Zdobení skříně pro nový rok 2019 do-it-yourself: foto

Když přijde dlouho očekávaný prosinec, všichni se začnou připravovat na krásnou dovolenou nového roku 2019. Výlohy a kanceláře, zdobené všemi druhy dekorativních a lesklých prvků. Na cestě do Silvestra je ještě několik pracovních dnů, ale vzduch je již naplněn slavnostní náladou.

Kancelář můžete ozdobit vlastníma rukama nebo najmout profesionální designéry. Při záchraně rozpočtu a rallye týmu stojí za to strávit společně novoroční výzdobu pro kancelář a zbytek prostor. Než budete pokračovat v procesu, stojí za to pochopit základ konstrukce skříně tak, aby příští rok přinášel stabilitu a pohodu. Možnosti pro zdobení kanceláře pro novoroční oslavy jsou jednoduché, a co je nejdůležitější, zásoby na kreativní dekorace.

Jaké dekorace by měly být v úřadu v roce žlutého prase

.

Hostitelem nadcházejícího roku je žlutý kanec,Proto, když budete dělat kancelářské prostory, měli byste použít paletu zemitých barev, jako je šedá, žlutá, tmavě zelená a hnědá.

Pokud je to možné, můžete použít různé dekorativní atributy, které se podobají symbolu nadcházejícího roku. Například zajímavé skvrny, zkroucené ocasy nebo růžové postavy selat.

Pokud však status společnosti neumožňuje takovou výzdobu, ale pouze expozici v obchodním stylu, je lepší zůstat na LED pásech, vánočním stromku a vánočních hračkách. Nezapomeňte použít odstíny loga společnosti.

Přečtěte si také

Jak ozdobit stůl pro nový rok 2019 vlastníma rukama: originální nápady, fotografie

Na oslavu Nového roku se každá hostitelka snaží vytvořit skutečně slavnostní atmosféru. Do této dovolené, všichni ...

Zajímavé!

Některé kanceláře soutěží o zdobení skříní. Tým, který lépe a krásně zdobí místnost pro Nový rok, vyhrává. V rámci firemní akce jsou vyhlášeni a vyhlášeni vítězové soutěže.

Volejte profesionální designéry nebo věřte ve fantazii

Společnost s vysokou finanční situací může svěřit návrh kanceláře odborníkům. Dnes existuje poměrně velký počet agentur, které s radostí souhlasí s rychlou a kreativní výzdobou kanceláře pro Nový 2019 a udělají to bez jakýchkoliv dalších potíží, ale kancelář můžete ozdobit vlastníma rukama.

V procesu navrhování, který používají:

 • umělé vánoční stromky;
 • novoroční výzdoba květinářství;
 • oblouky a slavnosti;
 • polysilkom - textilie;
 • heliové balónky;
 • dekorace pěny.

Pokud jsou designové služby pro společnost lahůdky, pak je vhodné se zabývat společnou a optimální variantou - to jsou balóny. Vytvářet takové oblouky je známý a známý podnik. K tomuto designu je třeba přidat vánoční stromek se Santa Clausem a Sněhurkou, stejně jako uspořádat roztomilé sněhuláky se zvířaty a hrdiny z pohádek na okraji lesní krásy.

Viz také

Jak vyzdobit místnost pro Nový rok 2019 vlastníma rukama: možnosti s fotografiemi

V předvečer nejoblíbenější zimní dovolené bude každý schopen realizovat svůj tvůrčí potenciál tím, že bude dům zdobit pomocí ...

Papírové sněhové vločky se mohou šířit jak na jehličnatých stromech, tak v celém kancelářském prostoru. Pokud má manažer smysl pro humor, můžete postavit jeho postavu se zajímavým designem. Taková dostupnost potěší pracovní tým a přiblíží začátek prázdnin.

Výzdoba kanceláří: na co si můžete myslet

Kancelář - oblast práce. Je nepravděpodobné, že domácí girlandy, různé hračky a brilantní deště jsou vhodné jako vánoční ozdoby. Harmonická výzdoba bude vhodně vybrána pro vánoční koule. Mohou být tři nebo více. Naštěstí jestliVybrané barvy budou odpovídat logu společnosti nebo instituce.

