Rok 2019 kterého zvířete - co potkat a co vařit

Plánování do budoucna, mnoho lidí je ve spěchu, aby zjistili, v jakém roce bude zvíře v roce 2019 podle východního horoskopu. Vědět, kdo nám bude příští rok vládnout, můžete se orientovat v takových záležitostech, jak oslavit Nový rok 2019, co se připravit na prázdninový stůl a jak uklidnit královské „malé zvíře“.

2019 - rok žlutého suchozemského prase

Podle východního kalendáře bude rok 2019 ovládán prasetem žluté země (kanec). Správní rada tohoto zvířete dokončuje dvanáctiletý cyklus Východního kalendáře. Tento rok bude poznamenán blahobytem. Přichází ideální čas pro nové úspěchy!

To je zajímavé!

Podle starověké legendy pozval duchovní mudrc Buddha zvířata, aby navštívila jedno z jeho narozenin. Abychom se dostali na festival, zvířata potřebovala plavat přes širokou řeku. Pouze 12 zvířat to dokázalo. Za statečnost a statečnost udělil Buddha každý rok rok vlády. Takže začátek východního horoskopu.

Charakteristika ochranné známky

V čínské mytologii prase zosobňuje mírumilovnost, klid a klid. Nikdy není ve spěchu, rozumně zvídavá, příliš naivní a důvěřující. Lidé, kteří se narodili v roce prase, mají také všechny tyto vlastnosti. To je možná jedna z nejlaskavějších a nejotevřenějších osobností všech ostatních znamení zvěrokruhu. Mají čest, spravedlnost a víru v dobro. Kanci jsou velmi oddaní lidem, které milují, a nikdy jim neublíží. Jsou velmi náchylní k zármutku jiného a spěchají na pomoc těm, kteří mají potíže.

Prase se vyznačuje inteligencí a vynalézavostí. Je statečná a rychlá. Není divu, že Buddha udělil tomuto zvířeti manažerské dovednosti. Prase je principiální, úzkostlivé při řešení naléhavých problémů a nepřijímá lži a nepoctivost. Lidé-kanci jsou ve svých rozsudcích neskutečně tvrdohlaví a je něčím něčím přesvědčivé přesvědčit je. Sotva dělají kompromisy, jsou příliš náročné nejen pro sebe, ale i pro ty, kteří je obklopují.

Narozen v roce kance, přirozeně tvrdohlavý. Vždy vědí přesně, co chtějí, a mohou jít na zamýšlený cíl celé roky. Žádné překážky nezlomí vůli vyhrát v Kabanu. No, když se Pig rozhodl něco, pak bude pohybovat horami, jen aby dosáhla požadovaného cíle.

Ve zástupcích tohoto znamení východního horoskopu žije tvůrčí začátek. Dělají mimořádné spisovatele, umělce, tanečníky. Mezitím, mnoho z počtu kanců a techniků - jsou dobřístrojírenství, stavební profese.

Co očekávat od roku prase

Na "trůnu" vzkříší prase 5. února 2019. Vzhledem k tomu, že toto zvíře je posledním pravidlem tuctu dalších zvířat, ztělesňuje dokončení všech předchozích činů.

Pomoc!

Poslední zvíře, které přišlo na svátek dne Buddhy, bylo pečlivé prase.

Nový rok Kaban v roce 2019 bude příznivý, aby se konečně mohl vypořádat se vším, co zabránilo zahájení nového života. Přichází ideální čas pro rozchod s bolestným vztahem, změna nenáviděné práce, dokončení opravy nebo dokončení domu, rozhodnout se oženit, začít nový rukopis, koupit auto snů. Mezitím stojí za to plánovat svou jasnou budoucnost. Do konce roku 2019 budete osvobozeni od všech pout a budete připraveni na nové kolo ve svém životě.

Astrologové tvrdí, že rok kance bude jasným, bohatým, osudovým jednáním. Zástupci všech znamení zvěrokruhu se budou cítit chráněni pod záštitou dobrého kance. Náhle dojde k nárůstu energie, která bude tlačit na nové výzvy. Mnozí z nich upustí své obavy a nejistoty a otevřou se globálním změnám v životě. Možná, že pro některé bude rok Cabana zlomovým bodem v celém jejich životě.

