10 kvalitních výrobků z fixní ceny, které nevadí peníze

Fixní prodejny nemají nejlepší pověst. Hlavním důvodem je nedůvěra kupující zkušenosti při pohledu na podezřele nízké ceny. Překonání stereotypu „nízká cena - nekvalitní zboží“ je poměrně obtížné. Zboží však může být velmi kvalitní a peníze, které se na ně vynaloží, se několikrát vyplatí.

Produkty, které stojí za nákup za pevnou cenu

Velký sortiment a malá cena mohou vést k výkyvům nákupů a nákladů, které několikrát překračují očekávání.

Tip!

Než půjdete do podobného obchodu, napište seznam nezbytných věcí.

Zvažte nejoblíbenější produkty.

  • Zvířecí produkty. Pozornost kupujících poskytovala množství malých hraček, plastových misek, koberců. Ve většině obchodů, oni stáli více než 300 rublů, ale tady oni budou muset utrácet ne více než 55.

Za stejnou cenu si můžete koupit jídlo v sáčcích, ale neměli byste to dělat kvůli své špatné kvalitě.

  • Potraviny. Nejde o masné výrobky nebo sýry, ale o rychlé občerstvení. Je dostatečně kvalitní. Na Fix Cena si můžete koupit zásoby obilovin, kukuřičné tyčinky, müsli, atd. Také za nízkou cenu, od 55 rublů, můžete si koupit čaj a kávu. Věnujte pozornost koření. Obvykle jsou baleny v jednoduchých pytlích, ale nedostatek značky na etiketě nemá vliv na kvalitu samotného výrobku.
Důležité!

Při nákupu potravin se ujistěte, že jste zkontrolovali datum jejich použitelnosti a také pečlivěpodívejte se na štítky. Vybírejte ty výrobky, jejichž datum výroby je problematické napodobit (například pokud je vyrobeno ve formě rytí na svaru).

  • Vakuové balení. Přínos této věci je velmi podceňován. To může být užitečné pro skladování potravin, ložního prádla, oblečení a měkkých hraček. Vakuový balíček nejenže významně sníží prostor, který jedna nebo druhá věc zaujme, ale také zachová svůj původní vzhled. Cena - 51 rublů.

  • Fitness páska. Téměř nejjednodušší simulátor je možný, i když je multifunkční. Utáhne svaly paží, zad, hýždí a stehen. Můžete ji použít doma nebo si ji vzít s sebou do fitness centra. Cena se může lišit, ale obvykle je to asi 99 rublů.
  • Masáž pro tělo. Jedná se o dřevěnou rukojeť s jedním nebo více gumovými válci. Vhodné pro masírování jakékoli části těla. Jednoduchý způsob, jak uvolnit svaly, zlepšit krevní oběh v určité oblasti těla, nebo zbavit hýždě celulitidy. Cena - 77 rublů.
  • Mlýnek na koření. Jednoduchý a pohodlný způsob skladování objemných aromatických směsí. Průhledné stěny vám umožní rychle najít potřebné koření a malý mlýn odstraní potřebu kupovat mleté ​​koření (stojí více). Cena této akvizice je 99 rublů.
  • Drobné věci pro dívky. Sortiment výrobků je velmi široký: pilníky na nehty, jednorázové stroje, hřebeny. Za cenu, obvykle nepřesahující 55 rublů, můžetekoupíte si sprchovou čepici, masku na spaní a další.

Tip!

Nekupujte kosmetiku v takových obchodech. Může způsobit alergickou reakci a poškození zdraví.

  • Cestovní potřeby. Zvláště oblíbené jsou polštáře na spaní v letadle, mokré ubrousky. Také u Fix Price je spousta produktů pro čištění interiéru vozu - hadřík z mikrovlákna, šampony pro Čechy atd. Všechny produkty začínají na 55 rublů.
  • Chemikálie pro domácnost. Tento výrobek, který je v té nejvyšší kvalitě, navzdory nízké ceně. Můžete doplnit zásoby téměř všech chemikálií pro domácnost, od zubní pasty až po kuchyňské čističe. Nízké náklady jsou z velké části způsobeny nedostatkem přirážky pro značku. Téměř všechny produkty na policích jsou vyráběny málo známými nebo zastaralými firmami. To však nebrání tomu, aby byla zdravá konkurence. Ceny od 55 rublů a výše.

  • Knihy a papírnické zboží. V mnoha specializovaných prodejnách se tyto výrobky prodávají s obrovským značením. Za prvé, protože je třeba zvýšit náklady na pronájem knihkupectví, stejně jako zvýšit náklady v důsledku nízké poptávky. Zde lze zboží nalézt téměř za cenu.

Nelze očekávat různé druhy zboží nebo slavná jména na obálkách. Ale můžete se nechat hýčkat knihou nebo časopisem. Akvizice bude stát 55-99 rublů.

V závěru článku stojí za povšimnutí výrobky, které nejsou zakoupeny za pevnou cenustojí za to. Patří mezi ně všechny produkty podléhající rychlé zkáze a také domácí chemikálie na bázi přírodních složek. Existuje riziko otravy nebo alergické reakce.

S plastovými výrobky je vhodné zacházet opatrně. Mohou obsahovat nekvalitní materiál, který při vystavení teplotě nebo mechanickému poškození začne emitovat látky nebezpečné pro tělo.

Nekupujte výrobky, které obsahují mnoho částí, například dětské hračky. Vzhledem ke špatné kvalitě materiálů se velmi rychle stanou nepoužitelnými a pro dítě jsou také nebezpečné.