Jak rychle a přehledně složit list: pokyny krok za krokem

Snadno použitelný list na elastickém pásku není tak snadné skládat jemně pro skladování ve skříni. Obvykle je prostě zmačkaný, nebo se snaží nějak položit to, oni přijdou s směšnými způsoby. Jak složit takový list za 20-30 sekund a zapomenout na časté žehlení ložního prádla navždy?

2 Určité způsoby, jak složit list

Nejrychlejší. Pomůže ušetřit místo a zkrátit dobu žehlení:

 1. List narovnejte po celé délce a prsty je uchopte.
 2. Vložte oba konce do sebe.
 3. Vyhlazte výslednou smyčku, pevně držte jednou rukou.
 4. Se svou druhou rukou zvedněte 2 rohy, které jsou dole.
 5. Opakujte s nimi to, co jste udělali s těmi vyššími.
 6. Dobře protřepejte obdélník.
 7. Rozložte hadřík na stůl, narovnejte.
 8. Sklopte materiál podél a sklopte.


Pro dětské listy:

 1. Přeložte látku na polovinu.
 2. Široké rozpětí.
 3. Zatřepejte, narovnejte.
 4. Zkontrolujte, zda se oba rohy shodují.
 5. Rozložte list na stůl (musíte dostat dlouhý obdélník).
 6. Vezměte tkaninu z úzké části a střídavě zalomte obě okraje uprostřed (dostanete ještě menší obdélník a pružina bude na jedné straně).
 7. Otočte okraj s gumovým páskem dovnitř.
 8. Přeložtedruhý okraj, vyplňte žvýkačkou.

Doporučení pro skladování listů na pružném pásku

Dvojice tří listů může být vždy složena do malého polštáře. Obecně můžete dát celou sadu ložního prádla. Za prvé, bude mnohem snazší najít správné věci, a za druhé šetří prostor. Za třetí, věci budou vždy čisté, nebudou muset být často žehleny.

Pro milovníky dokonalého řádu je doporučeno zakoupit několik identických lůžkových souprav současně. Takže můžete vyměnit povlak na polštář nebo prostěradlo, které je například znečištěné před zbytkem prádla, a je vymazáno. To nenaruší harmonii vzorů a barev.

Soupravy hustých zimních postelí, které jsou vyrobeny z měkkých a hustých tkanin (froté, flanel, atd.), By měly být vždy položeny odděleně od ostatních tkanin. S nástupem teplého období, oni mohou obecně být odstraněni do nejvzdálenějšího rohu skříňky.

Spodní prádlo je možné skladovat nejen v komoře. Namontujte kartonové krabice, které lze umístit na police ve stejné skříni. Je estetičtější a elegantnější. Listy se mění každé 2 týdny. Okamžitě je omyjte. Nové prádlo nelze skladovat v sáčcích.