Kuličky mohou být různých velikostí nebo jedné. Nejlepší způsob, jak je použít, může být zavěšení na dlouhých pramenech „deště“, což vytváří kompozici nebo několik. V tónu to také stojí za to zdobit nový rok strom, bez kterého ani kancelář dekorace se bude zdát nedokončené.

Jedná se o umělé stromy, které se nyní prodávají všude a ne nutně zeleně. Je-li prostor areálu malý, vytvořit vhodnou atmosféru, můžete použít symbolický věnec jehel na dveře nebo nástěnnou verzi smrk, která se může stát kolektivní prací.

Vzhledem k tomu, že vánoční stromeček je kancelář, mohou být ozdoby na něm zdobeny: pera, tužky, barevné nálepky, LED pásky a pozlátko, kelímky na jedno použití na kávu. To vše je dokonale upevněno na stěně oboustrannou páskou. Pro větší podobnost s novoroční krásou, můžete přidat vánoční koule. Další možností by mohlo být pozastavené složení lesní krásy z kuliček. Stačí je upevnit na rybářském vlasci nebo neviditelné vlákno na jiné úrovni, napodobovat kužel a v důsledku toho získáte tajemnou krásu.

Viz také

Jak zajímavé je vyzdobit dům pro Nové 2019

96
Poznámka!

ZajímavéUmělý sníh se může stát dekorem pro pracoviště. Prášek v sáčku s lehce zvlhčeným tvarem "sněhové" vločky, které jsou téměř nemožné vizuálně odlišit od skutečných. Taková „sněhová koule“ bude skvělým doplňkem k žádnému novoročnímu složení.

Novoroční tvořivost z produktů nebo služeb společnosti

Slavnostní výzdoba může být druhem reklamní kampaně pro výrobky. Pokud vytvoříte vánoční strom z toho, co společnost vyrábí nebo prodává, bude to vynikající reklamní bonus a může přilákat nové zákazníky. A všichni zvědaví, ale pochybující budou schopni se ujistit, že pracují s láskou ke své práci a ke svým spotřebitelům, což znamená, že poskytují kvalitní služby nebo prodávají dobré zboží hodné pozornosti.

K vytvoření nového roku z produktů bude třeba něco udělat ve formě pyramidy nebo kužele. Můžete použít žebřík nebo vyrobit drát, pěnu nebo lepenkový rám. Rukavice, rukavice, ponožky, kuličky z příze nebo tkaninové náplasti budou dokonale připevněny k takovému vánočnímu stromu. Tento dekor je ideální pro zimní období a skvělou novoroční náladu.

Zajímavé!

Vánoční strom vyrobený z předmětů na jedno použití nebo sortiment alkoholických výrobků je zábavný a neobvyklý. Kupující nebo návštěvníci ocení tuto fantazii. Vánoční zařízení může být z čehokoliv: z knih, časopisů, různých novin.

Všechny druhy krabic a krabicobalového materiálu. Například v nemocnicích a lékárnách lze často vidět vánoční stromek z jednorázových rukavic nafouknutých jako kuličky. Pokud se připojíte k fantazii, cokoliv se změní na dovolenou.

Nápady na novoroční fotografie: Dekorace okenních skel značek

Okna kancelářských prostor nebo vitríny mohou být další propagační vánoční kartou pro společnost. Neobvyklé obrazy, elegantní dekorace jistě přitáhnou pozornost kolemjdoucích, kteří jsou vždy potenciálními zákazníky. Někdo se podívá „na světlo“ a náhodou se stane stálým spotřebitelem služeb nebo zboží. Okenní dekorace není drahá, můžete snadno udělat s improvizovanými prostředky a vaší fantazií.

Existuje mnoho jednoduchých a dokonce primitivních, ale účinných způsobů, jak ozdobit okna. Mezi nimi:

 1. Výkresy se šablonami. Stačí vytisknout hotové šablony z Internetu (koule, hvězdy, zvony atd.) A přidat k nim firemní logo. Tyto obrazy vždy přitahují pozornost a způsobují pozitivní emoce.
 2. Tradiční dekorace oken - prolamované sněhové vločky - bude vynikajícím doplňkem pro společnost s jakýmkoli statusem.
 3. Novoroční kompozice na parapetu nejen přitáhnou pozornost zvenčí, ale také doplní atmosféru uvnitř místnosti, a zároveň potěší i venku.
 4. Tradiční dekor - vánoční ozdoby a plynulé lesklé pozlátko, stejně jako moderní dekorace LED. To vše bude jednoduše nepostradatelné ve výzdobě kanceláře.
Viz také

Nejlepší nápady na šperky pro Nový rok 2019: udělej si sám

Během zimních prázdnin a víkendů se chci ponořit do atmosféry magie a skutečné dovolené. Jednoduché a ...