Zvláště šťastný bude rok 2019 pro znaky prvků Země: Býk, Dev a Kozoroh. Kariérní růst, posilování finanční situace, svatba, narození dítěte -toto je jen část velkých událostí, které čekají na "vodní průmysl" v nadcházejícím roce. Dobrý rok bude pro Aquarius, Rakov a Lvov. Lidé narození v těchto znameních budou také pod záštitou Yellow Pig, což znamená, že v roce 2019 uspějí mnoha způsoby. Hodně štěstí a štěstí v této době bude na jejich straně. Úspěch je však možný pouze díky tvrdé práci s trpělivostí a vytrvalostí.

Pozor!

Má se za to, že prase absorbovalo všechny vlastnosti předchozích zvířat. Tento rok bude velmi emocionální a emoce budou nejen pozitivní.

Co čeká na lidi podle znamení zvěrokruhu

Lidé Kaban musí být v příštím roce účelnější. Když dosáhnete svých cílů, Kabanam by měl postupovat opatrně, protože nadměrná důvěra může hrát medvědí službu.

Narozen v roce Psa, bude pod patronací Piggy. Očekává se změny v osobním životě, podpora je možná.

Kočkám (králíkům) se doporučuje, aby v příštím roce ukázaly aktivitu. Pouze prostřednictvím usilovnosti a tvrdé práce lze dosáhnout životních změn.

Krysy v roce 2019 nebudou mít štěstí. Není to nejvhodnější doba pro nové začátky - selhání. Je lepší věnovat rok rodiny Cabanů

Býci hvězd slibují materiální blahobyt. Nenechte si ujít šanci otevřít svůj podnik, který do konce roku přinese dobré zisky.

Tygři vv příštím roce budou orgány velmi oceňovány. Existuje velká pravděpodobnost, že budete povýšeni.

Snake také očekává úspěch v pracovní cestě. Jedná se o plodný čas pro zařízení vašeho podniku.

Lidé narození v roce ovcí mohou konečně zařídit své osobní štěstí. Mnozí budou mít děti.

Opice čekají na obtížný rok. Chcete-li uspět, budete muset strávit spoustu úsilí a energie.

Zástupci značky Dragon budou v roce 2019 zvýhodněni osudem. Vezměte všechno ze života.

Kohouti budou muset navázat vztahy se svými příbuznými celý rok. Mnozí nebudou schopni přežít rodinnou krizi a rozvod.

Jak správně splnit rok kance

Zálibu patronky roku lze vydělat v případě, že na Silvestra zařídí vše, co má ráda Pigka. Chcete-li přístup k organizaci svátků by měla být pečlivě, pečlivě skládání menu a výběr položek k výzdobě domova.

Pozor!

Při plánování hlavní oslavy roku pečlivě přistupujte k tomu, jakou barvu použít v designu domu a šatníku hostů. Hlavní barvy nadcházejícího roku jsou žlutá, hnědá, zlatá. Na Silvestra převažují variace těchto barev a jejich odstínů.

Kde a s kým slavit Nový rok 2019

První den Nového roku můžete oslavovat kdekoli: doma, v restauraci, na náměstí. Možnostimožná hodně. Všude tam, kde byla oslava plánována, však hvězdy doporučují uspořádat večer v určitém stylu. Svátek se může konat ve formě pohádky, kde každý host bude hrát roli, nebo míč, který spojí veškerý krém společnosti, oblečený v elegantním oblečení. Podle scénáře dovolené se Santa Claus může proměnit v popovou hvězdu nebo slavnou postavu beletrie. A pokud nechcete strávit celý večer uvnitř, pak bude nejlepší novinkou setkání nového roku na hlavním náměstí města. Tam, mezi jinými shromážděnými občany, můžete uspořádat masové oslavy, do kterých jsou zapojeni i cizinci.

Mimochodem!

