10 tipů pro usnadnění života

Život moderního člověka jde v tak rychlém tempu, že musíte udržet nějaké užitečné životy na skladě, což vám pomůže strávit čas na něčem užitečnějším než na záležitostech domácnosti a ušetřit peníze v peněžence. Hlavními vynálezci užitečných rad jsou studenti a matky, to je jen kategorie lidí, kteří chtějí mít více času a ušetřit. Životní hacking usnadňuje život!

Cívky na oděvy

Chcete-li vylepšit svůj oblíbený kostým, nemusíte chodit do obchodu pro stejný nový kostým, můžete jednoduše chodit s holicím strojkem na jeho povrchu. Po těchto akcích se pelety na oděvu jednoduše rozpadnou a oblečení bude mít aktualizovaný vzhled.

Bílé boty

Pro milovníky bílých bot to není vždy jednoduché, podrážka bílých tenisek se zašpiní a stane se nažloutlou s časem - pravidelný vosk přichází na záchranu.

Tip!

Pokud jsou boty voskované, nečistoty a štěrk odpudí povrch bot.

Nepříjemné pachy

Chladnička je místo, kde se čas od času vyskytují nepříjemné pachy. Z toho lze jednoduše uložit jednoduchý kus novinnechte noviny na polici na noc a všechny nepříjemné vůně budou pryč.

Hračky pro děti

Tento život zasekli rodiče, aby si pokaždé nekupovali nové hračky svým dětem. Je známo, že děti v průběhu času zapomínají, co není blízko a když se objeví nová „stará“ hračka, způsobí to stejnou radost, jako by to byla nová hračka.

Skladování oděvů

Když je skříňka napěchovaná věcmi a nejsou menší, organizace jejich skladování může přijít na záchranu.

Tip!

Pokud jsou šaty a ručníky složené nahoru a ne jako obvykle, bude to místo ve skříni a všechny věci najdou své místo.

Zvlhčování vzduchu v místnosti

Suchý vzduch je častým výskytem v bytech. Pro mnoho to způsobuje nepohodlí a řešením může být, pokud dáme mokré ručníky na baterie, vzduch v bytě bude navlhčen a dýchání bude snazší.

Stale chléb

Každá hospodyňka je obeznámena s fenoménem zastaralého chleba, je to snadný způsob, jak ho znovu zjemnit. K tomu lehce navlhčete plátky chleba vodou a posílejte v mikrovlnné troubě na jednu minutu, po takových akcích bude chléb opět měkký a připravený k jídlu.

Čerstvé banány

Banány jsou jedním z nejčastěji konzumovaných plodů, obsahují mnoho vitamínů, je to chutná a zdravá svačina, a proto ji chcete udržet v čerstvém stavu déle. Existuje několik způsobů skladování banánů : můžete zabalit banánový ocas filmem a to ho udrží čerstvé.

Důležité!

Banány je nutné skladovat odděleně od ostatních druhů ovoce, banány lze rovněž skladovat ve vzduchotěsném obalu.

Možnosti zubní pasty

Zubní pasta může čistit nejen zuby, ale také odstraňovat skvrny na skříních, jako jsou fixky, čisté špetky na bankovních kartách, a pokud po 10 minutách rozpusťte zubní pastu ve sklenici vody a hodíte minci. povrch bude opět svítit jako nový.

Citron a sůl

Mastné skvrny v kuchyni jsou velmi běžné, čistit je dost na to, aby se otíral povrch, nejprve solí a pak citronem a povrch znovu získá svou dřívější čistotu.

Kyselina citrónová může být použita k čištění zakryté stupnice v konvici, proto je třeba rozpustit sáček s kyselinou citrónovou ve vroucí vodě konvice a vnitřek zařízení bude jako nový.