Jak vyčistit auru v domě

Musíte se postarat o svůj domov nejen na fyzické úrovni, ale také na energetické úrovni. Znalost správné aury v domě a složitosti energie k nám přišly po staletí od našich předků.

Jak pochopit, že špatná aura je doma

Existují náznaky, které naznačují silné znečištění jeho aury:

  • v domě se objevují různé druhy hmyzu;
  • domácnosti se často hádají;
  • náhle jsou zápachy;
  • v obydlí jsou slyšet zvuky a klepání, které nemají jasnou povahu;
  • rostliny uschlé;
  • zařízení selže;
  • spánek nepřináší obyvatelům zotavení;
  • Někdo zemřel v tomto obydlí.
  • nemocní jsou nejen lidé, ale i domácí zvířata.

Jak vyčistit dům od špatné aury

Energetické čištění by mělo být prováděno několikrát ročně.

Poznámka!

Budete potřebovat sůl, nějaké bylinky, svatou vodu a svíčky.

Nejprve vynulujte svůj záporný poplatek. Voda a sůl nám to pomohou. Namočte tělo solí a opláchněte vodou ve sprše. Představte si, jak sůl bere s sebou všechny negativní a jste naplněni čistou a jasnou energií. Po tom, dát na pohodlné oblečení a odstranit všechny šperky, začít čištění.

Proveďte audit věcí. Co jste se v minulém roce nedotkli, s největší pravděpodobností nepotřebujete. Tyto věci mohou být distribuovány ostatním lidem. Co lze opravitopravit, ale to, co se nedá udělat, je odhodit. Řezané nádobí, rozbitá zrcátka by měla být také okamžitě zlikvidována. Nenechávejte po celou noc umyté nádobí. Bytosti z jemného světa mohou přijít cítit zbytky jídla a zhoršit energetický prostor bytu.

Poznámka!

Snažte se udržet víko toalety zavřené, aby se zabránilo úniku energie.

Vezměte svatou vodu a stříkejte každý roh v domě. Osvětlete trávu (vřes, bodlák, nesmrtelnost) a fumigujte obydlí. Pak musíte vzít svíčku (tak, aby vosk nespadl na ruce spolu s negativem, který je na něm shromážděn, aby kruh z papíru a dal ho na svíčku) a jít kolem vašeho domu ve směru hodinových ručiček. Začněte od předních dveří. Musí být také velmi pečlivě zpracován, držet se po obvodu rukou se svíčkou.

Vaše činy se zintenzívní, když v této chvíli nahlas přečtete modlitby. Jděte do postele, třikrát je přejděte. Domácí spotřebiče, zejména počítače a televize, pohlcují neuvěřitelně mnoho temné energie, takže s nimi zacházejte velmi opatrně.

Poznámka!

Svícní svíčky se ihned vyhodí do koše a vynesou je co nejrychleji z domu.

Nyní si důkladně umyjte ruce mýdlem a solí, aniž byste je otřeli, důkladně je otřepejte a odstraňte zbytky negativu. Zapálil svíčky ve vaší domácnosti častěji, čistící síla ohně je skvělá.