15 nápadů pro vaše stránky

Homestead je místo, kde chcete relaxovat a být sám s přírodou. Proto by mělo být pohodlné, krásné a dobře upravené. Navrhované nápady pomohou vytvořit skvělé místo k odpočinku i na malé ploše.

 • V různých rozích místa, můžete zasadit rostliny ze tří různých, ale klidných odstínů, které budou harmonizovat s ostatními.Tato technika v krajině design pomůže vizuálně zvýšit prostor na místě.

 • Mnoho zahradníků sní o tom, že na svém pozemku budou mít dekorativní rybník. A ve skutečnosti to můžete udělat sami. K tomu je třeba vzít vhodnou velikost nádrže, vložit do ní hrnce s vodními rostlinami, naplnit je štěrkem a naplnit vodou.
Tip!

Ležící kámen může být rozšířen kolem rybníka, hlavní věc je nepřehánět s dekorem, všechno by mělo být provedeno s chutí.

 • Houpačka s pestrobarevnými a zajímavými polštáři se může stát oblíbeným místem pro příjemnou zábavu na místě.
 • Kameny v výzdobě - ​​neobvyklý nápad na vytvoření skluzavek nebo skalek. Zahradní kamenná kompozice může být doplněna trpasličími rostlinami.

 • Můžete vytvářet kreativní domácí věci ze starého kaučuku, například zdobit hřiště se zvířaty, chodníky mezi výsadbami nebo je používat jako dekorace pro záhony. Z malých pneumatik, můžete vytvořit multi-barevné malé záhony, dát je na trávník nebo podél cesty.
 • Zajistěte, aby byl pozemek útulnýPomozte neobvyklým cestám z baru. Můžete udělat obrubníky z dřevěných klínů, práce je časově náročná, ale výsledek stojí za to. Dřevěné ploty ale původně vypadají jako ploty, které se pomocí nátěru mohou proměnit v veselé malé muže. Takový jasný plot může být oplocen na hřišti.

 • Pokud pozemek má dřevěný plot, může být ozdoben korálky a sklem. K tomu, v plotě budete muset vrtat díry v chaotickém způsobem, místo korálky a sklo v nich. Nyní můžete sledovat krásné a neobvyklé modulace světla, které se odrazí od plotu.

 • Pokud je u dachy starý nábytek, neměli byste ho odhodit, protože mu můžete dát druhý život. Můžete například udělat neobvyklý záhonu ze starých židlí. K tomu vyčistíme starou barvu, namalováme novou, vyměníme staré místo za krabice s květinami.
Důležité!

Pro původní výzdobu pozemku, můžete také zvážit staré zahradní nářadí, stačí je namalovat v požadované barvě a ozdobit plotovou bránu s nimi.

 • Máte-li trpělivost sbírat čepice z plastových lahví, pak mohou být použity jako dekorace na místě. A je zde spousta nápadů, například na výzdobu fasád, vynoření vzorů na plotě nebo položení cesty.
 • Na stromech v zahradě můžete zavěsit ptačí budky a krmítka pro ptáky. Měly by však nejen sloužit jako dekorace do zahrady, ale i pro ptáky. ProFeathery může také dát dekorativní pitnou mísu, například ze starého hliněného hrnce. Pamatujte si, že čím více ptáků v zahradě, tím méně hmyzí škůdci.

 • Chuť pozemku může být suchý proud, a to i nezkušený zahradník. K vytvoření můžete použít oblázky, dlažební kostky, kameny různých barev a velikostí. A aby se proud nezdál nedokončený a prázdný, měl by být doplněn rostlinami.
 • Pro plochy, zejména ty malé, by měly být ze zelených plantáží vybírány křoviny a stromy. To může být babylonská vrba, javor javor nebo katalpa. Takoví zelení „obyvatelé“ pomohou umístit na stavbu důležité akcenty nebo ozdobit její hranice.

 • Pokud oblast neumožňuje umístit na plochu mnoho lůžek s květinami, lze použít běžné dřevěné palety. Za tímto účelem se po stranách a na zadní straně palety zabalíme fólií nebo plachtou, která musí být vodotěsná. Vyplněné buňky naplníme zeminou a zasadíme rostliny, opřete paletu o výsadby proti plotu nebo proti zdi domu, aby mohla přebytečná vlhkost proudit.
Tip!

Staré dřevěné schody mohou být použity na podporu horolezeckých rostlin, hlavní je zajistit, aby byly schopny odolávat těžké váze.

 • Ze všech dostupných prostředků můžete vytvořit nejneobvyklejší dekor pro váš dvorek. Takže můžete ozdobit přední dveře nebo plot tady s takovými vážkami, které vyrábíme z nohou starých židlí,bude to trup. Překližky a drátěná křídla, stejně jako malba a malá představivost.

 • Stůl s trávníkem se stane skutečnou výzdobou jakékoli sekce. Takový zázrak zahradního nábytku pro piknik může být proveden ručně. Děláme v kovové paletě díry tak, aby přes ně vycházela nadměrná vlhkost, zaplníme dno drenáží, naplníme ji půdou a vysejeme trávu trávníku shora.

Jedná se o jednoduché a zajímavé nápady, které pomohou učinit z tohoto místa příjemné a neobvyklé místo k odpočinku. Hlavní věc je nebát se snít, protože i z jednoduchého kbelíku nebo vany můžete udělat malý rybník s lekníny.