Čím lépe umýt sako: nejlepší prostředek pro ruční mytí v pračce

Jak si vybrat prostředky pro mytí spodního pláště a pro udržení rovnoměrného rozložení výplně, vlastnosti odpuzující vodu? Pomůžeme vám porozumět takovým otázkám, jako je to, jak prát sako s membránou v pračce nebo ručně, stejně jako jak udržet kvalitu a čistotu oblečení a věcí s výplní.

Přehled detergentů pro praní produktů z pračky v pračce

Při nákupu speciálního vybavení se řiďte cenou, složením a doporučeními výrobce. Tyto údaje se vztahují k požadavkům vašich výrobců oděvů. Čističe se prodávají v železářství, v odděleních sportovních potřeb. Všechny jsou určeny pro různé typy tkanin, teplotní režimy praní a různé stupně znečištění oděvu.

Kapalné prášky na mytí saka

Segment masového trhu nabízí velký sortiment tekutých pracích prostředků. Vylepšené vzorce, jemný otstiryvanie, pečující komponenty.

Kapalný lék na „Laski“ - kouzlo jemnéhojemně odstraňte silnou špínu a barevné spodní bundy si zachovají jas. Nízká cena - asi 250 rublů za litr, ale výsledek je docela slušný.

Vyzkoušejte sportovní balzám Nordland Washbalsam, který je dobře prověřený. Nachází se v profesionálních sportovních obchodech a obchodních řetězcích. Perfektně čistí membránové oděvy s plnou výplní. Pro jedno praní použijte pouze pár čepic.

Tobolky na prádlo

Zdá se, že je to poměrně nedávno, tento vývoj je výhodný. Přesné dávkování, rychlé rozpouštění - šetříte čas a námahu. Kapsle se stanou asistentem pro ty, kteří o dávkování nechtějí přemýšlet. Složení detergentu v kapsli je identické s kompozicí v plastových lahvích.

Záporným bodem je cena kapslí. Je výrazně vyšší než u podobných kapalných produktů.

Mezi nejznámější výrobce patří Ariel a Tide. Pravítko pro oděvy dolů je prezentováno ve formě kapslí. S tímto úkolem se dost dobře vyrovnávají, ale pro high-tech oblečení je lepší vyzvednout jiné prostředky.

Gely na praní bund

Hlavním nástrojem pro oplachování bund v pračce je gel. Budete ušetřeni od mýdlového květu, volného plniva. Prací prostředek je zcela opláchnut a věc si zachovává estetické a funkční vlastnosti. Tajemství ve složení, které neporušuje tukovou vrstvu chmýří, neupchává póry membrány, je zcela rozpuštěno vodou. Někdy se mycí gel nazývá tekutý prášek. Přesněgelu je lepší spláchnout bundu, aby nedošlo k rozvodu.

Turisté, sportovci mohou doporučit mycí gel KONGUR Wash Delikate. Dokonale se umývá, zachovává si vlastnosti látky a výplně.

Kapalina německé ochranné známky Heitmann obsahuje lanolin. Tato součástka čistí, aniž by se poškodily vlastnosti chmýří, které nespadne do míče, a barva oděvu zůstane stejná. Lze použít při 30 stupních. Nástroj se používá pro ruční mytí, vlněné výrobky, polštáře s náplní z peří, spací pytle, saka, deky. Přečtěte si doporučení uvedená na štítku. Nástroj je velmi koncentrovaný, věnujte zvláštní pozornost oplachování.

Ruský výrobce nabízí „Prostředky pro mytí výrobků z peří a peří“. Tím, že jej získáte, získáte výsledek, který není horší než to, co bude při použití náprotivku importu, ale ušetříte peníze. Prostředky chrání před lepením, dobře opláchnou. Vaše věci budou čisté, měkké a lehké, jako byste je právě koupili.

Šampony a balzámy


Šampony a balzámy na mytí mají na tkaninu a plnivo úsporný účinek. Chraňte chmýří z lepení, klepání je v místnosti. Speciální komponenty minimalizují pěnění, které je obvykle uvedeno na štítku: „Vhodné pro výrobky s výplní z výplní“.

Domal SPORT FEIN FASHION Balsam bude spokojen s držáky lehkých bund. Jemně, účinně čistí, udržuje tepelné vlastnosti, dodává oděvu jemnou nevtíravou vůni, zanechává světlé odstíny tak, jak tomu bylo dříve.mytí. Ale s odstraněním skvrn nemůže vyrovnat.

Pro všechny nepromokavé oděvy a oděvy z prostého oděvu vyzkoušejte Eco Nordland Sport Balsam. Získáte vynikající výsledky s režimem praní 20 stupňů. Soudě podle recenzí je nástroj ekonomický. K dispozici je dostatek obalů pro mytí sedmi saka. Výrobek je účinný i v tvrdé vodě.

Speciální prací prostředek

Je-li pro vás z nějakého důvodu vhodnější použít prací prostředek, pak existují takové materiály, které jsou určeny pro potahy opatřené polštářem. Použijte prášek na dětské oblečení, dobře se rozpouští a vypláchne.

