Nejlepší dárky pro děti na Nový rok 2019

Každé dítě na planetě čeká na nástup zimních prázdnin. Právě v těchto dnech nalezl pod stromem nejžádanější dary, o kterých sny držel déle než jeden měsíc. V dětských myslích pomáhá víře v zázraky a magii, která rozšiřuje hranice fantazie. Rodiče se mohou snažit udržet tyto pocity svého dítěte co nejdéle. A k dosažení tohoto úkolu je třeba přemýšlet nejen o výběru správného daru, ale také o tom, jak jej nejlépe prezentovat. No, co dát dítěti na Nový rok 2019, dárky a pravidla pro jejich výběr a skladování, přečtěte si tento článek.

Učíme se tajné touhy drobků

Než se zamyslíme nad tím, co všechno je to, co dáme dítěti na Nový rok, stojí za to věnovat mu pozornost častěji. Nápady na dárky lze nalézt v jednoduchém rozhovoru mezi srdcem a srdcem, ve kterém přesně odhalíte jeho tajné touhy. Kromě toho je užitečné pro společné nákupní a nákupní centra, kde musíte jít na oddělení s hračkami. Tam, dítě, s největší pravděpodobností vám ukáže svůj sen sám, a to je již nutné si to pamatovat, a pak, při návratu, koupit jako dárek.

Zajímavé!

Je tu dalšísložitý způsob, jak se naučit tajemství novoroční touhy. Uspořádat hru touhy, pak dítě pravděpodobně řekne všechno sám.

Pokud dítě nemá nějaký sen, v podobě hračky nebo nového konstruktéra, může chtít vidět zázrak na Nový rok. Můžete nabídnout napsat dopis hlavnímu průvodci, ve kterém se ho zeptáte na naplnění touhy.

To je asi nejjednodušší způsob, jak zjistit tajemství milovaného syna nebo dcery. Ale zároveň musíte být velmi opatrní, aby dítě nedopatřením nenašel svůj dopis. To trvale odradí jeho víru v zázrak a přinese spoustu zklamání. Proto musíme po tajném čtení buď poslat poštou, nebo obálku dobře skrýt.

Správný výběr dárku

Ale ne vždy si děti mohou vybrat dárek pro sebe. Může se ukázat jako příliš komplikované, ne kvůli věku, nebo se může rychle nelíbit k dítěti, což dává radost jen na Silvestra. Moudří rodiče jsou pak povinni pomoci svému dítěti a dát jim nenápadné stopy.

Důležité!

Aby byla volba provedena správně, musíte se na tento případ důkladně připravit.

Zde je několik dárkových nápadů, které dítěti dávají Nový rok 2019 a zaměřují se na jeho věk a schopnosti.

Co koupit dítě do 3 let

Děti v tomto věku nejsou tak náladové a zřejmě nebudou chtít Santa Claus sám, ale svěří volbu mamince a otci. Proto si vyberte, co dát dítě 1-2let pro nový rok 2019, bude velmi jednoduché. Nápady na dárky by měly být nalezeny na příslušných policích v prodejnách hraček a věnovat pozornost krabici s hračkami a najít na ní štítek s doporučeným věkem.

Zde je několik skvělých možností:

 1. Počítač pro nejmenší nebo vyvíjející se hračky.Skvělá volba, která pomůže vašemu dítěti zvládnout základní dovednosti nenápadným způsobem. Takové věci zpravidla nemají malé části a ostré uzly, což je velmi důležité pro děti tohoto věku. Případně si můžete koupit měkkou, interaktivní hračku nebo knihu s trojrozměrnými kresbami, na které se můžete dotknout prsty.
 2. Hrací kostky.Každé dítě bude potěšeno, že bude moci z tohoto materiálu nezávisle postavit vysokou věž. A pro nejmenší si můžete vybrat měkkou verzi - lehkou a barevnou. Tam jsou sady tématických kostek s obrazy kreslených postav, které jsou často zobrazeny na dětských kanálech.
 3. Hudební matrice nebo soupravy pro kreativitu.Pro děti, které od útlého dětství projevují svou touhu po kreativitě - zpívají spolu s dospělými nebo tančí, kdykoli je to možné, pole s mnoha různými funkcemi, včetně schopnosti hrát různé jednoduché melodie, bude vynikající volbou. Kromě toho, dnes v obchodě můžete najít řadu hotových sestav pro modelování, kreslení s prsty, šněrování a další zajímavé dárky.
 4. Hračky pro rozvoj jemných motorických dovedností, \ tpozornost a myšlení.Příkladem takového dárku může být vývojová deska, která obsahuje spoustu zajímavých zámků, zipů, dveří nebo krabic, jakož i další atraktivní věci. Můžete si to sami, objednávat v internetovém obchodě nebo z mistra.

Dárky pro děti předškolního věku

Již ve věku 3 let může dítě přijímat jako dárek hračky s malými díly. Je na čase začít překvapit svou maličkou s více zajímavými dary, které mohou zaujmout jeho pozornost na dlouhou dobu.

