8 jednoduchých věcí, které neděláme správně

Každý den děláme spoustu věcí. Jste si ale jistý, že děláme všechno správně? Koneckonců, pokud se podíváte, použití i těch nejzákladnějších věcí může být příjemnější a prospěšné pro zdraví.

Vana

Vezměte si horkou koupel po náročném pracovním dni je skutečnou blažeností. Teplá voda zároveň pomáhá čistit póry, což činí pokožku čistou a měkkou. Ale s takovým postupem stojí za to být opatrný a hlavně byste se neměli po koupeli vykoupat. Náhlá změna teploty může mít špatný vliv na krevní tlak a na kůži samotnou, nebude naplněna vlhkostí, ale naopak bude suchá.

Telefon před spaním

V dnešní době je těžké si představit osobu, která by ráda před spaním četla, kniha nahradila telefon. A jen pár lidí může jen usnout bez sledování videa v telefonu nebo nehovorit do sociálních sítí. Ujistěte se, že se „podívám na 10 minut a budu klidně spát“, to je sebeklam. A tam jsou důležité důvody, proč nemůžete telefon používat před spaním:

  • to, co vidíte, může negativně ovlivnit váš emocionální stav, což vede k vážným problémům se spánkem;
  • světlo z telefonů má špatný vliv na vidění, takže to nestojí za toptám se: „Proč mám po spánku bolesti hlavy a pod očima jsou hrozné modřiny“.
Skutečnost!

Studie britských vědců ukázaly, že kniha před spaním s hladkým spiknutím pomůže zbavit se negativních myšlenek, přizpůsobit se pozitivnímu myšlení a dobrému spánku.

Zuby kartáčování

V každé reklamě zubní pasty vidíme, jak hrdinové vytlačují pastu přímo do celé délky zubního kartáčku. Jen si nemyslím, že tvůrci filmu se starají o zdraví vašich zubů, potřebují, abyste rychle strávili pastu a kupovali ji co nejčastěji. Každý zubař řekne, že zubní pasta by měla změkčit pohyb kartáče a rozpustit plaketu na zubech. Proto není nutné pěnou celé ústa, je to dostatek pasty s velikostí hrachu.

Parfém

Jak často jste si všimli, že po aplikaci parfému přestanete páchat v doslovném 10 minutách? To neznamená, že by to ostatní necítili, je to jen tak, že jste si na to zvykli tak rychle. A aby se vůně ozvučila lépe, je lepší aplikovat parfémy tam, kde je zvýšena pulsace krve - to jsou ruce, oblast dekoltu a prohlubně za ušima.

Tip!

Kapku parfému lze aplikovat na hřeben, vlasy dokonale uchová pachy.

Kolíky

Navzdory velkému výběru vlasových doplňků mnoho žen nepřestává používat vlásenky. Pouze mnoho z nich je používá nesprávně, vkládají vlásenky svisle nebo vodorovně, což vede k tomu, že vlasyzačnou vyklouznout a účes se zhoršuje. Aby byla zajištěna stabilita, musí být kolík vložen směrem dolů se stranou navíjení, takže kudrlinky pevně drží.

Čištění vařených vajec

Čištění vařeného vejce může způsobit spoustu problémů v důsledku skutečnosti, že část bílkoviny je odstraněna spolu s obalem. A tady jsou způsoby, které vám pomohou rychle a vyčistit kvalitu vařeného kuřecího produktu. Ihned po vaření by měla být vejce umístěna do studené vody.

Je pravda, že mnoho žen v domácnosti říká, že tato metoda nefunguje vždy, zejména když čistíte domácí čerstvá vejce. Doporučují přidávat sodu nebo sůl přímo během varného procesu. A zde byste se neměli bát, že takové přísady proniknou do samotného výrobku, shell pro ně je spolehlivou ochranou.

Šťáva v baleních

Mnozí rodiče nakupují svým dětem malé sáčky se šťávou, ke kterým je připojena pitná trubka. Na první pohled se může zdát, že všechno je velmi pohodlné, ale problém je, že ne všechny děti a někdy i dospělí se podaří nalepit slámu do sáčku bez rozlití šťávy. A pokud se šťáva dostane na oblečení, pak je těžké se zbavit takových skvrn.

Ale vše je mnohem jednodušší, než jsme si dokázali představit. Každý vak na bocích má „křídla“, která je třeba zvednout. To vám umožní řádně držet obal ve vašich rukou a tiše vkládat slámu bez mokrých skvrn na oblečení.

Skutečnost!

Skotští vědci doporučují věnovat pozornost skutečnosti, že ovocná šťáva obsahuje velké množstvíjednoduché cukry, což znamená, že takový nápoj může poškodit tělo stejně jako soda. Proto by měla být šťáva konzumována nejvýše 150 ml denně.

Klávesy na klávesnici

Mnoho modelů klávesnic na zadní straně má speciální nohy, kterými můžete příslušenství upevnit. To je velmi výhodné pro ty, kteří nevlastní psací techniku ​​slepě, mohou vidět všechna písmena a čísla na klávesnici. Ale pohodlné neznamená správně. Věc je, že pod takovým svahem ruky při psaní nepřirozeně ohnout a rychle unavený. A s dlouhým psaním začínají otupit a rychlost psaní klesá.

Než podniknete jakékoli kroky nebo použijete jednu nebo druhou věc, stojí za to přemýšlet o tom, proč je toto tlačítko zde, o programu, proč má objekt přesně tuto formu a je vyroben z takového materiálu. Tyto znalosti a analýzy pomohou co nejlépe využít plánované cíle.