V lidech říkají: "Jak se scházíte rok, tak ho utratte." Toto znamení je významné ve všech kalendářních letech, ale je zvláště důležité, pokud jde o žluté prase. Posledním zástupcem horoskopu zvěrokruhu bude favorit těch, kteří se rozhodnou oslavit dovolenou mezi přáteli.

Ve skutečnosti nezáleží na tom, kde oslavovat Nový rok. Hlavní věc - s kým. Prase je doprovodné zvíře. Netoleruje osamělost a zoufalství. Navíc, prase je skvělý spender. Pro zábavu může utratit všechny své úspory. Její povaha - hlučné strany ve společnosti těch, kterým důvěřuje. S neznámými lidmi si udržuje odstup, protože se bojí lží a zrady. Vepř je mezitím egocentrický a nezmešká ani okamžik, kdy bude v centru pozornosti i neznámých osobností.

Hvězdy doporučují oslavit Nový rok v kruhu nejbližších, časem prověřených lidí. S "jejich" se chová osvobozená a otevřená. Její hlavní pravidlo v životě je dát lásku a oddanost všem. A toto pravidlo, více než kdy jindy, pracuje na Silvestra. Gilt miluje dávat drahé, praktické, ale neobvyklé dárky, čímž překvapuje každého.

Být ve společnosti osoby narozené ve znamení prasete znamená, že strávíte večer jistě. Kanec, který má šumivý smysl pro humor, nenechá nikoho nudit. Určitě připraví zábavný scénář večera a dá každému, aby odhalil své skryté nadání-si toho jistý!

Jak vyzdobit dům a vánoční stromek

Na Silvestra musí být všechno strakaté a třpytivé světly. Ano, ano, to je to, co má rád prasečí prase. Pro výzdobu interiéru a hlavního symbolu - by vánoční stromky měly být s jejich domácnostmi. Pro Prase je důležité cítit blízkost lidí v tomto zvláštním večeru a předvídat zázrak Nového roku.

Při zdobení domu vezměte v úvahu charakter paní nadcházejícího roku. Potřebuje měřítko, nepřijímá povrchní přístup k práci. Proto musí být výzdoba oslovena se zodpovědností. Hlavníbarva interiéru je lepší, aby se zlatý. Doprovodné barvy mohou být červené, zelené, bílé. Ve výzdobě vánočního stromu můžete použít široké saténové nebo nylonové pásky z pastelových tónů. Zelená barva jehel krásně kontrastuje se zlatými vánočními míčky a postavami anděla. Monofonní, zářící teplými denními girlandami visí nejen na smrk, ale také v různých částech místnosti. Jejich záře dodá slavnostní atmosféru. V nejvýraznějším místě by měla být instalována soška zobrazující symbol roku. Mimochodem, subjekt s obrazem prase (prasátko, box, šperky, atd.) Bude nejlepším dárkem pro milovaného člověka.

Na stole stojí za to umístit velké vzpřímené svíčky do zlatavě červené verze. Jako příslušenství na bufetový stůl můžete umístit jakékoliv pochoutky z Prase - pomeranče, ořechy, žaludy. Mimochodem, tento může být použit při zdobení vánočního stromu. Lidé s tvořivým pruhem budou moci dělat korálky nebo girlandy od žaludů, používat je k výzdobě smrkových věnce.

Důležité!

Když zdobíte svůj domov na Silvestra, držte se jednoho stylu. Musíte dostat pompézní, ne klaunský.

Organizace slavnostního stolu

Při přípravě slavnostního večera hraje nejdůležitější roli nastavení stolu. Ubrus, barva nádobí, sklenice a sklenice na víno by měly odpovídat celkovému stylu interiéru. Nový rok je zvláštní svátekproto, dnes večer, nechte si dát na stůl ty nejkrásnější pokrmy a salátové mísy.

Hlavní znaky slavnostního svátku:

 • ubrus by měl být z přírodního materiálu - lnu nebo bavlny. Primární barva - žlutá, červená;
 • ve středu stolu je nutné dát misku s mincemi - symbol finanční pohody;
 • na stole by měl být také čerstvě upečený chléb se solí - toto jídlo rozptýlí zlé duchy;​​
 • alkoholických nápojů je lepší dávat přednost všem známým. Složité koktejly v Novém 2019 nejsou na místě.

