Blahopřání s křtem Pána

Jednou z velkých příležitostí, jak vyjádřit své znepokojení a lhostejnost k přátelům, příbuzným, kolegům - blahopřání prostřednictvím e-mailu nebo sociálních sítí k důležitým svátkům. Jednou z těchto slavnostních příležitostí je Den Epiphany. Můžete posílat novinky s přáním, pohlednicemi s křestem Páně, krásnými animovanými obrazy příslušného subjektu.

Zajímavé nápady na pohlednice

Zvedněte pohlednice s křtem Pána 19. ledna jiného plánu. Blahopřejné obrazy mohou být s malovanými kresbami různých prvků Epiphany - bílé holubice, tváře Ježíše Krista, pravoslavného kříže, zimní přírody atd.

Přečtěte si také

Krásné pohlednice s křtem Pána

Zjevení Páně je svatý svátek, který svou svatostí očistí každou duši i dům! Zázrak čistoty a Boží dobroty ...

Na místě najdete blahopřání k Božímu křtu s barevnými obrazy:

 • statické obrazy s lakonickými frázemi;
 • Výkresy s Epiphany témata a poetické přání;
 • animované pohlednice gratulaceřádky.

Zajímavé představy o obrazech křtu Pro 19. ledna se jedná o obrazy, ve kterých jsou prvky nebo fragmenty historie svátku. Podle biblických spisů k nám přišlo slavení oslavy od okamžiku mytí Krista v posvátných vodách řeky Jordánu. V okamžiku svátosti křtu nastal zázrak ve formě otevřeného nebe, božského hlasu, rozpoznávajícího Ježíše jako milovaného syna, sestupujícího svatého ducha v podobě bílé holubice.

Poskytnout

Který obrázek si vybrat, musíte se sami rozhodnout. Výběr závisí na schopnostech zdroje, se kterým chcete zprávu odeslat. Ne všichni instant messenger a stránky podporují animaci. Pokud odesíláte pohlednici gif, bude vypadat staticky, pokud v aplikaci, kterou používáte, nejsou žádné speciální funkce.

Viz také

Co by nemělo být provedeno v křtu 18. - 19. ledna?

Světlý svátek všech pravoslavných křesťanů - křest. Co lze udělat a co není povoleno 18.-19. Ledna bude zajímavé pro ty, kteří nedávno ...

Další jméno pro oslavu Epiphany je Epifhany. Nejčastěji na obrázcích zobrazují tuto událost spojenou se zázračným zjevením Boha během Ježíšova křtu. Vyberte si obrázky s vhodnými slovy, abyste blahopřáli příbuzným a přátelům k oslavě svatého kostela:

 • pro blízké příbuzné - kresby s oduševnělým gratulací a přání;
 • pro přátele Můžete si vybrat animovaný obrázek s uvítací frází;
 • kolegové - obrázek s fragmenty Epiphany a stručné pozdrav.

Vyzvednout barevně vyzdobený vysoce kvalitní pozdrav soubory ve vysokém rozlišení blahopřát všem ke křtu Pána.

Jak si vybrat

Chcete-li poslat obrázek zdarma při křtu, vyberte jednu z následujících akcí, které jsou pro vás vhodné:

 • klikněte pravým tlačítkem myši na vybraný obrázek. Pak vyberte z rozbalovací nabídky položku „copy“ nebo kombinaci kláves ctrl + С. Poté vložte zprávu do pole adresátovi pomocí řádku „Vložit“ nebo kláves Ctrl + V;
 • klikněte pravým tlačítkem myši na obrázek, vyberte volbu „stáhnout“, připojte soubor se staženým obrázkem do dialogu nebo dopisu.

Blahopřát všem svým známým s pomocí krásné blahopřání s křestem znamená ukázat vaši pozornost, respekt a připomenout vám.

Viz také

Kdy je třeba přijmout křest svatou vodou?

Velké ortodoxní svátky uznávají i lidé daleko od církve. Zázraky, které se v nich vyskytují, způsobují ...

Zajímavé uvítací možnosti pro pohlednici

Můžete si vybrat pozdravPohlednice s křtem Pána kromě blahopřání. Blahopřejný text a přání lze psát odděleně připojením k nim barevný obraz s tváří Krista, bílou holubicí, modrou oblohou.

Blahopřejný text může být:

 • v poetické podobě svého vlastního složení;
 • básně převzaté z literatury nebo internetu;
 • vzpřímené linie v próze.

Text by měl uvádět důvod blahopřání, přání štěstí, zdraví, pohody. Vaše zpráva by měla přinést světlo, upřímnou radost, naději na dobrou budoucnost.

V tento den je přijato, aby pravoslavní věřící chodili do kostela, navštěvovali rodinu, posvěcovali vodu, koupali se v Jordánsku. Výběr pro blahopřání by měl obsahovat dobré přání, zahrnout obrazy velkého svátku, nést pozitivní. Internetový prostor vám umožní zůstat v kontaktu na dálku, dávat znamení pozornosti, sdílet radost z milostné dovolené.

(142 ) 150] (167 )