Věděli jste, jak otevřít zámek bez klíče?

Otevření zámku v bytě bez klíče je poměrně obtížné, ale existují metody, které mohou skutečně pomoci. Samozřejmě můžete okamžitě využít služeb specializovaných služeb, které dorazí v co nejkratší době a otevřou dveře. Ale pokud to zvládnete sami, tak proč plýtvat penězi.

Jak získat klíč, pokud je přerušen v zámku

Cylindrické zámky, které jsou zcela opotřebované, velmi často vedou k tomu, že se klíč jednoduše odlomí. Klíč v tomto případě je velmi tenký a snadno se zlomí.

Existuje několik tipů, které mohou skutečně pomoci:

  • Pokud se zlomí pouze jeden kus a můžete vložit zbytek klíče do studny, měli byste se pokusit otevřít dveře. Namísto klíče můžete použít soubor nehtu a pokusit se zámek otočit.

  • Je-li klíč rozbitý a vyčnívá z zámku, je to nejlepší řešení pro vyřešení problému. Stačí kleště, otočit v klíčové dírce, otevřít dveře a vytáhnout zbytek. Tyto fragmenty vám pomohou vytvořit duplikát.
  • Klíč lze vyjmout pomocí upínací pily. Přitlačte ho zuby ke klíči, abyste ho mohli zavěsit. Můžete také zkusit lepit trosky, pokud existuje taková příležitost.Každý moderní hrad má své vlastní charakteristiky. Samozřejmě, že voláte mistra, zachraňujete se před problémy.

Jak otevřít křížový zámek

Pro většinu řemeslníků je to nejsnadnější zámek, s nímž se mohou snadno vyrovnat. V tomto případě, místo klíče, můžete vybrat křížový šroubovák, nebo použít vrták.

Nemáte-li možnost jít na pána, abyste obnovili ztracený klíč, můžete nástroj vždy použít. Nejčastěji je nutné vrtat jádro hradu.

Poznámka!

Někdy lze takové zámky otevřít pomocí plastových materiálů, jako je svařování za studena. V tomto případě máte dostatek plastového materiálu "Studené svařování" k utěsnění v klíčové dírce a počkejte, až ztuhne.

Poté můžete šroubovákem jednoduše otevřít, aniž byste rušili křídlo dveří.

Jak otevřít zámek bez klíče

Primitivní zámek, který je velmi snadno prasklý nebo dokonce řezaný, a pak jej vyměňte za nový. Nemusíte ani klíč k otevření, protože může být vyroben z kusu cínu.

Co je k tomu zapotřebí:

  • Vystřihněte cín ve tvaru písmene „T“ z cínu.
  • Dále musíte vložit vložené hlavní klíče do slotu mezi pouzdrem a lukem - to je snadné.
  • Následně začneme otáčením hlavního klíče kolem rukojeti uvolnit blokovací mechanismus.
  • Současně je třeba zatáhnout za rukojeť.
  • Zámek se otevře v tomto okamžiku, když aretační jazýček zapadne na své místo.

Problém tedy vyřešíte bez pomoci odborníků. Takové typy uzamykacích zařízení jsou nejčastěji instalovány ve skladech, garážových dveřích a podobně.

Jak otevřít zámek bez klíče

Tato kategorie zámků se používá velmi zřídka, protože je obtížné ji vyrábět a udržovat. Chcete-li jej otevřít, musíte zvednout všechny desky a dát je správným způsobem tak, aby se šroub otevřel.

V tomto případě potřebujeme pletací jehlu a podobný klíč k zámku:

  • Jehla musí vybrat správný průměr a udělat háček na konci.
  • Zasuňte klíč do klíčové dírky a pokuste se jej otočit tak, aby se některé desky začaly pohybovat.
  • Dále je třeba pomocí jehel posunout páky a snažit se je vytáhnout ven.
Poznámka!

Pokud se vám podaří zvednout všechny páky, dveře se otevřou, ale mohou to udělat pouze profesionálové.

Nejjednodušší způsob je vyvrtat závorku šroubu a vytáhnout ji ven. Tímto způsobem se všechny platiny posunou a dveře můžete otevřít.