Zajímavé soutěže pro Nový rok 2019 pro zábavnou společnost

Na Silvestra se vždy chcete pobavit. To může pomoci různé zábavné soutěže. V tomto výběru se sbírají nejzábavnější soutěže pro Nový rok 2019 pro zábavnou společnost.

Soutěž o nejzajímavější a nejkrásnější novoroční kostým

K tomu můžete použít zcela jiné materiály, které spadají pod ruce. To může být barevný papír, nebo lepenka, bavlna, různé doplňky, pozlátko a mnoho dalšího. A také pro zajímavější pasáž, můžete nastavit určitý čas. Silvestr pomůže ukázat všechny jejich tvůrčí schopnosti.

Hádejte slovo

Kdokoliv v místnosti může začít hru. Mluví tiše ke svému bližnímu jakékoliv slovo. Například charakter zvířete, vozidla, ptáka nebo víla. A ten, kdo sedí vedle něj, ho musí zobrazovat různými gesty nebovýrazy obličeje.

Zajímavé!

Je dovoleno kývnout hlavou na mluvené odpovědi přítomných lidí - správně nebo ne. Pokud někdo hádá slovo, začne hru znovu.

Poznámka!

Soutěže a hry pro Nový rok 2019 jsou vhodné nejen pro zábavnou společnost, ale i pro strávení večerů v rodinném kruhu. Cool soutěže budou zajímavé pro dospělé i děti.

Existují také hry pro dospělé.

Viz také

Co vyloučit z menu pro nový rok 2019 rok prasata

Většina Rusů se setkala s Novým rokem a zaměřila se na starověký čínský horoskop. Podle něj ...

Televize

Hra bude potřebovat několik malých papírů a klobouk. Pište různá slova na papír a vložte je do klobouku. Pak by měl moderátor dostat jedno ze slov, kdy by zbytek měl vypít sklenku šampaňského. Ten, kdo nemá čas, zpívá ještě jeden volný kop.

Dlouhý příběh

Jeden z přítomných by měl začít hru tím, že řekne pár slov, například „žil“. Dále, střídavě hosté zavolat slova. Měla by to být fascinující příběh z jedné věty. Poražený musí vypít sklenku šampaňského.

Mega bitva

Tato hra je vhodná pro velkou zábavnou a neznámou společnost. Pomocník by měl spontánně klást absurdní otázku. Například, jako "Co je chutnější než smažené šváby nebo chyby?". Po vyhlášení tohoto hlasování.Losers, vypít sklenku šampaňského.

Naplňte láhev

Je to docela slavná hra. Doporučujeme umístit láhev s širokým krkem na rovný povrch. Lze použít pod šampaňským. Pro účastníky pro tenké nitě je k žaludku svázána rukojeť. Účastníci musí během několika minut dostat do láhve pero. Je přísně zakázáno pomáhat s rukama a nohama.

Fanta novým způsobem

Tato hra je jednou z nejstarších, ale může to být trochu jiné a bude to zábavné strávit Silvestra. Je nutné předem připravit poznámky s přáním nebo chladnými frázemi a místy, kam je lze umístit. Mohou to být skleničky na šampaňské, klobouky, vázy nebo krabice. Je žádoucí tyto detaily skrýt v tajných místech domu. Osoba, která najde malou poznámku, může dostat malý dárek.

Poznámka!

Hra je známá tím, že může být vhodná pro různý věk hostů a bude záviset na smyslu pro humor hostitele. Většina soutěží pro Nový rok 2019 může být použita pro hraní zábavné společnosti, rysem nejzábavnější z nich je, že se mohou všichni hosté najednou zúčastnit.

Aby byly hry zajímavější a zábavnější, můžete napsat poznámky na poznámky. Tady jeNěkteré nápady:

  • Tanec: osoba, která úkol našla, musí tančit tanec s jedním z přítomných hostů. Vynikajícím řešením by byl valčík, tango, který bude hrát několik lidí.
Viz také

Novoroční představení pro děti v Samara 2018-2019: harmonogram akcí

Novoroční představení pro děti v Samaře v letech 2018-2019 jsou příležitostí nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče ...

  • Pojďte s několika rýmy nebo básně ke slovům koncipovaným.
  • Jmenovat několik filmů nebo karikatur, měnit jedno ze slov ve filmu pro zamýšlená slova.

Pokud je na Silvestra plánována malá hody s alkoholickými nápoji, je vhodné začít po malém nápoji. To pomůže strávit více vzrušující večer. Pro romantický pár může být propadnutí vybráno více zápalné a zajímavější.

Různé vánoční úkoly pro různé kategorie osob

Chcete-li trávit čas fascinujícím způsobem a dávat dárky všem svým přátelům, můžete si připravit quest sami skrýváním překvapení na tajných místech. Pokud je místnost malá, pak ji můžete kompenzovat svou obrovskou představivostí nebo přijít s různými soutěžemi se zábavnými úkoly.

Je vhodné začít jednoduchým, snadným úkolem, aby se všichni hosté mohli připojit ke hře. První ukazatel lze skrýt na prominentním místě. Druhý je žádoucí lepit trochu neobvyklým způsobem. Například pod židlí nebo postelí.Je lepší nechat více zajímavých úkolů do středu questu.

