10 kulinářský život hacking s potravin film, který jste nevěděli

Dokonce i tak nevšední věc, jakou má potravinářský film, má mnoho aplikací a může výrazně zjednodušit váš život. Jak přesně? Abychom to pochopili, zveme vás, abyste se seznámili s 10 hacky života s filmem, který vás očividně překvapí.

Otevřete nádobu s lepící fólií

Stává se tak, že víko na plechovce je velmi těsné a je prostě nereálné jej otevřít bez pomoci cizích předmětů. Pak se obal na jídlo dostane na záchranu: víko kolem něj pevně zabalte a pokuste se jej znovu otevřít.

Potravinový film pro čerstvost banánů

Druhý den po úplném zrání banánů začnou černou a zakrývají tmavé tečky. Chcete-li prodloužit trvanlivost banánů do 7 dnů, zabalte si nohy lepící fólií.

Důležité!

Potravinový film zabrání nadměrnému uvolňování ethylenu, a pomůže tak zabránit rychlému zrání banánů.

Potravinový film proti špinavým nádobám

Pokud jste vypnuli vodu a chápete, že v blízké budoucnosti nebudete moci umýt nádobí, pak zabalte talíře s lepícím filmem a po jídle ji jen vyjměte a odhoďte. To znamená, že nádobí zůstane naprosto čisté.

Zabalený obal na potraviny

Obaly na potraviny nejsou někdy velmi dobré. Protože to, když se odvíjí, to stane se zmačkaný, přestávky, a to stane se nemožné zabalit produkty v tom. Chcete-li se zbavit tohoto problému, dát jídlo film na hodinu v chladničce.

Potravinový film pro vaření pošírovaných vajec

K překvapení mnoha nezkušených kuchařů lze pošírované vejce vařit bez zvláštního pytláka. K tomu namažte potravinářský film rostlinným olejem, rozbijte na něj vajíčko a vyrobte sáček, pevně ho otočte. Posíláme pytel do vroucí vody a pošírované vejce je připravené.

Víno ze zahraničních pachů

Někdy kvůli korku, víno dostane vůni formy nebo mokré lepenky. Chcete-li se zbavit těchto nepříjemných pachů pomůže karafy. Nicméně, ne každý má toto zařízení doma, ale karafa a držet film lze nalézt v každé kuchyni. Z těchto dvou zařízení proveďte konstrukci zobrazenou na fotografii a otestujte ji v akci.

Kryt špíny na telefonu od přilepení fólie

Při vaření často používejte elektronické recepty na telefonu nebo tabletu? Aby nedošlo k rozmazání obrazovky zařízení, zabalte tabletu nebotelefon s lepícím filmem, a na konci vaření jen odstranit.

Potravinový film při práci se směšovačem

Pokud pracujete se směšovačem při vysokých rychlostech, pak je pravděpodobné, že na konci vaření bude celá vaše kuchyně ve spreji nebo v mouce. Aby se tomu předešlo, zabalte míchačku lepící fólií.

Skutečnost!

Takže všechny šplouchání zůstanou na filmu a nebudou se rozptylovat v kuchyni.

Nový způsob válcování těsta

Někdy těsto je takové konzistence, že i když je dobré ho pokropit moukou, bude se stále držet na stole nebo na válečku. Abyste tomu zabránili, použijte fólii.

To je zajímavé!

Stůl zakryjte jedním kusem plastového obalu, přikryjte těsto druhým nahoře.

Pomocník pro obaly potravin pro děti

Často malé děti nemohou správně pít z brýlí - určitě samy vypustí obsah. Chcete-li se zbavit tohoto problému, protáhněte plastový obal přes horní část skla a vložte slámu do středu. Díky tomu se tekutina ze skla nevylévá ani při naklonění.

Jednalo se o 10 nejzajímavějších kuchařských záchranných sbírek, které by usnadnily vaření a urychlily proces. Hodně štěstí při vytváření kulinářských mistrovských děl!