Co jsou magnetické štítky. Vlastnosti volby magnetických značkovacích desek

Magnetické tabule jsou nepostradatelným nástrojem pro vedení školení, přednášek, seminářů, setkání nebo prezentací. Umožňují vám pevně udržovat kontakt s publikem, protože reproduktor může svou řeč rozšířit rychlou kresbou grafiky, přičemž zdůrazní zvláště důležité informace a umístí akcenty na správná místa.

Tyto výrobky mají řadu vlastností. Magnetické tabule pro informace mohou být provozovány nejen pro psaní, ale také pro připojení jakýchkoliv informací a vizuálních materiálů na listy papíru pomocí magnetů. Rozumné ceny a snadnost použití je činí stále populárnější. Díky široké funkčnosti mohou tato zařízení výrazně snížit náklady společnosti na nákup různých prezentačních zařízení. Koneckonců můžete nakreslit a umístit tištěné informace na stejný povrch.

Tento prezentační nástroj je jedním z nejekonomičtějších, nejpraktičtějších a nejtrvanlivějších řešení v jakékoli oblasti lidské činnosti, kde je nutné umístit vizuální materiály nebo záznamy na rovný povrch.

Typy pracovních nátěrů pro značkovací tabule

Existují různé variace povlaku magnetických štítkových desek, které se liší v účinnosti a životnosti:

  • Melamin. Vybavení smelaminový povlak patří do kategorie ultrabudget s provozní dobou nepřesahující tři roky.
  • Polymer. Životnost takových výrobků dosahuje pěti let, ale je zde značná nevýhoda - na povrchu pro kreslení pomocí speciálního fixu se mohou objevit světelné zdroje, které ztěžují vizualizaci informací.
  • Smaltovaný. Existují modifikace s antireflexním efektem smaltu, doba použití - až 25 let.
  • Sklo. Pokud je pečlivě používán, může být skleněný marker používán po neomezenou dobu. Existují modifikace v různých barvách, které vám umožní vybrat si perfektní výrobek pro jakýkoliv interiér.
  • Metal-keramika. Vyznačuje se matným antireflexním povrchem a stejně dlouhou životností jako skleněné magnetické štítky, ale podstatně dražší než ty ostatní.

Jak si vybrat magnetickou tabulku značek

Aby bylo možné odpovědět na otázku, která magnetická tabule je lepší, je třeba v prvé řadě věnovat pozornost tomu, jak je plánováno její využití. Všechna moderní podobná zařízení pro prezentace se liší velikostí, typem instalace a typem pokrytí.

Podle typu instalace existují varianty stěn a podlah. Kancelářská magnetická tabule na zdi je preferovanou volbou v případě potřeby pravidelného používání. Takové zařízení je ideální pro velkésály, konferenční místnosti. Jedná se o jedno a více stěnové konstrukce. Upevnění magnetického štítku multisekcionální modifikace se zpravidla provádí v centrální části a je-li to nutné v dodatečném prostoru pro prezentaci, je možné další křídlo zatlačit nebo otevřít.

Podlahové modely se nejlépe využívají, pokud není k dispozici stálý prostor pro prezentace. Lze je snadno přenést z kanceláře do kanceláře, velké úpravy jsou opatřeny koly

Na základě výše uvedených vlastností jsou nesporným lídrem v hodnocení magnetických značkových desek z hlediska nákladů, účinnosti a trvanlivosti parametry skel.