Způsoby, jak zjistit velikost dívčího prstenu tajně a bez povšimnutí

Šperky - nejlepší dárek pro dívku. Pokud chce mladý muž učinit sňatek s přítelkyní nebo jen s příjemným překvapením, bude mít dva problémy: s chutí a velikostí. Bude si moci vybrat design šperku podle svého vlastního uvážení nebo požádat o pomoc pracovníka klenotnictví. Druhý problém je obtížnější zvládnout. Existují způsoby, jak zjistit velikost dívčí prstence.

Jak určit šířku prstu

Důležitým ukazatelem při výběru takového nádherného dárku je šířka prstu. To lze určit několika způsoby.

 1. Dívky často odstraňují šperky dříve, než jdou do sprchy nebo do postele. Je nutné zachytit moment, vzít jeho prstenec, změřit jej pravítkem na několika místech. Doporučuje se nakreslit prstenec na kus papíru, který označuje všechny hodnoty.
 2. Stejný kroužek lze jednoduše natáhnout kolem tenké tužky na vnitřní a vnější straně listu papíru. Podle tohoto výkresu bude vhodné vyzkoušet si nový.produkt při nákupu v obchodě.

Pokud si chcete vybrat snubní prsten, měli byste změřit velikost prstence. Pokud je milovaný není ženatý, respektive nemá, a dekorace, odstraněny z druhého prstu, se může lišit ve velikosti. Proto se doporučuje měřit pomocí proužku papíru, nitě nebo jinou metodou.

Varování!

Mělo by se vzít v úvahu, že parametry položky šperků jsou v rozsahu od 16 do 24, zatímco rozměrový krok je 0,5 cm, měl by být měřen s maximální přesností.

Identifikujte pomocí proužku papíru

Chcete-li určit přesnou velikost prstence pro dívku, budete potřebovat kus silného papíru, tužku, nůžky. Zatímco paní spí, musíte pomalu udělat následující:

 1. Připravte si tenký a malý kousek papíru.
 2. Jemně zabalte zlatíčko prstem a označte křižovatku, čímž vytvoříte malý záhyb.
 3. Opatrně vyjměte papír z prstu a označte záhyby tužkou.
 4. Odřízněte přebytečný papír.

Podle získaného segmentu lze zjistit šířku prstu nebo jeho průměr, pokud uděláme kruh z proužku. Znalost těchto dat bude snadné určit obvod šperku pomocí standardní rozměrové tabulky nebo přijít s měřeným proužkem do klenotnictví a porovnat jeho parametry s hotovým výrobkem.

Opatření řetězcem

Existuje další způsob, jak určit velikost dívčího prstenu. Bude to mít tenký, ale tlustý závit anůžky. Postup je podobný:

 1. Připravte si malý kus silné nitě. Je lepší, když je v jedné vrstvě, takže je snazší měřit a při určování průměru se nezaměňovat.
 2. Opatrně zabalte prst spící miláčku.
 3. Připevněte spojovací body, uvolněte prst ze závitu.

Pomocí nitě můžete také určit průměr dívčího prstenu. Chcete-li to provést, měli byste zabalit dekorace 3-5 krát, pak označit konce a odříznout zbytky. Měla by být změřena celá délka závitu a rozdělena na konstantní faktor 15,7, získaný výsledek by měl být zaokrouhlen nahoru. Výsledná hodnota - to je požadovaný parametr, měřeno v milimetrech.

Další způsoby, jak zjistit velikost prstence

Pro muže, zejména pro nezkušenou osobu, bude při výběru nejvhodnějšího prstence ohromný úkol. Chcete-li znát předem svou velikost, můžete použít jeden ze způsobů, například, aby se dekorace z ruky, aby se otisk nebo obsazení. Průměr požadovaného produktu můžete také vypočítat prstem, rukavicí nebo parametrem dívky, a pokud s tím máte nějaké potíže, budete muset požádat o pomoc od svých přátel nebo kamarádek.

Její prsten

Nejjednodušší způsob, jak určit velikost prstence, je tajně odstranit prstenec od své přítelkyně a jít s ním do nejbližšího salonu šperků. Konzultant pomůže zjistit jeho velikost a vybrat si nový produkt, který bude vyhovovat dívce. Pokud nemůžete odstranit šperky po dlouhou dobu, stojí za tozměřte jeho obvod na několika místech pravítkem, pak určete obvod pomocí rozměrného pravítka.

