Vánoční stromky pro děti 2018-2019 v Petrohradě: kam jít s dítětem

Program pro Nový rok v Petrohradu je naplněn více a více bohatstvím a rozmanitostí. Plakáty z let 2018-2019 v Petrohradu přitahují pozornost bohatým obsahem exotických a tradičních nápadů. Stojí za to říct o nejznámějších a fascinujících vánočních stromcích pro děti.

Nejúžasnější

Tradice oslavovat oslavy Nového roku byla vynalezena za vlády cara Petra Velikého. Nový rok v paláci dá dětem pocit pohádkového plesu s opravdovými králi a princeznami.

Majestátní jedle Mikuláše

Program koncertu se skládá ze tří částí. První je 30 minut, která zahrnuje zábavu pro děti v interaktivní zóně, jako je skákání na trampolíně a aqua-make-up.

Druhá část umožní dětem seznámit se se Sněhurkou a Santa Clausem v obývacím pokoji. Poté bude dětem představen interaktivní muzikál v montážním sále. Každé dítě se na něm bude moci podílet.

Viz také

Novoroční představení pro děti v Samara 2018-2019: harmonogram akcí

Novoroční představení pro děti v Samaře v letech 2018-2019 jsou příležitostí nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče ...

Nový rok je časem pro naplnění přání dětí,když dítě dostane příležitost stát se princeznou nebo princem skutečné královské hody. Dnes, každý host nebo obyvatel vysoce rozvinutého kapitálu může dovolit to u míče paláce-muzeum ostrova Elagin.

Bohatě zdobený interiér a nádherné obrazy pohádkových hrdinů obklopují každé dítě nádhernou atmosférou královských časů. Děti budou moci nejen relaxovat a hrát si, ale také se interaktivně seznámit s bohatou ruskou historií.

Centrum Neva Wave, které představuje vodní sporty v Petrohradu, překvapí dospělé i malé diváky jasnými a vzrušujícími vystoupeními za účasti olympijských vítězů Ruska Olga Kuzhel a Maria Kiseleva.

Poznámka!

Recept na vodu „Recipe of Wizardry“ vypráví příběh malé opice, nevědomky ztratil a hledá cestu k vánočnímu stromu. V pořadu můžete vidět čísla s výkony akrobatů a synchronistů, která bude doplněna hrou jasných laserových paprsků.

Viz také

Novoroční představení pro děti 2018-2019 ve Voroněžě: ceny

Novoroční svátek je báječný a magický. Na něj čekají dospělí i děti. Pro mnohé je Nový rok začátkem nového života. Dokonce ...

Bratři Zapashny budou poskytovat obyvatelům Petrohradu vzrušující cirkusové představení 2018-2019 ve stylu Moskvy. Podle prohlášení Hoffmannovy pohádky „Zlatý ořech“ budou diváci moci vidět neobvyklý obraz, kde klokani a vycvičený taneční balet gepardů. Vstupenky naVánoční stromky se prodávají pro děti od 4 let.

Slavnostní vánoční stromek s vašimi oblíbenými kreslenými postavičkami

Fanoušci vzdělávací a vtipné karikatury "Fixies" budou moci potkat své oblíbené postavy v rekreačním středisku. Lensoveta v Petrohradu v roce 2018-2019. Novoroční dovolená pro děti 4 roky se bude konat s jejich oblíbenými karikaturami, kde navštíví laboratoř s profesorem Chudakovem a setká se s Dim Dimychem.

Sportovní komplex Sibur-Arena připravil pro mladé hosty program pro novoroční western s jejich oblíbenými postavami z karikatury Masha a medvěda, který bude obsahovat zajímavé přehlídky, dárková překvapení a bezplatné workshopy pro vodní make-up.

Jedno dítě nebude lhostejné k interaktivnímu vystoupení s akrobatickými kousky v Paláci kultury. Gorky. Děti spolu se svými přáteli Barboskiny pomáhají rodičům dostat se z triků ošklivé černé kočky.

Viz také

Novoroční představení v Kazani 2018-2019

Zimní prázdniny poskytují rodinám vynikající příležitost pobavit se a navštívit řadu zábavných ...

Neobvyklé a informativní koncerty

Místo toho, abyste navštívili tradiční novoroční strom, můžete se vydat na neobvyklou starou tramvaj, interně vyzdobenou různými míčky a girlandami, a hlavním manažerem je sám Otec Mráz.

Provede prohlídku starobylých koutů města, zajímavou přednášku o historii nového roku a fascinujícízábava s dětmi na stromě Mars pole.

V předvečer filmového studia otevírá Lenfilm všem hostům a obyvatelům své svátky. Děti se seznámí se skutečnými dovednostmi herectví a uvidí místa pro natáčení.

Nejzajímavější věcí pro kluky je jejich vlastní mini-film. Malí herci budou utvořeni do skupin, kde každý bude mít svého vlastního profesionálního mentora, který jim pomůže stát se skutečnými hrdiny kin.

Pro děti ve věku 6-14 let bude zajímavé sledovat informační přehlídku „Save the New Year“. Tým "otvírák" byl připraven zábavní show, kde děti získávají znalosti a dovednosti v oblasti vědy.

Účastníci projektu se ocitnou v obtížné situaci, kdy v důsledku výskytu nebezpečného viru je lidstvo v rizikové zóně a Nový rok se může rozpadnout. Hosté by měli společně s vědci vyvinout záchrannou vakcínu pomocí hádanek, hádanek a vodítek.

Viz také

Představení 31. prosince 2018 v Petrohradu: playbill divadel, ceny vstupenek

Ve všech městech Ruska se připravuje plakát divadel na Nový rok, včetně inscenací plánovaných na 31 ...

Poznámka!

Zajímavým a fascinujícím pro děti ve věku 5-10 let bude přehlídka „Cheburashka vstoupí do armády“, která se bude konat na novoročním svátku Suvorovského muzea. Během představení se chlapci naučí používat zbraň a některé techniky vrtání. Staršíděti se budou moci zúčastnit hry „The Real Suvorov Soldier“.

Petrohrad nese čestný název kulturního hlavního města Ruska, protože zde lidé vidí „krásné v krásném“ od narození. Kromě těchto zajímavých a vzrušujících programů pro děti, plakáty obsahují bohatý seznam představení a vánoční stromky v roce 2018-2019.

Mnoho kuliček pro děti v Petrohradě bude s dárky zdarma. A také byste neměli zapomenout navštívit centrální krásu - vánoční stromek novoroční dovolené.