Existují prášky s označením „Pro downe products“. Mají vzorec na ochranu plniva před válcováním, nepoškozují strukturu chmýří a jsou dobře vymyty vodou. Vytvořte malou pěnu.

Prášky na bázi sodíku lze nalézt na trhu s výrobky pro domácnost.

Prostředky pro ruční mytí spodního pláště a odstraňování skvrn

\ t


Umyt si kabát bez rozvodu v ručním režimu není snadný úkol. Dobrým pomocníkem bude domácí mýdlo - zamyle špinavé prostory a čekat. Chcete-li odstranit skvrny, se tmavé 75% mýdlo - dokonale jí pryč silné znečištění, netvoří hodně pěny, je zcela vymyté, takže žádné bílé skvrny. Neobsahuje bělidlo, proto nepoškozuje membránu.

Přidejte do teplé vody prací gel nebo speciální prací prostředek a opláchněte plášť. Zvláštní pozornost věnujte oplachování. Změňte vodu s-4 krát. Neotáčejte to. Zavěste ho nad vanu a nechte vodní sklo. Můževytlačte přebytečnou vodu. Jak vysychá , protřepejte chmýří tak, aby se nelepilo nebo nevařilo.

Místo gelu můžete aplikovat roztok mýdlových ořechů. Jsou prodávány v eko obchodech. Přírodní prací prášek je ovocem sapindus (sapo - mýdlo), rostoucím místem jsou tropy. Oloupané ořechy obsahují asi 40% saponinů - povrchově aktivních látek, které mají vysoké čistící vlastnosti, aniž by poškodily i ty nejjemnější tkáně. Vezměte shell z 10 ořechů zabalte do sáčku. Nalijte horkou vodu do mísy, namočte ořechy po dobu 15 minut. Zmáčkněte skořápky, okamžitě se vytvoří pěna. Můžete začít prát. Zvláště špinavá místa tříštíme pytel s krunýřem. Po umytí vylijte vodu, opláchněte oděv. Nevyhazujte použitou slupku, lze ji použít při praní.

Jak nepromývat bundu

Nejdříve zlikvidujte obvyklý prací prášek. Jeho složení a struktura není vhodná pro svrchní oděvy, zejména s výplní a vodoodpudivou impregnací. Výsledkem je, že můžete získat výplň v jednom, bělavé skvrny, ztrátu barvy a tvaru oblečení. Prášek obsahuje povrchově aktivní látky, bělidla, barviva. Rozpouští chmýří na ochranu tuků, tvoří mnoho pěny.

Nepoužívejte univerzální tekuté prací prostředky, kosmetické šampony pro mytí. Špatně odstraňují nečistoty a ty obsahují sírany, které tvoří hodně pěny.

Poznámka!

Domácí čisticí prostředky pro spodní bundy se neliší v kvalitě od dovážených, kontrolují se pouze jejich vlastnosti s požadavky na praní oděvů.

Nejčastější chyby a jejich řešení


K opláchnutí saka jakýmkoliv prostředkem v pračce by měla být teplota ne vyšší než 40 stupňů, nenechávejte plášť namočený po dlouhou dobu. Prostředky pro barevné oděvy a bělicí prostředky nebudou mít prospěch a kazí to.

Pokud se plášť suší v rozloženém stavu na povrchu, vede to ke špatné cirkulaci vzduchu a hnití dolů. Použijte závěsy a další zdroje tepla, aby doba schnutí nepřekročila dva dny.

Pokud používáte pro mytí tenisových míčků, zkontrolujte, zda se prolévají. Bundy umývejte odděleně od ostatních oděvů a pouze jeden po druhém. Během cyklu odstřeďování používejte minimální otáčky nebo nechte vodu protékat v lázni a pravidelně třepejte.

Recenze

Maria, 38 let

Výrobce mého saku doporučuje prát na 30 stupňů. Ale jak umýt nečistoty ve studené vodě? Pokaždé, když jsem musel krátce ponořit bundu do mýdla na prádlo. Nedávno objevil Eco Nordland Sport. Výrobce slíbil výsledek na 20 stupňů a neoklamal. Nyní je můj problém vyřešen.

Alexandra, 44 let

Doma, spousta turistického oblečení, saka a neustále kupují drahé nástroje pro membránové tkaniny a chmýříneexistuje žádná možnost. Poradili tuzemskému „Prostředkům na mytí výrobků z peří a peří“. Nejprve si umyla starou bundu a nebyla zklamaná. Pooh se po sušení nerozpadl, bunda si zachovala svůj vzhled, žádný rozvod a žádnou změnu barvy. Spací pytel jejího manžela je nyní možné umýt.

Závěrem

Vybraný nástroj bude účinný, s výhradou návodu k použití a souladu jeho vlastností s doporučeními výrobce oděvů. Dodržujte dávkování - pravidlo „čím více, tím lépe“ v této situaci jen bolí. Čistší oblečení se nestane a problémy s oplachováním a nadměrným pěněním jsou možné.