Jak se zbavit švábů doma za 1 den?

I v nejčistší kuchyni se někdy objeví švábi. Může existovat několik důvodů pro takové „nepříjemné“ okolí. Ale v každém případě je musíte co nejdříve zničit. Když se objeví první šváb, vyvstane ostrá otázka, jak se jich zbavit během jednoho dne a navždy.

Způsoby, jak se zbavit švábů za 1 den

Existuje mnoho populárních receptů, které jsou bezpečné a účinné v boji proti hmyzu baleen. Trvalé výsledky však vyžadují dlouhou dobu. Boj proti švábům používajícím „domácí“ metody trvá zpravidla 2-4 týdny.

Nakupované výrobky - spreje, aerosoly, gely atd. - fungují mnohem rychleji. Zvláště účinné léky s fipronilem v prostředku. Tato látka ovlivňuje nervový systém hmyzu. Infekce se vyskytuje velmi rychle a další den není jediný škůdce.

Důležité!

Všechny zakoupené položky by měly být používány striktně podle pokynů v souladu se všemi bezpečnostními opatřeními.

Přípravky, které pomáhají rychle zabít šváby:

  • „Globol“ - pasta, která se používá v místech, kde se hromadí paraziti;
  • "Regent" je toxická kapalina, jejíž výsledek je již viditelný po 2-3 hodinách;
  • „Geth“ je roztok bez zápachu, který si zachovává svůj účinek po dobu 6 měsíců;
  • „Dohlox“ - účinná látka působínervového systému, snížení populace škůdců po 10 hodinách.

Další „rychlou“ metodou je výzva odborníků na dezinfekci. Významnou nevýhodou tohoto způsobu je jeho vysoká cena. Kromě toho po určitou dobu budou muset všechny domácnosti opustit byt.

Užitečné tipy

Švábi často přicházejí od sousedů, aby je vyděsili z domova, a jedno z doporučení by mělo být použito:

  • zasadit pelargónie do kuchyně (Prusové nemají rád jeho vůni, a obcházet pokoje s květinovou stranou);
  • nakrájený citrón se zbaví škůdců (v noci necháme nakrájené ovoce);
  • pečlivě utěsněte všechny mezery a mezery ve stěnách a kolem trubek;
  • všechny větrací otvory musí být utaženy častou sítí;
  • pokuste se setřít všechny drobky a kapky vody před spaním.

Důležité!

Kapka vody může pomoci umírajícímu švábovi přežít a opustit potomstvo, proto je nutné otřít kohoutek, dřez, vypouštěcí otvor a desku stolu.

Recenze

Oksana, Murmansk

Jakmile manžel přinesl z práce šváby. Korodován speciálními prostředky. Používá se současně a gel, sprej a populární recept koule s kyselinou boritou. Nevím přesně, co pomohlo, ale po dvou dnech z nich nezůstaly žádné stopy. Manžel, před odchodem z práce, pečlivě kontroluje všechny své věci. Proto všem zaměstnancům skladů a obchodů radím, aby nezanedbávali prevenci a předcházeli těmto infekcímškůdci doma.

Solovyovs

Co jsme se v boji proti švábům prostě nesnažili. Populární metody jsou levné. Ale musí být neustále aktualizovány. Gel, který ochromil šváby, pomohl vyrovnat se s nejbližšími bažany. Příští den jsme doslova neviděli živé Prusky. Pokud jsou však v domě děti nebo zvířata, nelze tuto metodu použít - pak je lepší použít borax nebo amoniak.

Závěr

Zahájení boje proti švábům by mělo být co nejdříve po jejich objevení. Pro dosažení rychlého výsledku je lepší použít nástroj nákupu v souladu s pokyny. Prevence vzniku švábů pomůže zabránit opatřením a pravidelnému čištění.