7 způsobů použití pěny na holení

Mnoho lidí neví, že pěna na holení může být použita nejen ve svém vlastním, ale i v domácnosti. Příprava různých receptů vám umožní získat jedinečné nástroje pro odstraňování skvrn z nábytku, oblečení a tak dále. Pěna na holení je všestranná a užitečná věc v domácnosti. Je velmi důležité nakupovat pěnu pouze od známých značek, protože výrobek je levný a nemá potřebné vlastnosti a chemické složení.

  • Odstranění skvrn z koberce. Velmi často se na koberci nebo koberci objevují podivné skvrny, které nejsou odstraněny jednoduchými čisticími prostředky. V tomto případě pomůže pěna na holení. Musí být aplikován na skvrnu a trochu brousit tak, aby byl absorbován a znovu sypán, takže nahoře je malý tuberkul. Ponecháme pěnu na koberci po dobu 30 minut a pak ji opláchneme čistou vodou.

  • Odstranění laku z kůže. Samozřejmě ne bez kosmetologie. Velmi často při použití laku na nehty na nehty, malé množství jde nad nehtovou desku. Dost, malé množství pěny aplikované na kůži a kůžičku, kde byl zbytečný lak.
Důležité!

Díky alkoholu obsaženému v pěnové hmotě se lak snadno rozpouští a může být spolu s pěnou odstraněn ubrouskem.

  • Bojujte se skvrnami na plynovém sporáku. Skvrny na sporácích jsou zřejmě nejneoblíbenější z domácnosti, protože je obtížné je odstranit. Pěna na holení má jedinečné vlastnosti, které pomáhají odstranit tyto druhy skvrn z kovových povrchů. Potřebana kovový kartáč nebo houbu naneste malé množství pěny a nečistoty otřete. Jen několik pohybů a plynový sporák potěší jeho zář.

  • Proti spálení sluncem. Vysoce kvalitní pěna na holení obsahuje speciální hydratační přísady pro pokožku, které nejen zmírňují podráždění, ale také ji činí měkčí. Pokud tedy nemáte po ruce žádný krém, můžete na místo spálení spálit malé množství pěny na holení. Odstraňuje popáleniny, také tonizující účinek - snižuje teplotu.

  • Odstranění vroubkování dveří. Jako mazivo můžete použít pěnu. Stačí, když na kůlnu vložíte malé množství a za pár minut mizí nepříjemné vrzání. Výhodou je, že nepotřebujete odstranit pěnu, všechny komponenty se rychle odpaří a dveře se nezačnou vrzat.
Tip!

Je také možné namazat všechny typy přístřešků ve skříni, na okně, v autě a podobně.

  • Dekorativní vlastnosti. Pokud se míchá pěna s potravinářskými barvivy, pak se objeví unikátní barva. Bude mít jednotnou strukturu a je vhodné jej aplikovat na okna, nábytek a tak dále, protože barva na bázi pěny se velmi snadno vymyje a nezanechá žádné zbytky. Použít barvu tohoto formátu může být libovolný štětec.
  • Čisticí šperky. Pěna na holení je velmi často používána klenotníky jako účinný prostředek pro čištění zlata, stříbra, platiny a dalších kovů. Pokud načtete náušnice, řetěz je zapnutýpár hodin v holicí pěně je kov zcela čistý a bude neuvěřitelně zářit a potěší vaše oči.
Tip!

Klenoty se doporučuje čistit zubním kartáčkem, na který lze aplikovat malé množství pěny. Po dostatečném setření kov.

Ve skutečnosti použití pěny na holení není omezeno na sedm předložených způsobů. Tento produkt se dnes používá při přípravě plátků a v mnoha dalších receptech. Je velmi důležité používat vysoce kvalitní pěna na holení od renomovaných výrobců. Tím zajistíte, že v kompozici nebudou žádné škodlivé složky, které by mohly poškodit vaše zdraví.