Vánoční příspěvek 2018-2019 rok: jaké datum, jak jíst

Zatímco většina obyvatel čeká na Nový rok, věřící se připravují na Advent. Jaké číslo se bude konat v roce 2018 je již známo. Půst začíná 28. listopadu a trvá 40 dní.

Advent se považuje za poslední v roce, je nejdelší. Jeho hlavním cílem je očistit duši člověka před velkými vánočními svátky.

Přečtěte si také

Jak odpočívat v prosinci 2018, leden 2019: kalendář produkce

Do nového roku zbývá velmi málo času. Děti jsou unaveny každodenními činnostmi a nekonečnými domácími úkoly ...

Začátek a konec sloupku

Ortodoxní lidé se zajímají o začátek adventu v listopadu 2018. Začátek post - 28. listopadu, konec - 6. ledna.

Po dobu 40 dnů budou muset všichni věřící dodržovat určitá pravidla. Jedná se o výživu a chování. Neměli byste s akcí zacházet jako s testem, jinak bude obtížné odmítnout pokušení. Je třeba si uvědomit, že v době půstu se duše a myšlenky stanou čistými a jasnými. Člověk může začít nový život.

Půst začal být pozorován v době narození křesťanství. Jeho doba trvání byla pouze týden, po chvíli se prodloužila na 30 dní.

Přečtěte si také

Koledy, shadrovki, výsadba pro nový rok 2019

Z mnoha objektivních důvodů týkajících se zvláštností historického vývoje naší země lidé ztratili ...

Během života Ježíše Krista ortodoxní nesledovali půst. Po určité době se akce stala významnější a povinnější.

Důležité!

Církev odmítá pořádat svatbu, křest dětí po dobu 40 dnů. Kromě toho, duchovní doporučují odložit svatbu a další rekreační aktivity na jinou dobu.

Jaká je podstata funkce

Po seznámení se s datem, kdy vánoční místo začíná v roce 2018-2019, věřící začínají dodržovat určitá pravidla. 40 dní musí člověk pochopit, že duchovní zkušenost přináší mnohem větší výhody než tělesné potěšení. Potřebuje pokání za své hříchy. Tím bude tělo i duše čisté.

Základní pravidla

Během období post půstu je třeba dodržovat některá pravidla. Hlavní jsou následující:

  1. První věc, kterou musíte udělat, je jít do chrámu. Klíčové cíle jsou vyznání, přijímání společenství a přijímání požehnání od duchovenstva.
  2. Pokud je ještě před koncem rychle ještě daleko a člověk si uvědomí, že se s takovými obtížemi nedokáže vyrovnat, potřebuje navštívit chrám. Zde dostane radu. Je důležité si uvědomit, že Pán neposílá testy, které člověk nemůže vydržet.
  3. Budou muset být rekreační činnostipřesunout do jiné doby. Kostel v této době neschvaluje zábavu. V opačném případě se zvyšuje pravděpodobnost abstinence.
  4. Vaše chování bude také třeba pečlivě pracovat. Nemůžete být naštvaný, uražený, odporný jazyk. Nenávist a závist nejsou nejlepšími společníky v životě. Je vhodné vyhnout se hádkám a skandálům.
  5. Během adventního období 2018-2019 je nutné pravidelně navštěvovat chrám. S pomocí modlitby budou moci očistit duši a začít nový život.
  6. Rovněž bude třeba upustit od fyzické blízkosti.
  7. Církev neschvaluje svatby a křtiny. Nejlepší ze všech zábavných akcí je odložit příznivější čas.
  8. Nemůžete jít rybařit a lovit.
  9. Je zakázáno sledovat televizi, hrát počítačové hry, pít alkohol.
  10. Některé potraviny by měly být zlikvidovány do 40 dnů a upřednostněny chudé potraviny.

Věnujte pozornost!

Příděly by měly být strukturovány tak, aby byly tupé hříšné touhy. To neoslabuje tělo, ale naopak posiluje moc.

Jakmile se dozví o počátcích půstu, pravoslavní lidé ji začnou pozorovat. Je třeba mít na paměti, že to není test, ale příležitost ukázat Bohu naši lásku a víru. Při dodržení základních pravidel chování můžeme snadno snášet 40 dní a očistit se od hříšných myšlenek.