Jak si přejeme nový rok 2019, aby se to stalo

Na nejvýznamnější zimní dovolenou zbývá jen několik dní, tolik se zajímá o to, jak si přát, aby se Nový rok správně naplnil. To pomůže jednoduchým tipům astrologů a psychiky, stejně jako zkušenosti obyčejných lidí. Ale musíte opravdu věřit, že se všechny sny brzy naplní a nezapomeňte na sobě pracovat.

Nejúčinnější metody

Aby bylo možné získat to, co chtějí, musí každý člověk tvrdě pracovat. Ale v touze získat podporu svého vlastního osudu není nic hrozného (nebo nepřirozeného). To znamená, že si v Silvestra přejete.

Viz také
Vánoční čas pro mateřskou školu 2019: mistrovská třída s fotografiemi

Od jak série nejjasnějších, magických zimních prázdninových přístupů, v předškolních institucích, příprava je na cestě ...

A pokud chcete, aby se to stalo, doporučuje se vyzkoušet jednu z následujících metod:

  1. Výkresy štěstí.Je nutné vzít si list A4 a vylíčit na něm svůj sen. K tomu není vůbec nutné být schopen kreslit - stačí, aby člověk sám pochopil vyobrazený výkres nebo schéma. Pak to složíme ve tvaru svitku, uděláme voskovou pečeti, na kterou napíšeme naše iniciály a vyvěsíme výslednou hračku na vánoční stromeček. Po týdnu (nejlépe pro Vánoce ) odstraníme svitek a skryjeme jej na odlehlém místě. Udržujte ho, dokud nebude splněno přání a poté přijde na mysldalší.
  2. Nový člověk.Pokud se Nový rok nachází ve společnosti, pak si můžete přát na cizince. K tomuto účelu psychicky vyslovujeme naši touhu po nástupu půlnoci a vezmeme si za ruku cizince. Dobré znamení, pokud je po tom bude nastavena benevolently.
  3. Skok do nového života.Jakmile hodiny začnou být půlnoci, musíte stát na židli a udělat si přání. Ale ne jen hádat, ale představit si čas a místo, kde budou splněny. A když přijde Nový rok, po posledním úderu hodin je nutné skočit ze židle. Tento skok bude symbolizovat první krok v novém životě.
  4. Pohlednice pro sebe.Nejméně jeden den před svátkem kupujeme krásnou pohlednici. Je žádoucí, aby měl obrázek, který ztělesňuje sen. Píšeme o něm drahocená přání pro sebe a pošleme poštou na vaši vlastní adresu (ano, to je důležité). Po obdržení dopisu, my držet pohlednici celý rok jako talisman, periodicky re-číst všechno psané.
  5. Karta přání.Na výkresový papír nebo list A4 vkládáme barevné fotografie z novin, časopisů nebo internetu. Mohou být podepsány s barevnými pery nebo tužkami. Výsledný plakát visí na prominentním místě ve vašem pokoji, aby si představil své sny. A začnou se naplňovat.
  6. Origami.Z papíru udělejte malý ptáček. Pak ji jemně štípneme do dlaní a zašeptáme naši nejdražší touhu. Na vánoční stromeček visíme hračka a neodstraňujeme až do konce všehozimní prázdniny. Ale po tom, my neskrýt origami, ale pověsit to na prominentním místě. Pták absorbuje pozitivní energii a vede k požadovanému cíli.
  7. Výkřik duše.Poměrně jednoduchým, ale účinným způsobem, jak dosáhnout vašich tužeb, je křičet „do prázdna“, aby Vesmír slyšel. Chcete-li to provést, musíte jít na balkon nebo otevřete okno na hodiny, které se budou týkat, a křičet svůj sen v horní části svého hlasu. Toto tvoří neviditelné spojení s kosmem a toto bude první impuls pro akci.
  8. Popel ve sklenici.Pravděpodobně každý napsal přání na kus papíru, zapálil ho, hodil do sklenice šampaňského a pil, zatímco hodiny udeřily. Ale ne všechny se podařilo, protože se nesoustředily na to, co bylo napsáno na kusu papíru. Ale to je nejdůležitější věc na Silvestra.

Důležitý bod!

Snění rozhodně není škodlivé. Musíte se však začít pohybovat správným směrem, aby se život změnil k lepšímu. Proto v novém roce se první věc, kterou uděláme, je zbavit se lenivosti a přestat odkládat všechno na poslední chvíli.

Viz také
Krásné pohlednice pro nový rok 2019 vlastními silami

Každý čeká na nový rok bez ohledu na věku Pohlednice pro Nový rok 2019, vytvořené ručně - nejen způsob, jak se pobavit ...

Ještě jedna věc - stojí za to připomenout, že každý má právo snít a realizovat své sny. Věk, národnost, pohlaví nebo finanční situace na tom nezáleží. To musí být hacknut do nosu!

NyníVíme, jak si přejeme nový rok, aby se to stalo. Nejedná se o prázdnou řeč, ale o osvědčené metody v průběhu let. Jednají, pokud člověk skutečně věří v to, co dělá, a svobodně postupuje ke svému snu.