Tip!

V ideálním případě budou všechna okna nebo vitríny firmy (společnosti) kombinovány s dekorem v jednom stylu nebo v jednom tématu.

Nástěnná výzdoba v kanceláři pro Nový 2019

Kabinet je místem, kde pracovníci tráví spoustu času: obvykle 8 hodin týdně - 40 hodin! V očekávání nadcházejícího nového roku 2019 nebude zbytečné zdobit kancelářské zdi kanceláře. To vytvoří příjemnou atmosféru čekání na dovolenou, nastaví požadovanou náladu.

Stačí použít obyčejné pozlátko a skříňka se změní. Existuje několik možností pro do-it-yourself nástěnné dekorace:

 • barevné nápisy na dovolené;
 • tématické hračky, sněhové vločky a jiné papírové předměty, věnce;
 • umělé smrkové větvičky.

Ve velkých organizacích, kde prostor umožňuje kanceláře, vytvářejí celé skladby, které zdobí chodby, předsíň. Některé z nich nebudou těžké udělat sami. Pokud chcete vytvořit něco jedinečného a komplexního, budete muset pozvat specialistu na design, pokud ho nemáte v pracovním poměru.

Kreativní výzdoba stropu skříně

Nejen kancelářské zdi mohou sloužit jako místo pro vyjádření kreativních fantazií o novém rocedovolené. Stropy jsou také skvělé pro tento účel.

Možnosti dekorace:

 • blahopřání, roztomilé anděly a elegantní baleríny;
 • Hračky na vánoční stromky (vhodné kuličky), zavěšené na stuhách, korálky;
 • stuhy zdobené na vánoční téma;
 • stojí za to zdůraznit sněhové vločky. Lze připevnit běžným deštěm;
 • hračky ve formě stromů (nový trend sezóny).

Výše ​​uvedené dekorace, s výjimkou vánočních stromků, lze snadno upevnit na stropní plochu pomocí lepicí pásky. Další možností - vlákno z nylonu, natažené nahoře, nebo vlasec.

Nápady na výzdobu recepce na Nový rok

Přijetí - tvář společnosti, „vizitka“. V tomto místě většina zákazníků vyvodí závěry o společnosti. Vzhledem k nadcházejícím svátkům by recepce měla být perfektní. Níže je několik fotografií s možnostmi zdobení recepce.

Dekorace kancelářských oblouků, dveří, schodů

Kromě kanceláře a recepce byste se měli starat o zdobení dalších částí společnosti: schodiště, dveře, oblouky. Měly by být vyzdobeny na Nový rok 2019 podle slavnostního tématu. Všechny nápady se snadno promítají do reality a vytvářejí pohodlí v místnosti vlastníma rukama.

Pro zdobení zábradlí stojí za to použít pozlátko, déšť, girlandy, stuhy s LED diodami a také balónky.

Oblouky jsou zdobeny jako zábradlí,takže design je obecně harmonický a úplný.

Poznámka!

Můžete experimentovat s dekorací dveří. Obyčejné prázdninové věnce vyrobené v novém roce tématu bude fungovat dobře. Pro skleněné dveře se doporučuje použít šablony, postřik, výkresy. Dveře uvnitř budovy mohou být zdobeny sněhulákovými šablonami nebo na nich můžete vytvořit novoroční kompozici pomocí speciálních samolepek.

Jak ozdobit vánoční stromek v kanceláři na Nový rok

Bez ohledu na počet zaměstnanců, rozsah společnosti je nutná přítomnost novoročního stromu. Jaký je svátek bez milovaného vánočního stromu? Skvělým místem pro umístění bude recepce nebo hala.

Máte-li touhu, můžete kancelář ozdobit vlastníma rukama a ozdobit vánoční stromek pro Nový rok 2019, který dodá atmosféru prostorové kreativity a zvýší náladu zaměstnanců. A pozitivní změny vás nebudou čekat dlouho. Níže uvedené fotografie vám pomohou zjistit, jak vytvořit slavnostní atmosféru v kanceláři.