Originální nápady, jak ukládat tašky do kuchyně v plastové láhvi a ne jen

Balíčky po zakoupení se obtížně skládají úhledně. Při otevření zabírají spoustu místa a vytvářejí pocit nepořádku. Pro objednání v domě musíte začít s řádným uložením balíčků. Tipy pro kompaktní skládací vaky pomohou umístit větší množství do stojanu a vyrobit celofánový organizátor pro výzdobu kuchyně. Metoda konzervace celofánu může být zvolena podle vaší chuti a podle designu kuchyně.

Módní způsob skladování obalů v kuchyni

Moderní kuchyňští interiéroví designéři vyvinuli speciální netěsné nádoby pro skladování polyethylenu. Z otvorů je snadné vyndat tašku, která vám umožní, abyste se nepohrabali v celé hromadě polyetylénu. Model průmyslového kontejneru může být vyroben ze dřeva, plastu, kovu. Způsoby montáže jsou také odlišné.

Může být připojen kontejner:

  • na stěně;
  • z vnitřní nebo vnější strany skříně;
  • na stole;
  • zavěsit na kolejnice.

Zvedněte košpro obalový materiál je nejlepší pro velikost papírového sáčku, a to pro sendviče, nakupování, odpadky a tak dále.

Poznámka!

Kontejner na pytle se může stát hlavním prvkem kuchyňské výzdoby, pokud je řádně zbit a umístěn na nápadném místě.

Organizátoři skladování pytlů v kuchyni mohou být několik a mohou být umístěny podle potřeby pro zabalení výrobku.

Nápady pro skladování papírových sáčků

Paní jsou organizátory všech dostupných nástrojů. Vytvoření krásné nádoby, musíte mít trochu představivost, volný čas, touha obnovit pořádek a vytvořit praktičnost, pohodlí v kuchyni.

Skladování sáčků v plastové láhvi

Plastová láhev je vhodná pro skladování malého množství celofánu. Uchovávejte v takovém obalu je nejlepší malý polyethylen. Pomocí láhve musíte odříznout její dno a vložit do ní úhledně složené papírové sáčky. Uzávěr láhve není nutný, protože obalový materiál se protáhne krkem. Láhev lze vyzdobit. Dekor je vyroben z papíru, barvy, kamínky, stuhy, jiný materiál. Ve dně propíchněte otvory pro pera. Láhev s rukojetí může být zavěšena na háčku, dveřích nebo jakémkoliv vhodném místě.

Nádoba z láhve na tekutý prací prostředek

Láhev pod jakýmkoliv pracím prostředkem s rukojetí nejméně jednoho litru může být vynikajícím sáčkem. Z láhve můžete udělat tvář slona.

Pro výrobu je nezbytné:

  • provedou boční řezy pro vytvoření uší;
  • odříznout dno, aby vyplnil obličej slona obalovým materiálem;
  • vytvořit dva kulaté otvory na úrovni klů, aby se vyjaly sáčky;
  • nakreslit oči, ústa zvířete;
  • k natření držadla nádoby zpod prádla pod kufrem.

Dno v nádobě je zcela odříznuto nebo ponecháno ve formě otevřeného víka. Kontejner ve formě slona je vhodný pro uchování malého obalového materiálu.

Rada

Je vhodné použít pět litrovou láhev pro velký obalový materiál

.

Látkové sáčky na tašky na ramínkách

Základem takového sáčku je trempel nebo závěs, kus látky. Taška se bude skládat ze dvou částí: pouzdro pro ramínka, dvojitý obdélník s otvorem. Všechny díly musí být spojeny dohromady. V hotovém výrobku se skládají plastové sáčky.

Cínové kontejnery

Plechovka jakékoli velikosti je kreativní řešení pro obnovu pořádku v kuchyni. Ve víku musíte udělat díru ve tvaru X, přes kterou bude vhodné dostat plastový sáček.

Obaly na ubrousky

Obaly, ve kterých se prodávají suché nebo mokré ubrousky, se mohou stát obalem pro sáčky. Nemusíte nic dělat, protože nádoba již obsahuje díru, kterou bude vhodné materiál dostat.

Je důležité, aby se buchty skládaly určitým způsobem. Sklopení prvního sáčku by mělo zůstat nad nádobou. Další balíčekběží do úchytů předchozího balení. Vak je složen ve sklenici a rukojeti druhého balení zůstávají nahoře. Takže musíte udělat všechny sáčky. Pokud potřebujete získat jeden balíček, budou viditelné úchyty druhého.

Panenky se sukní

Pokud chcete udělat vlastní rukou, můžete použít vlastní panenku. Panenka obsahuje načechranou sukni, ve které je skrytý sáček s celofánem. Šijte panenku z látky, háčkujte nebo kupujte hotovou panenku se sukní, kterou lze nahradit speciální sukní v podobě sáčku.

Panenka může být doplňkem, který ozdobí kuchyni. Jako prvek výzdoby by měla být panenka šitá ze světlé tkaniny.

S pomocí háčku se vytvoří krásné plody, zvířata, ve kterých může být uložen celofán.

Skladování v kartonu

Nejjednodušším způsobem skladování celofánu je box na boty. Obsahuje velké množství sáčků a různých velikostí. Vše bude záviset na kapacitě krabice. Pro celofán nezabírá mnoho místa, aby se složil, může být ve formě obálky.

Poradenství!

Krabičku na boty lze ozdobit barvami, látkou, papírem. Pro výzdobu stojí za to přilákat děti, které budou nejen zajímavé, ale také užitečné.

Jak správně skládat tašky

Chcete-li sklopit celofán v podobě trojúhelníku, musíte složit tašku čtyřikrát, aby se vytvořil plochý proužek. Pás musí být složený z úhlů ve tvaru trojúhelníku. Rohy se musí překrývat.Pokud je obal ve formě triček, jsou rukojeti složeny do trojúhelníkové kapsy.

Skládací vaky lze sklopit. Za tímto účelem jsou tašky složeny čtyřikrát, aby se vytvořil proužek, a pak se navinul na prst. Konce jsou na sáčku svázány provázkem nebo rukojetí.

Není-li vůbec žádný čas, může být balíček složen nejprve svisle a poté vodorovně. Získejte obdélník nebo čtverec. Tato metoda také zajistí kompaktní skladování nejen kuchyňských sáčků, ale i pytlů jiného typu.

Závěr

Tašky používané v kuchyni av každodenním životě zabírají mnoho místa, pokud nejsou správně složené. Kompaktní úložiště vám umožní vyčistit kuchyň a vytvořit místo pro uložení interiéru. Tara, vyrobená ručně, ukáže schopnost hostesky a může být výborným dárkem.