Je žádoucí, aby si hosté vyzvedli poměrně vzrušující a zábavný úkol. Například si v kbelíku vezměte sněhovou kouli vyrobenou z bavlny nebo papíru. Pokud se oslava koná v zemi nebo přírodě, pak můžete použít skutečný sníh; vyrobit z vánočního materiálu originální vánoční stromek; líčit pohádkové hrdiny, nebo zpívat píseň. Nejzábavnější soutěže pro Nový rok 2019 pro zábavnou společnost budou schopny pobavit shromážděné hosty po velmi dlouhou dobu.

Zajímavé!

Je-li tematické hledání koncipováno, je žádoucí připravit dary vztahující se k tomuto tématu.

Viz také

Kde splnit nový rok 2019 v Petrohradu

Jasná světla girland, vůně mandarinky, dětský smích a krásně padající sněhové vločky jsou nedílnou součástí ...

Pokud jsou přátelé unaveni, že sedí u stolu, pak je již možné rozruch. Za tímto účelem můžete pořádat speciální vzrušující soutěže.

Ten, kdo v klobouku netancuje

Všichni hosté tančí na tanečním parketu, kromě hlavní postavy, která sedí na čelence. Musí si ho sundat a dát na něj. Poté se může také těšit na tanec a nová „voda“ stále hledá náhradu.

Naopak

Účastník musí ukázat jakýkoliv pohyb a hosté to opakují přesně opačně. Pokud například hlavní účastník sedí, pak by ostatní měli skočit. Ten člověkkterá se mýlí, stává se „vodou“.

Přesný pohyb opakujte

Pro tuto soutěž představuje voda komplexní a fascinující pohyb a druhý účastník ji musí opakovat. Zbytek hostů zůstává na porotě a hodnotí. Doporučuje se vymýšlet složité a vtipné pohyby.

Zajímavé!

Pokud jsou hosté unavení ze starých a banálních her, můžete je pozvat, aby hráli více nových a vzrušujících soutěží.

Lunokhod

Všichni hosté musí stát v kruhu a vybrat jednoho z hostů, aby úkol dokončili. Po výběru "vody" se stává ve středu kruhu a začíná se plazit na všech čtyřech několik minut. Zároveň řekl vážný tón, "Já jsem měsíční rover." Poté musí všichni účastníci po něm opakovat.

Dobrodružství ježka

Aby byla soutěž zajímavá, je třeba předem připravit několik kbelíků a škrabku. Před zahájením hry se doporučuje rozdělit do několika stejných týmů. První účastníci každého týmu vezmou kbelík a mop. Pak se posaďte na mop a položte nohu do kbelíku.

Zajímavé!

V tomto outfitu běhají na konec místnosti a vracejí se, čímž předávají zařízení dalšímu hráči. Vítězem je tým, který první soutěž ukončí.

Upevněte knoflíky

Pro inventář budete muset připravit knoflíkové košile a rukavice. Všichni hosté musí být rozděleni do dvojic. Jeden účastník na košili, tlačítka na tlačítkonedoporučuje se, a druhý pár na rukavice. Po startovním týmu musí hráč v rukavici stisknout košili svého souseda.

Vítězem se stane ten, kdo se bude soutěžit jako první. Tato hra se zdá být docela jednoduchá, ale ve skutečnosti to bude docela těžké dělat s rukavicemi.

Kouzelná koule

Tato soutěž se koná pro děti. Kluci vložili do kruhu a zahrnuli novoroční hudbu. Hráči předávají míč navzájem. Po zastavení hudby se zastaví přenos objektu. Dítě, které drží míč, musí úkol dokončit. Je vhodné, aby kluci neučili složité úkoly.

Poznámka!

Položka by měla být pro větší pohodlí malá. A také místo míče, můžete si vzít jakékoli zásoby malé velikosti.

Tik-Tak

Tuto hru hrají děti předškolního a školního věku. Před začátkem hry se dětem vypráví příběh, že zlá čarodějnice vylezla do hradu a ukradla kouzelné hodiny, a aby mohla přijít dovolená, je třeba je vyrobit ze šrotu. Doporučujeme předem připravit všechny potřebné materiály v místnosti.

Kluci jsou rozděleni do několika stejných týmů. Po startu začnou děti snít. Účastníci, kteří vytvořili nejkreativnější hodinky, jsou považováni za vítěze.

Běh v sáčcích do zimní krásy

Děti mají nejraději tuto soutěž. Aby bylo možné pořádat soutěž, je nutné předem připravit obrovské pytle, na kterém je papírJsou znázorněny sněhové vločky a nůžky. Kluci jsou rozděleni do párů.

Zajímavé!

Každý pár by měl vyříznout sněhovou vločku, pak vylézt do sáčku a nabrat na vánoční stromeček. Pak zavěsí vločku a skočí zpět na začátek. Vítězové jsou pár, který se jako první vrátí na start.

Při výběru soutěží pro zábavnou společnost pro Nový rok 2019 jsme se snažili vybrat ty nejzábavnější a nejzábavnější, které vás nenechají být smutné v magické noci.