Zde je jen několik nápadů na dárky pro děti starší 3 let na Silvestra 2019:

 1. Garáž nebo celé město pro automobily.Jak zajímavé bude pro chlapce, aby vyrazil ven a řídil mini-auta na parkoviště! Kromě toho není nutné v garáži vkládat pouze auta ze soupravy, dítě má pravděpodobně celou sbírku různých vozidel, které tam může úspěšně uskladnit.
 2. Dollhouse.Jaká dívka o svém oblíbeném panenku nesnívá! S takovým darem se bude moci skutečně cítit jako milenka velkého domu, ve kterém budou žít nejen její umělci „umělci“, ale i měkké hračky. A může je změnit, vykoupat, nakrmit a vzít je na procházku po místnosti.
 3. Sada dětské kosmetiky.Matka malé princezny pravděpodobně zachytila ​​její obdivné pohledy na dceru, když před zrcadlo položila make-up. Každá dívka samozřejmě sníjako tvoje máma! Můžete využít této touhy a dát jí sadu dětskou kosmetiku, kterou může kdykoli použít.
 4. Železnice nebo jakékoli vozidlo.Všechny madcaps zbožňují vlaky a všechno s nimi spojené. Syn určitě rád hasičské auto, letadlo nebo celou řadu kolejnic se starou lokomotivou na bateriích.

Důležité!

Aby strouhanka věřila na zázraky na Silvestra, je nutné řádně předložit dar. Nejlepší je nechat ho v noci pod stromem a příští ráno vyprávět příběh o tom, jak k němu Santa Claus přišel s blahopřáním!

Překvapení pro dospívajícího chlapce

Je velmi těžké překvapit dospělého syna designérem nebo auty. V tomto věku už děti vědí, co chtějí na Nový rok získat. A nejčastěji chce úplně stejný nový gadget, jako je přítel ze školy nebo herní konzole. Ale v jeho srdci je stále dítě, které má sny a víru v zázrak v srdci. Proto byste ho určitě potěšili neobvyklým a dlouho očekávaným darem.

A zde jsou myšlenky na dary pro dítě pro studenta, co dát pro Nový rok 2019:

 1. Radio Control Racing.Chlapci prostě milují věci, které můžete zvládnout sami. Za 8-10 let si můžete jako dárek koupit vrtulník nebo stroj s dálkovým ovládáním a dát mu příležitost navštívit místo tohoto jezdce.
 2. Pro kreativní chlapceJako překvapení si můžete vybratsadu pro vypalování.S jeho pomocí bude schopen vytvářet vlastní mistrovská díla a pak je předávat přátelům a příbuzným na různé dovolené.
 3. Samozřejmě můžete pod vánoční stromeček umístit novýsmartphone , elektronické hodinky nebo digitální fotoaparát, pokud má vaše dítě zájem o podobné přístroje. Většina dospívajících ve věku 11–13 let však již vlastní elektronická zařízení a každý z nich se bude chtít chlubit přáteli s novinkou.
Zajímavé!

Je možné předat dárek dospělým dětem, které přestaly věřit v pohádky o Ježíškovi velmi netradičním způsobem. Chcete-li například uspořádat hledání poznámek - hledání „Při hledání dary“.

Jak překvapit dceru školačky

Myšlenky dárků pro mladé dívky jsou také plné rozmanitosti. Zde je jen několik možností, že dcera 8-10 let bude určitě ráda:

 1. Samozřejmě, v tomto věku stále hrají s panenkami, ale to už nejsou baculaté panenky, ale moderní,módní hrdinky karikatur.Každá malá kráska bude chtít ve své sbírce novou hrdinku, se kterou si může po hodině hrát se svými přáteli.
 2. Šicí stroj.S její pomocí bude mladý couturier schopen samostatně navrhovat a vyrábět oblečení pro své hračky a možná i pro sebe. Hlavní věc, kromě tohoto zařízení, je získat veškeré potřebné příslušenství pro šití - nitě, tkaniny, knoflíky a zipy.
 3. Různé sadyproKoníčkypotěší i dceru na Nový rok. Všechny dívky mají nějaké koníčky, ať už se jedná o mýdlo, decoupage nebo o tašky, nebo možná má další, zajímavější povolání!? Pak je načase poskytnout švadleně novou hobby soupravu, aby mohla bez jakéhokoliv přerušení vytvářet svá díla a své výsledky potěšit rodiči.
 4. Novomanželský gadget.Dívky také milují chlubit se svými kamarádkami zbrusu novým smartphonem nebo stylovým vlastním notebookem. Není třeba zbavovat se takové radosti!
Zajímavé!

Můžete si zařídit dar ve formě poštovní zásilky a sdělit vám, že pošťák přišel v noci a přinesl krabici pro dítě. Nechte si drobek to udělat sami rozbalte dárek.

Pravidla pro nákup a skladování dárků

Na základě těchto nápadů na dárky můžete již začít přemýšlet o koupi drahocenné hračky pro vaše dítě. Je lepší neodkládat tuto práci na poslední den, jako v předvečer Nového roku, regály v obchodech s hračkami jsou okamžitě prázdné a ceny jsou nafouknuté "vysoko na obloze". Proto byste se měli o cestu do dětské sekce postarat předem a získat dárek.

Je nutné bezpečně skrýt krabici před nepříjemnou pozorností dětí. Zpočátku je lepší najít odlehlé místo, například nejvyšší polici v šatníku, na které byste měli tiše umístit ceněný box. Udělej to lépe v době, kdy doma, s výjimkou dospělých, nikdo. A nejdůležitější pravidlo - neříkej to klukoviKoupil jste mu dárek. Nechte ho věřit v zázraky o něco déle a žít ve snu vidět skutečného Santa Clausa ve svém pokoji.

Výběr daru pro dítě na Nový rok 2019 je velmi zodpovědná, ale zajímavá činnost. Koneckonců, kdy bude příležitost ponořit se do světa pohádek a magie, ne-li při hledání vhodné hračky a vytvoření atmosféry tajemství a zázraku nového roku? A co ještě děti potřebují pro Nový rok 2019, ne-li pozornost rodičů, kteří ho vezmou za ruku do světa snů a fantazií.