Air matrace: jak odfouknout čerpadlo a bez

Air matrace je úžasný vynález. To může být nazýváno ekonomickou třídou. To se vejde do každého bytu, i ten nejmenší. Odfouknutí vzduchové matrace je snadné, ale ne každý ví, jak to udělat správně. Mezitím, technologie vyfukování různých modelů nemá žádné významné rozdíly.

Co potřebujete vědět o nafukovací matraci

Pokud se rozhodnete koupit nafukovací postel, neměli byste zastavit výběr na levné výrobky. Dobrý produkt (například Bestway nebo Comfort Quest) má následující výhody:

  • kompaktnost při skladování v deflovaném stavu;
  • snadná přeprava v pevném sáčku;
  • pohodlí;
  • pevnost materiálu;
  • dlouhá životnost při správném používání.

Na nafukovacích postelích se můžete opalovat a dokonce i plavat v moři. Jsou vhodné pro relaxaci na čerstvém vzduchu. Někdy je matrace vybavena dvěma ventily: hlavním a pomocným. Pomocný ventil udržuje vzduch uvnitř s otevřeným hlavním víkem.

Viz také

Matrace je netěsná - žádný velký problém. Koneckonců, nyní víme, jak to zapečetit

Vzduchové matrace jsou mobilní a kompaktní předměty, které nejsouvyžadují skladování velké množství prostoru v místnosti.

Příprava skladování

Než vyhodíte matraci, musíte ji připravit na skladování. K tomu použijte jednoduchý mýdlový roztok. Nelze použít „agresivní“ domácí chemikálie. Mohlo by dojít k poškození materiálu. Po vyčištění se produkt nechá zaschnout, dokud se nezaschne. Teprve po úplném vysušení se vyfoukne a uloží v deflovaném stavu.

Důležité!

Sušení by mělo být přirozené, bez použití vysoušečů vlasů a jiných topných zařízení.

Nafouknutí matrace: jak neudělat chybu

Povrch musí být rovný a rovný. V blízkosti není dovoleno mít ostré, propichující a řezné předměty. Je nutné se vyhnout těsné blízkosti horkých ohřívačů. Vzduch nesmí být také vyčerpán u automobilových kompresorů a jiných čerpadel, která nejsou určena pro tento účel.

Vlastnosti ventilů a vyfukování matrace bez čerpadla

Existují tři druhy ventilů. První z nich je klasická. Je nutné odšroubovat ochrannou zátku a mírně zmáčknout ventil. Vzduch jde lehce a matrace je odfouknuta sama o sobě, hlavní věc je nespěchat a znovu ji netlačit. Jedná se o jednoduchou a spolehlivou metodu, která produkt nepoškozuje.

Cyklistický ventil je z obou stran stlačován prsty. Můžete také vzít zápas a jemně zatlačte na vsuvkový ventil umístěný ve středu.

Viz také

Nafukovací bazén - odfouknutý? Je čas hledat díru a utěsnit ji

Nafukovací bazén je dobrým řešením pro uspořádání soukromých území. Produkty se snadno instalují a ovládají, ale ...

Odnímatelné ventily jsou nejjednodušší: aby se matrace rychle odfoukla, je nutné odšroubovat víčko, odšroubovat a postupně snižovat vzduch. Před odšroubováním zástrčky je třeba se ujistit, že máte co do činění s jednoduchým odnímatelným zařízením, ve kterém již nejsou žádné další díly.

Samostatnou matraci lze odfouknout bez čerpadla po dobu 10-15 minut. Foukaný výrobek by měl být složen, zabalen do sáčku nebo sáčku a skladován na suchém místě. Nemůžete ho nechat v paprscích spalujícího slunce: materiál se roztaví a zkazí.

Nafukování lůžka čerpadlem

Čerpadlo je šikovné zařízení, které rychle a bezpečně uvolní vzduch. Poté může být výrobek okamžitě složen a odeslán do skladu.

Tip!

Používejte pouze nízkotlaké čerpadlo, aby nedošlo k poškození lůžka.

Čerpadla jsou:

  • ruční nebo nožní (mechanické). V procesu snižování vzduchu je třeba vynaložit úsilí;
  • elektronický (můžete odfouknout postel kliknutím na tlačítko, které říká „Blowing“).

Před uvolněním vzduchu se ujistěte, že se v ní nenachází příliš mnoho. Neměla by být příliš tvrdá a čerpaná. To může způsobit okamžité selhání spoje a poškození materiálu. Pokud je ve výrobku velké množství vzduchu,nechte to ven. Teprve potom můžete začít používat čerpadlo.

Nožní čerpadlo je připevněno k lůžku a opatrně přitlačí gumovou komoru nohou. Fotoaparát se ve vzduchu s malým adaptérem, a to vyjde. Elektrické zařízení uvolňuje vzduch přes gumovou hadici. Hadice je vložena do otvoru, který je umístěn na boku. Na díře je nápis „Blowing“. Pokud čerpadlo připojíte správně, začne pracovat rychle a přesně.

Nafukovací postele přinášejí pohodlí, radost a radost každodennímu životu. Při správném použití vydrží dlouho. Hlavní věc - pečlivá péče a řádné skladování.