se však musí i nejoblíbenější bílé prádlo aktualizovat vzhledem k tomu, že se jeho barva chátrala. I když je souprava vybrána správně a časem se zpravidla neroztrhne, bílá barva se stane ošklivě nažloutlou nebo šedavě zbarvenou.

Existuje jeden spolehlivý a snadný způsob, jak aktualizovat svou oblíbenou věc bez chemického čištění a použití bělidla. Podstata je jednoduchá: podprsenka nebo kalhotky se musí konat čtvrt hodiny ve speciálním řešení a znovu se stanou bílými! Současně to lze provést bez dodatečných nákladů a použití žíravin, které ne každý šetrný materiál „toleruje“.

Aby bylo možné připravit zázračné řešení, musíte mít po ruce:

  1. 2 lžíce soli.
  2. 1 lžíce sody.
  3. 1 lžíce pracího prostředku.

Recept na vaření

Je nezbytné promíchat výše uvedené složky a přidat je do nádoby s předehřátou vodou. Vše důkladně promíchejte, aby se dosáhlo úplného rozpuštění a vzhled směsi bez hrudek. Pak dejte své oblíbené vybledlé podprsenku do nádrže a nechte to v tomtoroztoku po dobu jedné hodiny.

Pokud je spousta nečistot nebo jsou příliš snědeni do prádla, můžete je namočit do pánve ještě déle - půl hodiny, ale ne více.

Po uplynutí požadované doby je nutné prádlo důkladně umýt a dbát na to, aby nedošlo k jeho mechanickému poškození.

Po skončení praní je třeba podprsenku opláchnout vodou při pokojové teplotě. Pak pověsit - a to je vše!

Pomocí této jednoduché metody lze aktualizovat nejen spodní prádlo, ale také trička, letní letní šaty, lehké halenky. A aby byl efekt po dlouhou dobu zachován, v žádném případě byste neměli sušit prádlo na baterii - to může vést ke vzniku nových žlutých skvrn.

Pomocí této jednoduché metody budete dlouho ukládat a udržovat své oblíbené věci bílé.