Otisk prstence

Pokud se zdá, že určování průměru výrobku je skličující, pak bude rychlejší učinit jeho otisk. K tomu musíte nejprve připravit základ změknutého kusu jílu nebo slaného hrubého těsta. Teď zbývá počkat na ten správný okamžik, kdy milovník odstraní dekoraci, vezme si ji a vtlačí do základny. Podle obdrženého tisku si můžete vyzvednout nový šperk.

Montáž na

Samozřejmě, standard, ruce a prsty muže jsou mnohem širší než rafinovaná dívka. Ale nejjednodušší způsob, jak vyzvednout dívčí šperky, je tím, že si na sebe vezmete. Chcete-li to, nosit ringlet na místo, na které se hodí, zatímco to musí "sedět" pevně, ale ne utáhnout kůži a ne tlačit na to. Teď zbývá zapamatovat si toto místo nebo jej zakroužkovat markerem. V klenotnictví bude možné vybrat si šperky, vyzkoušet si to sami.

Odlitek ruky

Můžete dívku pozvat, aby ji vytvořila jako společný otisk, aby ji zachránila jako památku. K tomu, malovat ruce s barvou a připojte je na kus papíru. Je možné udělat podobný dojem na dortu z plastelíny, jílu nebo solného těsta. Nejjednodušší způsob je jednoduše zakrýt dlaň rukou perem na kus papíru. Můžete tedy určit šířku jakéhokoli prstu dívky a pomocí tohoto indikátoru vypočítat velikost.

Varování!

OdlitkemPřesný průměr prstu není vždy možné určit, protože potisk dlaně se může mírně lišit od skutečné velikosti. Doporučuje se nejprve porovnat s prstem, abyste zjistili, jak spolehlivé jsou tyto informace.

Měření na rukavicích

Nejjednodušší metodou, jak je nepoznatelné znát velikost prstence, je vzít si rukavici své přítelkyně. Na něm můžete nezávisle najít požadovaný průměr nebo vybrat výrobek v obchodě. Je však důležité, aby tento oděv byl vyroben z tenkého materiálu, vhodného především pro období podzimu a jara. Jinak budou data nespolehlivá.

Podle parametrů

Průměrnou hodnotu lze určit poznáním některých osobních údajů o osobě. Když se váží nebo pozorně zeptá, jaká je její váha a výška, můžete se tajně podívat na značku váhy. V závislosti na tom, kolik to je, můžete hrubě zjistit velikost kruhu:

 • až 60 kg a až 170 cm - od 16 do 17,5;
 • nad 60 kg a 175 centimetrů - od 18 do 19.

Nelze-li zjistit hmotnost a výšku, můžete si vzít jakýkoliv kus oblečení dívky a podívat se na jeho velikost na štítku. V závislosti na tom, které písmeno na něm bude uvedeno, můžete také určit průměr šperku:

 • S - od 17,5;
 • M - od 17 do 18;
 • L - od 18 do 19;
 • XL - od 19 do 20.

Tato metoda je bohužel standardní a není vhodná pro všechny případy. Jsou dívky s nestandardními velikostmiruce, například, v plných dívkách tenké prsty, nebo naopak, u osob tenké postavit plné prsty. Předběžně se doporučuje zjistit, zda se nejedná o případ vyloučení.

Zeptat se přátel nebo kamarádek

Přítelkyně nebo přátelé milovaného jsou lidé, kteří o sobě obvykle vědí všechno. Měli byste požádat její kamarádku, aby zjistila velikost prstenu, ale zároveň, že si pro ni ponechala záměr učinit dar tajně. Může jí položit přímou otázku nebo provést zkoušku, jejíž jednou z otázek bude přesně velikost prstu.

Můžete také požádat přítele, aby si vyzkoušel své šperky na sobě, a pokud to zapadá, pak jděte s ní do klenotnictví a najít vhodné šperky. Pokud velikost prstence nesedí, pak byste se měli zeptat kamaráda s dívkou na návštěvu v zájmu hobby klenotnictví, aby mohla nejen identifikovat velikost prstu, ale také chuť.

Rodiče nebo sestry dívky

Pokud však v dívčím doprovodu nejsou takoví přátelé, kteří by byli schopni udržet v tajnosti úmysl učinit dar, pak můžete požádat o pomoc, aby se určila velikost šperku její blízké příbuzné - její sestry nebo rodiče. Budou schopni najít nejkonzervativnější způsob, jak tuto citlivou otázku vyjasnit.

Pokud chce člověk udělat dívku milým dárkem nebo nabídkou, aby si ho vzala, musí nejprve znát velikost prstu. Existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout, aleje třeba být velmi opatrní, jinak se neprojeví efekt překvapení a milovaní nebudou dostávat drahocenné emoce.