Unikátní 9 způsobů použití kondicionéru na prádlo, které jste neznali

Aviváž změkčuje a dodává svěžest, ale ne každý ví, že kromě toho může klimatizace zvládnout i jiné domácí úkoly. S ním je možné vyčistit znečištěný povrch, vyleštit nábytek a dokonce i sklo umýt!

Moje okno.

Klimatizační jednotku zřeďte vodou v poměru 1: 4 - omyjte okna tímto roztokem a poté je otřete suchým hadříkem. Na rozdíl od mýdlových prostředků, řešení s kondicionérem nedovolí, aby se okna stala pokryta skvrnami.

Namažte zip na oděvu.

Je-li zip "zaseknutý" jezdec, otřete jej klimatizací. Zámek se dostane do provozuschopného stavu a nemusíte ho umýt z klimatizace.

Můj laminát.

Rozpusťte jednu čepičku kondicionéru v umyvadlové nádrži s vodou a laminovanou podlahu omyjte vodou. Povrch laminátu již nebude elektrifikován.

Péče o koberce.

Aby byla hromada koberce měkká a jemná, musíte se o ni starat. Opláchněte vodou stejným dílem a vyčistěte koberec. Nechá se 10 minut v roztoku a potomVysajte. Váš koberec bude očištěn od všech nečistot a vypadat jako nový!

Odstraňte tapetu ze zdí.

Víčko kondicionéru zřeďte v jednom litru pitné vody. Chcete-li odstranit staré tapety, namočte je s tímto roztokem houbou, a po 20 minutách, snadno a jednoduše odstranit ze zdi.

Péče o kožené zboží.

Kožené oděvy a doplňky lze snadno opláchnout. Kondicionér zajistí pečlivé opuštění vašich kožených výrobků.

Moje automobilové sklo.

Kondicionér zřeďte ve vodě v poměru 1: 3 a okénka automobilu otřete tímto roztokem. Poté leštíme ubrouskem suchým.

Odstraňte skvrny z nábytku a autosedaček.

Odstraňování skvrn v domě a v autě pomůže látce opláchnout. Zřeďte klimatizaci vodou a tímto řešením vyčistěte nábytek nebo autosedačky.

Staráme se o keramické obklady nebo dveře.

Pokud potřebujete vyčistit nečistoty na stěně nebo dlaždici, stejně jako na povrchu dvířek, vyčistěte ji zředěnou klimatizací.