Karty s obrázky na den Tatiana

Každou zimu 25. ledna se v Rusku slaví Den Tatiany. Být původně křesťanský svátek, tento den, díky císařovně Elizabeth, stal se spojený s univerzitním životem, a v roce 2005 oficiálně se stal studentským dnem. Takže důvod k teplým přáním na den Tatyany je 25. ledna. Tradičně jsou všichni studenti na univerzitách gratulovaní k svátku, dívkám se jménem Tatiana - s jmény a věřícími - s úctou svatého, po kterém je svátek pojmenován. Pěkný dárek na takový den bude blahopřání, zejména ze strany vás.

Jak udělat kartu se dnem Tatiany

Samozřejmě si můžete koupit pohlednici. Je-li však mnoho lidí, kterým je třeba gratulovat, je lepší udělat si karty sami. Za prvé, ruční práce je oceňována vyšší - do své práce vložíte kousek sebe. Za druhé, s dostupností materiálů bude téměř zdarma.

Viz také

Nastavení tabulky pro narozeniny doma: nápady na fotografii

Narozeniny je zábavná dovolená pro děti, mládež, dospělé. Aby byla dovolená opravdu magická, ...

Základ

Chcete-li udělat pohlednici, vezměte si silnou lepenku. Pokud máte v plánu kreslit nebo barevněje lepší brát bílou. Pro jiné případy je vhodná vícebarevná lepenka - prodává se v papírenských prodejnách a je brilantní, s obrázkem nebo speciální texturou. Tento karton sám vypadá slavnostně, takže můžete jednoduše podepsat kartu, aniž byste něco přidali.

Důležité!

Pro ohnutí hladké lepenky nakreslete tenkou čáru se šablonovým nožem v místě ohybu. Bude řezat horní vrstvy materiálu a umožní vám dokonale složit, jako v tovární pohlednici.

Technika

Kartu můžete vytvořit v grafických editorech - pak ji můžete poslat komukoliv. Pokud zvolíte manuální práci, pak je výběr metod mnohem širší. Nakreslete barvami nebo značkami, vytvořte koláž, proveďte techniku ​​quilling, vytvořte světlý nášivka, nebo jednoduše napište pozdrav s kaligrafií. Můžete také tisknout hotové fotografie nebo fotografie a ozdobit je pohlednicí.

Konstrukce

Výzdoba pohlednice by měla být tématická a záviset na tom, komu je pozdrav určen. K narozeninám Tatyany jsou vhodné květiny a ozdoby, kombinace zimních prvků s květinovými motivy, svíčky a luky. Na studentských kartách je lepší zobrazovat studijní předměty nebo komické prvky - pokud je karta přátelská. A pokud poblahopřejeme k náboženskému svátku, pak se do něj vejdou obrazy sv. Tatiany, stejně jako symboly slunce.

Přečtěte si také
Vlastníma rukama uschneme pomeranč domadekor

Slavnostní výzdoba často zahrnuje přírodní materiály. Sušené plátky pomeranče se používají v řemeslných výrobcích a ...

Dobrý nápad by bylo vložit fotografii nebo krásný obraz. Chcete-li to provést, vytiskněte a na kartonových diagonálních štěrbinách vytvořte 1-2 centimetrové délky na čtyřech stranách obdélníku pomocí papírového nože. Vložte do výsledného snímku obrázek.

Důležité!

Při vytváření štěrbin se ujistěte, že vnější vrstva pohlednice nebo jiné její části nespadají pod nůž. Je také lepší provést operaci na speciálním podestýlce - krabici z kartonu nebo plastu, aby nedošlo ke krájení stolu.

Co napsat na pozdrav

Nejtěžší věcí 25. ledna je gratulace. Neužívejte šablon a levných veršů - ještě nikoho moc nepotěšili. Obraťte se na adresáta osobně, s uvedením jeho charakteru nebo vlastností. Je-li studentovi blahopřání - nezapomeňte na své přání zajímavé momenty spojené se studiem, vtipnými situacemi, do kterých jste se dostali do reality univerzity. Přeji si úspěch při absolvování testů a sezení - ale ne ve formálních slovech, ale přidáním osobního kontaktu - například tím, že uvede nejzranitelnější učitele nebo zapíše vtip na toto téma.

Viz také

10 věcí, které se neudržují doma

Existují věci, které mohou na sebe hromadit negativní energii a přinést tak vám a vaší rodině potíže. Od ...

V případě jmen narozeninza blahopřání je neomezené, protože každá Tatiana je osoba, která má své vlastní zásluhy, charakterové rysy, sny a touhy, což by mělo být zdůrazněno v přání. Pohlednice je určena pro neznámou osobu, nebo prostě nevíte, co napsat? V tomto případě by bylo nejlepší napsat prostě „S Tatianovým dnem!“ A věnovat více pozornosti vnějšímu designu karty.

)

Každý rok si stovky lidí navzájem posílají pohlednice s Tatianovým dnem 25. ledna. A všichni vypadají jako vzorek špatné chuti nebo se podobají jako dvě kapky vody. Když jste si udělali blahopřání sami, určitě vyniknete mezi ostatními a určitě potěšíte adresáta.