Dokonce i bez montáže se džíny snadno definují čtyřmi způsoby.

Když potřebujete vybrat pohodlné džíny a nemáte čas je měřit, nebo příležitosti, například, tam není žádný pokoj, v tomto případě se můžete uchýlit k několika triky, které mohou téměř 100%, aby bylo jasné, zda se vám líbí džíny nebo ne. Celkem tedy existují 4 způsoby, jak to zjistit.

První metoda

Nejjednodušší způsob je vzít si džíny, které se vám líbí, a navinout je kolem pasu. Pokud se špičky sbíhají v jednom bodě, pak kalhoty normálně sedí v pase. Ale tato technika má nuance, že je nemožné určit, jak džíny sedí u obézních lidí, zejména s problémy v břiše a v pase.

Druhá metoda

Pro tuto metodu musíte stisknout ruku do ruky a loktu v ruce, dát si na džíny s pasovou částí, aby se opíraly o pěst a loket. Pokud je to možné, mohou také sedět v pase. Je důležité si uvědomit, že džíny musí být zapnuty před měřením.

Třetí metoda

Můžete odhadnout, kolik džíny vám po vizuálním posouzení zapadnou. K tomu musí být zapnuty a složeny na polovinu. Dále je připevněte k pasu, pokud taková polovina uchopení postačí pro polovinu pasu, pak budou dobře sedět.

Poslední metoda

Tato metoda umožňuje nejen vyzvednout džíny, ne měřit je předem, ale takévyzvednout i zúžené modely, které už mají představu, jak budou později sedět.

Je nutné kartáč složit do pěsti a strčit ho do zadní části nohavic. Pokud se kosti kartáče dostanou normálně a noha se neroztahuje, pak můžeme říci, že takové džíny budou také sedět na noze.

Tato 4 pravidla vám pomohou vybrat džíny ve většině případů, ale nezapomeňte, že džíny přicházejí v různých stylech a s vědomím, co vám nejlépe vyhovuje, můžete tyto metody použít k rychlému výběru modelů, které se vám líbí. Zvažte to a můžete vždy rychle vybrat správné věci bez plýtvání nervy a frustrace.