Výběr originální dárek k narozeninám pro syna teenagera

Dospívání je vážná doba, kdy se mění osobnost teenagera. Je důležité být přítelem vašeho dítěte. Pokud potřebujete vybrat originální dárek k narozeninám pro teenagera, měli byste být kreativní. Uzavřete celou duši, když přemýšlíte o tom, co dát rostoucímu muži.

Takoví významní dospívající

Je nutné brát vážně věk, ve kterém je osoba narozenin. Od 13 do 17 let se adolescenti pokoušejí různými směry a nelíbí se jim péče o dospělé. Mladý mladý muž už nemůže dát měkkou hračku ani návrháře. Neměli byste ani prezentovat drahé dary.

Poznamenejte si charakteristiky dospívání:

 • touha být dospělým. Musíte počítat s tím, že ve vaší rodině vyrůstá dospělý, který již potřebuje vyzvednout nedetské věci;
 • hormonální změny. Počínaje věku 13 let se pohlavní hormony začínají aktivně produkovat v těle teenagera, které ovlivňují náladu, zdraví, duševní a tělesnou aktivitu. Dárek by měl přinést radost narozeninám;
 • požadavky na pozornost. Pro vašeho syna je důležité, aby vás zajímal jeho život, koníčky a záležitosti. Pokud darujete něco, co souvisí s jeho vášní, ocení tento čin. Budeto znamená, že zvažujete jeho koníček a respektujete jeho volbu.

Pokud budete muset blahopřát teenagerovi k narozeninám, věnujte mu svůj volný čas. Přemýšlejte o tom, co dáváte předem. Neúspěšně zvednutý nebo neužitečný dárek na dlouhou dobu urazí vašeho rostoucího syna.

Co lze koupit jako dárek k narozeninám teenagera

Důležitou podmínkou při výběru dárku je postup s duší. Není třeba utrácet velké peníze za něco či suvenýr. Mnoho internetových obchodů a firem nabízí velký výběr zajímavých suvenýrů a tiskových služeb. Pokud vaše dítě získalo dobrou výchovu, ocení vaše úsilí a kreativitu. Teenager bude šťastný:

 • oděvy s originálním designem. Trendy tričko s potiskem a fotkou jeho oblíbené kapely osloví více chlapa než jiné klasické tričko. Například, velký výběr věcí pro darování s možností originálního designu lze nalézt na stránkách Photo Center Ruské federace;
 • věci související s jeho koníčkem. Dospívající budou šťastní kytarové struny, nový volejbalový míč nebo sada rybářů. Syn bude rád, že budete respektovat jeho vášeň a budete k němu pozorní;
 • suvenýry. Dbejte na to, abyste si předobjednali zajímavý hrnek s fotkou, talíř s legračním vzorem nebo lžičku s rytím;

Užitečné!

Pokud nevíte, co máte dát, a váš teenager šetří za nějaký velký nákup, věnujte přiměřenou částkupřiblížit to vašemu snu. Postarejte se o dárek barevné obálky nebo roll up účty.

 • počítačové příslušenství. Mladý muž bude rád, že má zajímavou USB flash disk, myš neobvyklého tvaru, herní klávesnici, výkonné reproduktory, joystick atd.;
 • moderní pomůcky. Pokud si nemůžete dovolit drahý nákup výkonného počítače, darujte e-knihu, přenosný sloupec, tablet nebo digitální fotorámeček;
 • neobvyklé interiérové ​​předměty. Například, člověk bude překvapen a potěšen stolní lampou neobvyklého tvaru nebo lampou, prchajícím budíkem, mini basketbalovým kroužkem atd.

Nenechte si ve spěchu hledat dar. Připomeňte si telefon nebo si zapište záznam do deníku, abyste si předem mysleli, objednali nebo zakoupili potřebnou věc.

Tipy a triky

Než si vyberete dárek pro rostoucího člověka, musíte se řídit řadou doporučení, která je třeba dodržovat. Přítomnost by měla:

 • dávají pozitivní emoce. Ať je to malý vtipný suvenýr, ale vyjádří vaši lásku;
 • mají vysokou kvalitu. Neměla by se kupovat za levné. Nízká kvalita suvenýrů nebo příslušenství, které rychle selhává, může trvale narušit teenagera. Nakupujte naosvědčené online zdroje nebo renomované obchody;
 • . Neměli byste dávat stereotypní suvenýry, které budou shromažďovat prach na polici. Dospívající jsou velmi citliví. Mohou urazit formální přístup ke svému jménu.

Přečtěte si fóra předem, povídejte si s vrstevníky svého syna a poraďte se se svým přítelem, abyste ten dar správně odhadli.

Viz také
Nastavení tabulky pro narozeniny doma: nápady na fotografii

Narozeniny - zábavná dovolená pro děti, mládež, dospělé. Aby byla dovolená opravdu magická, ...

Co byste neměli uvádět

Nedoporučuje se dávat dětem v žádném věku věci, které by již měly být v jeho držení - oblečení, kancelář, obuv, galanterie, s výjimkou módních nebo exkluzivních značkových kopií. Častou chybou dospělých je dát to, co by měli rodiče zajistit pro své dítě.

Nedoporučuje se také dávat teenagerovi to, o čem jste snili v podobném věku. Vaše sny a touhy po vašem synovi se nemusí shodovat. Je třeba vzít v úvahu rozdíl v generacích, prioritách, módě a pokroku.

Není třeba dávat dítěti něco velmi drahého. To bude zkazit teen a zvýšit svůj vlastní bar. Mladý muž od tebe očekává v budoucích drahých dary, a možná je bude požadovat.

Není to nejlepší volba - sladkosti. Zralý muž může milovat čokoládu, ale to by nemělo být hlavním darem. JsteMůžete darovat čokoládové závodní auto v jasném obalu, krabici se sladkými písmeny „Všechno nejlepší k narozeninám“ nebo exkluzivní dárky. Ale stojí za to prezentovat jako pěkný doplněk.