Takže domácí práce neberou hodiny, ale minuty! 9 hackování života!

Myšlenka na nadcházející vaření nebo čištění na to způsobuje melancholii ve většině hospodyňkách, že to vyžaduje spoustu času a vyžaduje spoustu energie. Pokud však v každodenním životě použijete nějaké triky, můžete je utratit mnohem méně. Mnoho denních povinností bude prováděno během několika minut. Zkontrolujte se sami!

9 hackování života pro každou hostesku

  • Pospěšte si vařit večeři a brambory nebudou vařit? Pokud propíchnete hlízy napříč (například pomocí sushi tyčinek), doba vaření se sníží na polovinu.

  • Chtěl vinaigrette, ale řepa dlouho čekala - to bylo velmi pomalu. Zelenina může spěchat.
Tip!

Oloupané kořeny vložte do plastového sáčku v mikrovlnné troubě. 5–7 minut při maximální teplotě - a řepa je připravena. Otázka: budete mít čas snížit zbývající ingredience?

  • 15 minut se snaží otevřít pevně zkroucenou sklenici džemu, ale ne? Ponořte ho na několik vteřin do vroucího víka vody dolů - okamžitě se otevře.
  • Po půl hodiny škrábali „uniformu“ s vařenými brambory nožem? A mohli byste ho ochlazovat ve vodě a odstranit pohyb slupky pouze jednou rukou. Rychlé a snadné.

  • Strávili jste dobrou hodinu čištění mikrovlnné trouby z mastného spreje uvíznutého uvnitř? Ale to je otázka pár minut! Stačí přidat 1 tabulku. lžíce sody a octa v nádobě s horkou vodou (1/2 litru) a dát ji do sporáku.
Tip!

Zapněte přístroj na 60 sekund, během něhož se teplý roztok odpaří a změknemastný květ. Zůstane jen nepatrný pohyb, aby se nečistoty zachytily na houbu nebo hadr.

  • Nenechávejte dlouhou dobu v kuchyni, protože vařte čočku nebo fazole jako přílohu na večer? Kuchařská expresní recepce: přidejte cukr na pánev ve výši 1 stolu. lžíce na 1 litru vody.
  • Na věčnost se pokoušeli čistit knoflíky na kuchyňských spotřebičích, sbírat každý klíč prstem? Existuje jednodušší a rychlejší způsob. Lepící pásy nalepte na klíče a odstraňte jedním klíčem - nečistoty zůstanou na pásku.
  • Utopil se mobilní telefon a sušil ho celý den fénem? Ztráta času. Museli jsme to dát do sklenice rýže na noc, která by absorbovala veškerou vlhkost

  • Rozbíjeli sklenici a nejprve zakryli úlomky koštětem, pak zbývající drobné skleněné lupínky s hadrem shromáždili a pak ji vyčistili koštětem? Stručně řečeno, strávil spoustu času. Ale bylo nutné jen točit s válečkem z hlíny nebo použité gumy na místě, kde padaly malé fragmenty.

Tyto tipy jsou hlavní věcí, na kterou si nezapomeňte, ale v každodenním životě se určitě hodí alespoň jednou!