Je známo, že prase je téměř všežravé zvíře. To definuje koncept menu: můžete vařit širokou škálu jídel a občerstvení. Hlavní věc je, že večer by neměl být na stole žádné vepřové maso, jinak bude symbol roku uražen a pošle neštěstí. No, pokud tento večer bude hojnost ovoce, zeleniny, sýrů. Ryby jsou také přijatelné, ale je lepší nevařit raky a humry.

Při plánování jídelního lístku nesmíme zapomenout na nejoblíbenější lahůdky prasat - ořechy a houby. Tyto produkty mohou být přidány do jídel nebo podávány odděleně - v každém případě bude kanec spokojen.

Jak splnit rok 2019

Prase miluje luxus, takže při výběru večerní toalety neváhejte. Glitter, hrát v oblečení, flitry - to vše bude vhodné na schůzce v roce 2019. Hlavní barvy šatů mohou být žluté, hnědé, šedé a všechny jejich odstíny.

Styl oblečení pro prasata není důležitý. Obchodní oblek, koktejlové šaty, nádherné oblečení s dlouhým vlakem - možnost je možná, hlavní věc je, že v něm vypadáte neodolatelně. Mezitím, v šatech, které jste si vybrali, by mělo být pohodlné, protože se očekává dlouhá noc zábavy a pokud kostým omezí pohyb, pak se nebudete moci úplně uvolnit a užít si zábavu.

O příslušenství

Jak bylo poznamenáno výše, kance je zásadní ve všech sférách života. Proto, pokud se rozhodnete oblékat se jako bohyně, postupujte podle plánu až do konce. Není dovoleno, pokud na Silvestra nosíte nevhodnou obuv ve velkém stylu, nebo si vezmete dobře nošenou spojku. Luxusní by mělo být ve všem - v botách a špercích.

Když už mluvíme o špercích, upřednostňuje se zlato a šperky. Příslušenství by mělo být velké, dobře viditelné ve vašem obrázku. No, pokud budou dekorace vyobrazeny prase. Takový talisman přitáhne majiteli pohodu.

Věnujte pozornost!

Pokud prase miluje všechno drahé a luxusní, neznamená to, že musíte zaplatit celý plat na nový rok. Nezapomeňte, že ona je přirozeně zaměřená přírodou, a proto miluje všechno neobvyklé a extravagantní. Takženásledovat tento rys její charakter - vybrat šokující (ale ne bláznivé) oblečení, ve kterém budete vystupovat z davu.

Značky pro rok 2019

Pod hodinami zvonění, které jsou na hranici kalendářních let, si každý z nás přeje, doufá, že příští rok přinese jen jasné a pozitivní výsledky. Pověrčiví lidé věří, že představení rituálů a zvyků před Novým rokem bude schopno přilákat hodně štěstí a štěstí.

Co musíte mít čas udělat do konce roku 2018:

 • poslední den v roce, proveďte úklid domu před západem slunce;
 • vzpomenout si na sny, které snili v předvečer Silvestra. Jsou považováni za posly budoucnosti;
 • dal do kapsy minci - přiláká bohatství;
 • svázat nohy slavnostního stolu s červenou nití - tímto způsobem posílíte rodinné vazby a ochráníte se před konflikty s blízkými;
 • na Silvestra by se měli zbavit všech starých nádobí, zejména těch, které jsou vadné. Pokud tomu tak není, můžete předpovědět finanční ztráty;
 • Symbolem blaha je živý strom. Nejlepší je koupit smrk v hrnci, protože na jaře může být zasazen do zahrady, což znamená, že jeho život prodloužíte o mnoho let;
 • na Silvestra by měl být na stole velký počet poct. Čím rozmanitější menu, tím více peněz můžete vydělat v příštím roce.

Nový rok 2019 - rok proroctví žlutého kancezměnit. Některé jsou dobré, jiné ne. Mnoho znamení zvěrokruhu bude moci zkrotit prase, pokud ji v předvečer Nového roku.