Kdy budeme pracovat v lednu 2019?

Svátky ještě nezačaly a většina Rusů se již na otázku zajímá, když jdeme do práce v lednu 2019. Mnoho lidí plánuje jít na výlet, aby se setkali s novým rokem mimo dům. Proto je důležité, aby věděli, kdy začíná první pracovní den, aby si vstupenky mohli zakoupit předem.

Novoroční svátky

Rusové si zvykli na dlouhé, prázdninové víkendy, v nadcházejícím roce nebudou výjimkou. Návrh dokumentu již byl vytvořen, takže je bezpečné hovořit o přesných termínech.

Často se jedná o případy, kdy mezi svátky existuje pouze jeden nebo dva pracovníci. To není příliš výhodné, protože ovlivňuje produktivitu práce. Člověk nemá čas vstoupit do pracovního procesu a on se opět vydává na dovolenou. Kromě toho je vyloučena možnost jít na dovolenou mimo město nebo navštívit příbuzné, kteří žijí jinde.

Pro informaci!

Rusko je prakticky jedinou zemí, kde je možné převést pracovní dny na pohodlnější odpočinek svých občanů.

Někteří poslanci obdrželi nabídku státního svátku 31. prosince, i když spadá na pondělí. Protože to nedává smysl jít do práce po neděli, aby se práce půl dne. Konec konců, nejčastěji končí tento den neformálně po obědě.

Nicméně existujía ti, kteří jsou voleni lidmi, kteří jsou pro snížení novoročních svátků, vzhledem k tomu, že takové dlouhé dovolené mají špatný vliv na pracovní kapacitu obyvatelstva. Zejména proto, že naši lidé nevědí, jak si odpočinout na střízlivé hlavě. Jeden výzkumný úřad zkoumal obyvatelstvo, které ukázalo, že 71% je proti zkrácení zimní dovolené. Proto tento návrh v Dumě nedostal většinu.

Přečtěte si také

Vánoční stromky pro děti 2018-2019 v Petrohradě: kam jít s dítětem

Program nového roku v Petrohradu je naplněn stále více a více bohatstvím a rozmanitostí. Plakáty z let 2018-2019 v Petrohradu ...

Od 31. prosince 2018 v pondělí spadá vláda země, která se rozhodla, že to bude den volna, a bude pracovat pro něj 29. prosince v sobotu. Pro mnohé to nebude problém, protože s největší pravděpodobností poslední pracovní den v tomto roce bude zkrácen.

Jak budeme odpočívat

Zjistěte podrobněji, jaké druhy novoročních svátků na nás čekají:

  • 30. prosince - neděle;
  • 31. prosince - volno, pro které bude nutné pracovat 29. prosince;
  • 1. ledna je oficiální novoroční svátek;
  • od 2. do 4. ledna - zimní dovolená;
  • 5. a 6. ledna - zasloužené víkendy v kalendáři ;
  • 7. ledna - Vánoce;
  • 8. ledna je oficiální nepracovní den.
Viz také

Kde budou umístěny bazary vánočního stromuMoskva 2018: adresy, ceny

Setkání nejdéle očekávaného a magického svátku není bez nového roku dokončeno. Někdo preferuje oblékání ...

První pracovní den bude zahájen 9. ledna, ačkoliv zde bylo štěstí, pracovní týden bude trvat jen 3 dny, když přijde sobota. To usnadní vstup do pracovního postupu.

Pro informaci!

Od sobotního a nedělního pádu na novoroční svátky budou moci obyvatelé země otguyat během svátků května, konkrétně 3. a 4. května. Tam bude také malá mini-dovolenou, v květnu Rusové odpočinek po dobu 5 dnů v řadě.

Z vnějšku se to může zdát, jako bychom příliš odpočívali, nicméně tomu tak není. Jak ukazují statistiky, pokud shrneme odpracované hodiny za rok, ukazuje se, že jejich počet je mnohem větší než mnoho evropských zemí.

Ačkoli ne všichni se zajímají o to, kdy jít do práce v lednu 2019, například pracující lidé na směnovém programu. Práce bez volna bude mít mnoho ministrů práva a pořádku, stejně jako lékaři. Pro tyto lidi, naopak, začne intenzivní týden a přemýšlet o tom, kdy nebudou mít první pracovní den.

Kromě toho se 1. ledna otevře většina obchodů s potravinami, avšak podle právních předpisů dané země musí být tato práce vyplacena ve dvojím tarifu. Nebo volba může být poskytnuta volno v jiné době.