Jak tahat skládaný sukně

Skládané sukně s fascinující záhybmi nikdy nevyjdou z módy, protože se staly klasikou v oděvním světě. Dávají svému majiteli ženskost a dotek koketní, příjemné a pohodlné. Hedvábné skládané - vzdušné a lehké a vlněné sukně stejného stylu doslova zapadají do jakéhokoliv obleku. Přes všechny výhody elegantní sukně, ne všechny ženy jsou ve spěchu koupit. Vůbec ne, protože nesedí správně na postavě nebo nezhoršuje siluetu - spravedlivý sex prostě neví, jak železnou skládanou sukni vyžehlit. A pokazit to je opravdu velmi snadné. Nicméně, zastavit se před obtížemi není volba. Vzpomeňte si na výraz Eveliny Khromchenko, která si je jistá, že žena nemusí být pohodlná a snadná, ale musí být krásná. Vezměte citát s mottem a naučte se, jak se starat o skládanou sukni.

Přípravná fáze

Žehlení není nejhorší zkouškou pro plisse. Všechno to začíná mnohem dříve, když se rozhodnete umýt věc v autě. Plisse má velké množství velkých nebo malých záhybů, které jsou velmi citlivé na obvyklý způsob praní v psacím stroji. Oblečení může být deformováno a ztrácet tvar, takže je třeba výrobek řádně umýt:

Je lepší zcela upustit od služeb automatického psacího stroje a produkt umýt ručně. Voda na mytí by neměla býtnad 40 stupňů, oplach by měl být ve vodě stejné teploty.

Důležité! Skládané sukně jsou zakázány!

Pokud nechcete ručně mazat, můžete šanci a poslat položku na stroj, nastavit jemný režim a bezchybně používat klimatizaci.

Považuje se za nepřípustné, aby se sukně jednoduše uložila do bubnu, protože ani šetřící program neukládá záhyby. Předpřipravení je umístěno ve speciálním sáčku pro praní. Pokud taková farma neexistuje, bude její funkce prováděna nylonovou punčochou.

Sukně se umístí do punčochy podél záhybů, musí se předem složit. Ve stejné poloze by měl být suchý. Zkušení ženy v domácnosti doporučují před mytím prát vrásky na výrobku. Nejproblematičtějšími zónami jsou oblasti na lemu, protože zde se skládaná složka rozbíjí co nejvíce. Záhyby jsou taženy po celé délce od pásu až ke dnu, ale blíže k místům jejich „šíření“ by měly být stehy široké. Je nemožné utáhnout švy příliš mnoho, aby se skládaný neztratil během praní.

Pokud existují pochybnosti o tom, zda bude možné udělat správnou věc, když si věc umyjete doma, nemůžete nést žádná rizika a odnést ji do čistírny.

Jsme vyzbrojeni železem

.

Byla sukně s vrásčitými záhyby umyta? Nespěchejte k odstranění nitě, nechte výrobek schnout ve stejné formě. Udržujte látku mírně vlhkou, což usnadňuje žehlení.

Pokud jsou záhyby před praním překryty, měly by být odstraněny nejdříve po dokončení procesu žehlení.

Nastavení režimu vytápění železem1 nebo 2 pozice, v závislosti na pokynech uvedených na štítku výrobku. Tam jsou obecná pravidla, pozorovat který vy můžete snadno táhnout skládanou sukni:

  • Pro zpracování nejmenších detailů je vhodné použít páru, ale před postupem byste měli být obeznámeni se štítkem. Sukně je umístěna na speciálním závěsu, záhyby jsou úhledně narovnány, po které je železo přivedeno na výrobek s zapnutým parníkem.
  • V případě potřeby se doporučuje zalité hedvábí a syntetický materiál žehlit zevnitř přes gázu. Obvykle nejsou hedvábné záhyby vrásčité, což je považováno za jeho „vrchol“. Nelze použít sprej, protože záhyby zůstanou kapky z vody na sušené tkanině.
  • Šifonová sukně by měla být žehlena přes gázu složenou ve 2 - 3 vrstvách, která by měla být neustále smáčena studenou vodou. Jeden neopatrný pohyb - a věc ztratí svůj tvar.
  • Po dokončení žehlení se pečlivě odstraní stehy.
  • Má-li po koupi skládaný vzhled, můžete si to udělat bez žehličky. K tomu nechte páru v koupelně vypnout teplou vodou na několik minut a zavřete dveře. Zavěste sukni na ramena výš po dobu 15 minut, pak dobře protřepejte - a záhyby se narovnají.

Další doporučení

Tam jsou skládané sukně, které nejsou dovoleny žehlit, tak nejprve prozkoumat štítek na výrobku, a pak se dostat do práce:

\ t
  • Jemně se promyje podle výše popsaného algoritmu;
  • opatrně osušte na ramínkách;
  • ručně tvoří záhyby, přičemž dávejte pozor, abyste je neroztáhli.

Je-li plisse mělký a po mytí ztratil svůj původní vzhled, můžete obnovit efekt zvrásněných záhybů. Zevnitř, každý záhyb je potažen tenkým kusem mýdla, tvoří se proužek, po kterém je tkanina žehlena jemným tlakem.

K dispozici jsou speciální tekutiny pro zpracování plisse a bavlněný produkt se nechá mírně škrobit. Ale drahé značkové oblečení s nejmenšími záhyby by mělo být suché.

Noste plisse - koneckonců, více zajímavé oblečení neexistuje. A tajemství péče o elegantní výrobek je vám známo.